STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Co ma być, to będzie, a jak już będzie, to trzeba się z tym zmierzyć." - Hagrid

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Aktorzy » Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie

Jason Isaacs, który gra Lucjusza Malfoya w filmach o Harrym Potterze został zapytany o ostatnią część przygód młodego czarodzieja Insygnia Śmierci.

Niestety nie zagram w 6 części , ale spodziewam się zagrać w "Insygniach" , które zaczną się w przyszłym roku i nie zobaczyłem jeszcze scenariuszu.

On zaczyna projekt najnowszego filmu, Braterstwo, który zostanie sfilmowany w Stanach Zjednoczonych, za kilka dni.

Dziękuję za newsa Tomkowi!

News wzięty z serwisu Harry Potter's Page.

Autor: Rita | 2008-07-15 18:32:25


Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: Mary dnia 15-07-2008 o godz. 18:36:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Szkoda, że nie będzie go w 6 to bardzo dobry aktor.



Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: Mionka_27 dnia 15-07-2008 o godz. 19:08:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No tak trochę szkoda, ale zagra w siódemce, więc dobrze, zresztą pod maską śmierciożercy i tak nie będzie widać jaki aktor gra Malfoya



Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 15-07-2008 o godz. 20:25:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No gdyby miał zagrać w szóstce to bym się zdziwił;-)



Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: gosia44 dnia 16-07-2008 o godz. 11:01:47
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Cieszę się, że zagra w 7. Bardzo lubię tego aktora.


  • Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
    Autor: Elomi 16-07-2008 o godz. 12:16:03

    Tak, ale on się tylko spodziewa, że zagra w siódemce, to jeszcze nie jest pewne (aczkolwiek, gdyby nie zagrał, trochę bym się zdziwiła).

Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 16-07-2008 o godz. 12:13:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
No, rzeczywiście trudno by było mu zagrać w szóstce, ale jeśli pan Malfoy pojawi się w 'Insygniach', to się nie obrażę.



Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: Potterka dnia 16-07-2008 o godz. 16:29:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No szkoda, że nie będzie go w szóstce, ale w końcu jego rola tam nie jest jakoś bardzo bardzo duża :D w końcu siedzi sobie w Azkabanie :) ale chociaż będzie w siódemce :D dzięki za newsa


  • Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
    Autor: szulcik92 27-07-2008 o godz. 23:46:11

    W szóstce rola mała ale w siódemce musi grać!!:)

Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: Kama25 dnia 16-07-2008 o godz. 20:18:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
och, szkoda, że nie zagra w 6 części, to taki dobry aktor, ale trudno. Skoro zagra w 7 częsci to i tak dobrze :D



Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: Ella_ dnia 17-07-2008 o godz. 09:43:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mam nadzieję, że Jason Isaacs zagra w siódemce, bo lubię jego i Malfoya:)


  • Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
    Autor: gosia44 17-07-2008 o godz. 14:49:34

    Ja też.
  • Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
    Autor: szulcik92 27-07-2008 o godz. 23:46:42

    Jest nas sporo!!:)

Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: Neira dnia 17-07-2008 o godz. 15:06:58
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No to byłoby dziwne gdyby nie dostał roli w HP7...chociarz z 2 strony znając pomysły reżysera powinniśmy być wdzięczni że go nie wyciął...



Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: ginnyhermiona12 dnia 29-07-2008 o godz. 12:09:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
szkoda ze nie zagra w księciu...:((((


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.72
Głosów: 11


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

UDZIELĘ POŻYCZKI PRYWATNEJ DO 10000ZŁ
JESTEM PRYWATNYM INWESTOREM W WIELU SERWISACH KTÓ...

udzielam prywatnych pożyczek
Udzielam prywatnych pożyczek bez przedpłat osobom...

Oszczędzanie pieniędzy na IKE
Czy ktoś z Was oszczędza swoje pieniądze na indyw...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 63 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.