STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Możesz mi powiedzieć, Potter, co twoja głowa robiła w Hogsmeade? Twojej głowie nie wolno przebywać w Hogsmaede. Żadna częsć twojego ciała nie ma pozwolenia na przebywanie w Hogsmeade. " - Severus Snape

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Harry Potter i Książę Półkrwi » Plakaty z HP6?
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Plakaty z HP6?

Ania wyszukała dla nas plakaty szóstej części. Jednak nie wiem, czy są to już oficjalne wersje. Znajdziecie je TUTAJ!

Dziękuję za informację!

A Wy jak uważacie, są to prawdziwe plakaty?

Autor: Rita | 2008-07-15 16:41:16


Re: Plakaty z HP6?
Autor: Ella_ dnia 15-07-2008 o godz. 18:20:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Hmmmmmmm... Nie wydaje mi się żeby to były prawdziwe plakaty... Trochę dziwne.



Re: Plakaty z HP6?
Autor: Potterka dnia 15-07-2008 o godz. 18:28:16
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mi też trochę nie pasują na prawdziwe, ale kto wie.... może to TE plakaty...



Re: Plakaty z HP6?
Autor: Kama25 dnia 15-07-2008 o godz. 18:45:59
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Sama nie wiem, może tak a może nie... Ale czekam z niecierpliwością na prawdziwe plakaty, jeżeli to jest fałszywy :D



Re: Plakaty z HP6?
Autor: Mary dnia 15-07-2008 o godz. 19:16:54
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
czy ja wiem...takie dziwne te plakaty...chyba nie sa prawdziwe



Re: Plakaty z HP6?
Autor: Paulina415 dnia 15-07-2008 o godz. 19:17:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jak na prawdziwe plakaty to trochę dzikie no ale poczekajmy trochę to wszystkiego się dowiemy.



Re: Plakaty z HP6?
Autor: PiootreG (piiiiiotrek@gmail.com) dnia 15-07-2008 o godz. 19:30:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
A mnie wydają się całkiem prawdopodobne... Myślodsiewnia - co prawda zbyt przypominająca Czarę Ognia, ale całkiem całkiem...


  • Re: Plakaty z HP6?
    Autor: Elomi 16-07-2008 o godz. 13:03:19

    A to nie jest czasem misa z eliksirem w jaskini-kryjówce horkruksa?
  • Re: Plakaty z HP6?
    Autor: gibol1412 16-07-2008 o godz. 14:09:20

    Tak to jest ta misa. I to o tym plakacie było na HPNews kiedyś. Pisała o tym chyba Leva. Pamiętacie jeszcze tą redaktorkę? Pozdrawiam Levę;-) A ten plakat o ile pamiętam nie jest oficjalny. Pewnie reszta też nie;-)

Re: Plakaty z HP6?
Autor: Mionka_27 dnia 15-07-2008 o godz. 20:04:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Czy ja wiem? Jakieś dziwne te plakaty, no ale cóż...



Re: Plakaty z HP6?
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 15-07-2008 o godz. 21:16:23
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Z tego co się orientuję to nie są oficjalne plakaty. Ten pierwszy już wcześniej był i WB go zdementowało. Miałem go parę miesięcy temu w komórce;-)



Re: Plakaty z HP6?
Autor: Kiniulaaa dnia 15-07-2008 o godz. 21:38:32
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Może to i te plakaty ale wątpię...



Re: Plakaty z HP6?
Autor: dorotka dnia 15-07-2008 o godz. 22:08:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Oj troche wątpie ze to jest prawdziwy plakat ...



Re: Plakaty z HP6?
Autor: gosia44 dnia 16-07-2008 o godz. 11:57:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Niektóre niezłe.



Re: Plakaty z HP6?
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 16-07-2008 o godz. 13:00:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Czy ja wiem? Warner Bros. nie pokazało jeszcze oficjalnych plakatów. Ten drugi, ze zdjęciem Harry'ego, już kiedyś widziałam. To ten z pokręconą datą - 11.21.08. Jakoś nie wydaje mi się, żeby rok miał 21 miesięcy xP No chyba, że to inny sposób zapisywania daty. Jest rok/miesiąc/dzień, dzień/miesiąc/rok, to czemu nie ma być miesiąc/dzień/rok? Mimo wszystko wątpię, żeby na oficjalnym plakacie była tak dziwnie zapisana data premiery i tak nieszczególne zdjęcie o kiepskiej jakości. A poza tym, na tych plakatach są różne cudzysłowy.^^ Na niektórych są na górze, na innych w połowie wysokości litery. Jeżeli któryś z nich miałby być oficjalny to albo ten 'You must unravel the past', albo 'Follow the Prince', z Dumbledore'em (swoją drogą, naciągany tekst. Czy kiedyś ktokolwiek kazał Harry'emu podążać za Księciem? Tylko Ronowi imponowal ten podręcznik, ale on znowu nigdy by czegoś takiego nie powiedział. A Dumbledore nie wiedział o podręczniku eliksirów. Ale za to plakat jest porządnie wykonany od strony graficznej.). Chociaż raczej wątpię w 'prawdziwość' któregokolwiek z tych plakatów.


  • Re: Plakaty z HP6?
    Autor: gibol1412 16-07-2008 o godz. 14:11:38

    Poza tym gdyby to były oficjalne plakaty to WB dawno by to potwierdziło;-)
  • Re: Plakaty z HP6?
    Autor: Neira 17-07-2008 o godz. 15:48:42

    Hehe tak więc wszystkie nadzieje na autentyczność plakatów zostaly rozwiane ^^ ;)
  • Re: Plakaty z HP6?
    Autor: gosia44 17-07-2008 o godz. 15:52:35

    Bardzo trafne uwagi.

Re: Plakaty z HP6?
Autor: Neira dnia 17-07-2008 o godz. 15:46:02
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Nie to nie są prawdziwe plakaty...kiedyś jeden z nich oficjalnie uznano za dzieło fana...a poza tym na rzadnym nie ma całego tria...a przecie zawsze są :) No ale i tak nie które są całkiem niezłe jak na fanowska robotę ;D



Re: Plakaty z HP6?
Autor: szulcik92 dnia 28-07-2008 o godz. 00:41:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja podzielam zdanie wiekszości !!! wydaje mi się że to nie są prawdziwe plakaty !!!!!:):)



Re: Plakaty z HP6?
Autor: ginnyhermiona12 dnia 29-07-2008 o godz. 13:07:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
hmm...mozeliwe ze sa prawdziwe:))pasuja do scen itp..:)



Re: Plakaty z HP6?
Autor: Hermiona3201 dnia 14-08-2008 o godz. 18:53:35
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://joasia.xihalife.com
świetne, mi się wydaję, że przynajmniej częśc jest prawdziwa


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Tajemniczy R.A.B.

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.5
Głosów: 12


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

PROFI CREDIT Międzyrzec Podlaski i okolice
Pożyczka na dowolny cel.w firmie pożyczkowe...

Kredyt na start?
Czy ktoś orientuje się, na bazie jakich kryteriów...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 87 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.