STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą." - A. Dumbledore

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Aktorzy » Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie

Jason Isaacs, który gra Lucjusza Malfoya w filmach o Harrym Potterze został zapytany o ostatnią część przygód młodego czarodzieja Insygnia Śmierci.

Niestety nie zagram w 6 części , ale spodziewam się zagrać w "Insygniach" , które zaczną się w przyszłym roku i nie zobaczyłem jeszcze scenariuszu.

On zaczyna projekt najnowszego filmu, Braterstwo, który zostanie sfilmowany w Stanach Zjednoczonych, za kilka dni.

Dziękuję za newsa Tomkowi!

News wzięty z serwisu Harry Potter's Page.

Autor: Rita | 2008-07-15 18:32:25


Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: Mary dnia 15-07-2008 o godz. 18:36:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Szkoda, że nie będzie go w 6 to bardzo dobry aktor.



Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: Mionka_27 dnia 15-07-2008 o godz. 19:08:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No tak trochę szkoda, ale zagra w siódemce, więc dobrze, zresztą pod maską śmierciożercy i tak nie będzie widać jaki aktor gra Malfoya



Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 15-07-2008 o godz. 20:25:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No gdyby miał zagrać w szóstce to bym się zdziwił;-)



Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: gosia44 dnia 16-07-2008 o godz. 11:01:47
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Cieszę się, że zagra w 7. Bardzo lubię tego aktora.


  • Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
    Autor: Elomi 16-07-2008 o godz. 12:16:03

    Tak, ale on się tylko spodziewa, że zagra w siódemce, to jeszcze nie jest pewne (aczkolwiek, gdyby nie zagrał, trochę bym się zdziwiła).

Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 16-07-2008 o godz. 12:13:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
No, rzeczywiście trudno by było mu zagrać w szóstce, ale jeśli pan Malfoy pojawi się w 'Insygniach', to się nie obrażę.



Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: Potterka dnia 16-07-2008 o godz. 16:29:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No szkoda, że nie będzie go w szóstce, ale w końcu jego rola tam nie jest jakoś bardzo bardzo duża :D w końcu siedzi sobie w Azkabanie :) ale chociaż będzie w siódemce :D dzięki za newsa


  • Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
    Autor: szulcik92 27-07-2008 o godz. 23:46:11

    W szóstce rola mała ale w siódemce musi grać!!:)

Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: Kama25 dnia 16-07-2008 o godz. 20:18:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
och, szkoda, że nie zagra w 6 części, to taki dobry aktor, ale trudno. Skoro zagra w 7 częsci to i tak dobrze :D



Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: Ella_ dnia 17-07-2008 o godz. 09:43:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mam nadzieję, że Jason Isaacs zagra w siódemce, bo lubię jego i Malfoya:)


  • Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
    Autor: gosia44 17-07-2008 o godz. 14:49:34

    Ja też.
  • Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
    Autor: szulcik92 27-07-2008 o godz. 23:46:42

    Jest nas sporo!!:)

Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: Neira dnia 17-07-2008 o godz. 15:06:58
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No to byłoby dziwne gdyby nie dostał roli w HP7...chociarz z 2 strony znając pomysły reżysera powinniśmy być wdzięczni że go nie wyciął...



Re: Jason Isaacs o szóstym i siódmym filmie
Autor: ginnyhermiona12 dnia 29-07-2008 o godz. 12:09:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
szkoda ze nie zagra w księciu...:((((


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.72
Głosów: 11


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Szukam prywatnej pożyczki
Witam szukam prywatnej pożyczki gdyż jestem w bar...

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 35 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.