STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Nigdy nie ufaj niczemu i nikomu, jeśli nie wiesz, gdzie jest jego mózg." - Artur Weasley

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Książki » J.K. Rowling » Książki o Harrym w programie nauczania
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Książki o Harrym w programie nauczania

Książki J.K Rowling Harry Potter są tak dobre w zachęcaniu uczniów do czytania i uczenia się, że zostały oficjalną częścią szkockiego programu nauczania!
Dzięki wysiłkom nauczyciela ze szkoły w Stirling Harry Potter został włączony w tematy wielu przedmiotów, począwszy od języka angielskiego do plastyki i muzyki!

Dziękuję Tomkowi!

News pochodzi z serwisu Wizardnews.

Autor: Rita | 2008-07-14 22:13:00


Re: Książki o Harrym w programie nauczania
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 14-07-2008 o godz. 23:46:21
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Pozostaje tylko czekać na oceny owych uczniów;-)



Re: Książki o Harrym w programie nauczania
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 15-07-2008 o godz. 15:37:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
No, można i tak. Zastanawiam się tylko, co ma 'Potter' do plastyki. Muzykę można jeszcze wytłumaczyć (czyżby uczniowie mieli śpiewać hymn Hogwartu, ballady Celestyny Warbeck albo niezwykle twórcze piosenki Irytka?), ale plastyka? Nie mogę sobie wyobrazić jakiegokolwiek związku między 'Potterem' a tymże przedmiotem.


  • Re: Książki o Harrym w programie nauczania
    Autor: Ella_ 15-07-2008 o godz. 16:28:10

    Można rysować (malować, szkicować) bohaterów i sceny z książek:)

Re: Książki o Harrym w programie nauczania
Autor: Ella_ dnia 15-07-2008 o godz. 16:29:33
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajne! Szkoda że u nas nikt na to nie wpadł:)


  • Re: Książki o Harrym w programie nauczania
    Autor: szulcik92 27-07-2008 o godz. 23:20:08

    Oj szkoda!!:)

Re: Książki o Harrym w programie nauczania
Autor: Potterka dnia 15-07-2008 o godz. 18:36:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
W takim razie zazdroszczę uczniom :D też wolałabym sagę Rowling niż Trylogię, Quo vadis i Pana Tadeusza xD Ale mają fajnieee....



Re: Książki o Harrym w programie nauczania
Autor: Kama25 dnia 15-07-2008 o godz. 18:52:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Nieeeeeeeeeeeeee!!! czemu takie fajne rzeczy są wszędzie tylko nie w Polsce???!!!!! Przecież to koszmar!! Ja też tak chcę!!! Czemu nie mieszkam w szkocji?!



Re: Książki o Harrym w programie nauczania
Autor: Mary dnia 15-07-2008 o godz. 19:05:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
hehe ja pamiętam że w 5 klasie omawialam chyba 1 albo 2 harrego ( a może to było w 6klasie?)


  • Re: Książki o Harrym w programie nauczania
    Autor: Ella_ 17-07-2008 o godz. 18:52:41

    Ja w 6 klasie omawiałam CO.

Re: Książki o Harrym w programie nauczania
Autor: Mionka_27 dnia 15-07-2008 o godz. 19:37:43
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super w naszych szkołach też mogliby to wprowadzić::;



Re: Książki o Harrym w programie nauczania
Autor: gosia44 dnia 16-07-2008 o godz. 11:05:53
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Dobry pomysł. Mam nadzieję, że rzeczywiście zachęci uczniów do czytania.



Re: Książki o Harrym w programie nauczania
Autor: Neira dnia 17-07-2008 o godz. 15:55:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Łał fajnie im...też bym chciała miec taką lekturę do przerobienia...a jakie łatwe byłyby sprawdziany z treści...;D



Re: Książki o Harrym w programie nauczania
Autor: ginnyhermiona12 dnia 29-07-2008 o godz. 13:01:35
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
szkoda ze w polsce tak nie moze byc:((


 
Książki
 » Insygnia Śmierci
 » Książę Półkrwi
 » Zakon Feniksa
 » Czara Ognia
 » Więzień Azkabanu
 » Komnata Tajemnic
 » Kamień Filozoficzny
 » J.K. Rowling
 » Andrzej Polkowski
 » Mary GrandPre
 » Wydawnictwa
 » O książkach
 » Jak powstał HP?
 » Streszczenia
 » Błędy
 » Ciekawostki
 » Słowniczek Zaklęć
 » Wydawnictwa
 » HP w liczbach
 » Czarna Magia
 » Bohaterowie
Zobacz także:
· J.K. Rowling nie ustaje w niesieniu pomocy
· Politycy! Czytajcie Pottera!
· The HP Alliance:
· Rocznica wydania


Najpopularniejszy news na ten temat::
Wywiad z J.K. Rowling

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.72
Głosów: 11


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

ślimak firma pozabankowa
witam opisuję tutaj i ostrzegam przed tą firmą fi...

POtzrebuje Pożyczki, zarobki na poziomie 2000zł
Potrzebuje pożyczki - kredytu - wysokość 10.000

SOHO
Jedno wielkie ZŁODZIEJSTWO. Nie polecam !!! Konta...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 170 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.