STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Irytku, zrób jej [Umbridge] piekło w naszym imieniu." - Fred i George

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Harry Potter i Książę Półkrwi » Plakaty z HP6?
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Plakaty z HP6?

Ania wyszukała dla nas plakaty szóstej części. Jednak nie wiem, czy są to już oficjalne wersje. Znajdziecie je TUTAJ!

Dziękuję za informację!

A Wy jak uważacie, są to prawdziwe plakaty?

Autor: Rita | 2008-07-15 16:41:16


Re: Plakaty z HP6?
Autor: Ella_ dnia 15-07-2008 o godz. 17:20:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Hmmmmmmm... Nie wydaje mi się żeby to były prawdziwe plakaty... Trochę dziwne.



Re: Plakaty z HP6?
Autor: Potterka dnia 15-07-2008 o godz. 17:28:16
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mi też trochę nie pasują na prawdziwe, ale kto wie.... może to TE plakaty...



Re: Plakaty z HP6?
Autor: Kama25 dnia 15-07-2008 o godz. 17:45:59
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Sama nie wiem, może tak a może nie... Ale czekam z niecierpliwością na prawdziwe plakaty, jeżeli to jest fałszywy :D



Re: Plakaty z HP6?
Autor: Mary dnia 15-07-2008 o godz. 18:16:54
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
czy ja wiem...takie dziwne te plakaty...chyba nie sa prawdziwe



Re: Plakaty z HP6?
Autor: Paulina415 dnia 15-07-2008 o godz. 18:17:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jak na prawdziwe plakaty to trochę dzikie no ale poczekajmy trochę to wszystkiego się dowiemy.



Re: Plakaty z HP6?
Autor: PiootreG (piiiiiotrek@gmail.com) dnia 15-07-2008 o godz. 18:30:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
A mnie wydają się całkiem prawdopodobne... Myślodsiewnia - co prawda zbyt przypominająca Czarę Ognia, ale całkiem całkiem...


  • Re: Plakaty z HP6?
    Autor: Elomi 16-07-2008 o godz. 12:03:19

    A to nie jest czasem misa z eliksirem w jaskini-kryjówce horkruksa?
  • Re: Plakaty z HP6?
    Autor: gibol1412 16-07-2008 o godz. 13:09:20

    Tak to jest ta misa. I to o tym plakacie było na HPNews kiedyś. Pisała o tym chyba Leva. Pamiętacie jeszcze tą redaktorkę? Pozdrawiam Levę;-) A ten plakat o ile pamiętam nie jest oficjalny. Pewnie reszta też nie;-)

Re: Plakaty z HP6?
Autor: Mionka_27 dnia 15-07-2008 o godz. 19:04:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Czy ja wiem? Jakieś dziwne te plakaty, no ale cóż...



Re: Plakaty z HP6?
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 15-07-2008 o godz. 20:16:23
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Z tego co się orientuję to nie są oficjalne plakaty. Ten pierwszy już wcześniej był i WB go zdementowało. Miałem go parę miesięcy temu w komórce;-)



Re: Plakaty z HP6?
Autor: Kiniulaaa dnia 15-07-2008 o godz. 20:38:32
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Może to i te plakaty ale wątpię...



Re: Plakaty z HP6?
Autor: dorotka dnia 15-07-2008 o godz. 21:08:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Oj troche wątpie ze to jest prawdziwy plakat ...



Re: Plakaty z HP6?
Autor: gosia44 dnia 16-07-2008 o godz. 10:57:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Niektóre niezłe.



Re: Plakaty z HP6?
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 16-07-2008 o godz. 12:00:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Czy ja wiem? Warner Bros. nie pokazało jeszcze oficjalnych plakatów. Ten drugi, ze zdjęciem Harry'ego, już kiedyś widziałam. To ten z pokręconą datą - 11.21.08. Jakoś nie wydaje mi się, żeby rok miał 21 miesięcy xP No chyba, że to inny sposób zapisywania daty. Jest rok/miesiąc/dzień, dzień/miesiąc/rok, to czemu nie ma być miesiąc/dzień/rok? Mimo wszystko wątpię, żeby na oficjalnym plakacie była tak dziwnie zapisana data premiery i tak nieszczególne zdjęcie o kiepskiej jakości. A poza tym, na tych plakatach są różne cudzysłowy.^^ Na niektórych są na górze, na innych w połowie wysokości litery. Jeżeli któryś z nich miałby być oficjalny to albo ten 'You must unravel the past', albo 'Follow the Prince', z Dumbledore'em (swoją drogą, naciągany tekst. Czy kiedyś ktokolwiek kazał Harry'emu podążać za Księciem? Tylko Ronowi imponowal ten podręcznik, ale on znowu nigdy by czegoś takiego nie powiedział. A Dumbledore nie wiedział o podręczniku eliksirów. Ale za to plakat jest porządnie wykonany od strony graficznej.). Chociaż raczej wątpię w 'prawdziwość' któregokolwiek z tych plakatów.


  • Re: Plakaty z HP6?
    Autor: gibol1412 16-07-2008 o godz. 13:11:38

    Poza tym gdyby to były oficjalne plakaty to WB dawno by to potwierdziło;-)
  • Re: Plakaty z HP6?
    Autor: Neira 17-07-2008 o godz. 14:48:42

    Hehe tak więc wszystkie nadzieje na autentyczność plakatów zostaly rozwiane ^^ ;)
  • Re: Plakaty z HP6?
    Autor: gosia44 17-07-2008 o godz. 14:52:35

    Bardzo trafne uwagi.

Re: Plakaty z HP6?
Autor: Neira dnia 17-07-2008 o godz. 14:46:02
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Nie to nie są prawdziwe plakaty...kiedyś jeden z nich oficjalnie uznano za dzieło fana...a poza tym na rzadnym nie ma całego tria...a przecie zawsze są :) No ale i tak nie które są całkiem niezłe jak na fanowska robotę ;D



Re: Plakaty z HP6?
Autor: szulcik92 dnia 27-07-2008 o godz. 23:41:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja podzielam zdanie wiekszości !!! wydaje mi się że to nie są prawdziwe plakaty !!!!!:):)



Re: Plakaty z HP6?
Autor: ginnyhermiona12 dnia 29-07-2008 o godz. 12:07:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
hmm...mozeliwe ze sa prawdziwe:))pasuja do scen itp..:)



Re: Plakaty z HP6?
Autor: Hermiona3201 dnia 14-08-2008 o godz. 17:53:35
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://joasia.xihalife.com
świetne, mi się wydaję, że przynajmniej częśc jest prawdziwa


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Tajemniczy R.A.B.

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.5
Głosów: 12


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

SOHO
Jedno wielkie ZŁODZIEJSTWO. Nie polecam !!! Konta...

Szukam prywatnej pożyczki
Witam szukam prywatnej pożyczki gdyż jestem w bar...

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 39 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.