STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Kiedy byłam młodsza, żyłam w świecie fantazji i spędzałam mnóstwo czasu na marzeniach, ku niezadowoleniu moich rodziców." - J.K. Rowling

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Harry Potter i Książę Półkrwi » O trailerze ciąg dalszy
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

O trailerze ciąg dalszy

Znamy zawartość trailera Księcia Półkrwi! Serwis Mugglenet informuje, że w piątek (18 lipca) zobaczymy ciemny ekran, a następnie usłyszymy Dumbledore’a mówiącego :Po raz kolejny muszę prosić Cię o coś niemożliwego Harry. Kolejną rzeczą, którą zobaczymy będzie tytuł i data premiery filmu.

Dziękuję za newsa Tomkowi!

Autor: Rita | 2008-07-14 21:24:06


Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: Potterka dnia 14-07-2008 o godz. 22:36:21
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Przyznam, że lubię takie oryginalne trailery, na pewno bardzo ciekawy pomysł, ale wolałabym, aby dodali do tego traileru jakieś sceny z filmu, bo tyle, co w opisie to jednak dla mnie trochę za mało. jeśli taki będzie trailer, to znaczy, że film będzie raczej mroczny i przerażający. mam nadzieję, że się nie zawiodę xD


  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: gosia44 16-07-2008 o godz. 11:01:35

    Też mam taką nadzieję.

Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 14-07-2008 o godz. 22:41:24
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jak narazie to może być na początek. Pozostaje mi czekać, aż ukaże się na necie:-) Piątek 18 lipca to niby co wtedy będzie? Przed jakimś filmem? Może przed tym filmem co wcześniej pisaliście w newsie?;-) Ale ogólnie dziekuję i pozdrawiam;-)


  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: Tomek_Black 14-07-2008 o godz. 22:50:40

    Jeżeli mnie pamięć nie myli to chyba przed Mrocznym Rycerzem. xD
  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: gibol1412 14-07-2008 o godz. 23:54:18

    Wiem, wiem, że przed tym filmem, ale jak mamy obejrzeć ten trailer skoro premiera "Mrocznego Rycerza" w Polsce dopiero jakoś w sierpniu?;-)
  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: Tomek_Black 15-07-2008 o godz. 11:33:05

    Nożliwe, że będzie przed jakimś innym filmem, albo może dopiero w sierpniu :P Ale zawsze zostaje nam internet xDD
  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: Tomek_Black 15-07-2008 o godz. 11:40:20

    WALL.E jest 18 lipca w Polsce więc może przed nim, jest to taka bajka ogólnoświatowa, więc trailer mógłby być :)
  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: Tomek_Black 15-07-2008 o godz. 11:40:22

    WALL.E jest 18 lipca w Polsce więc może przed nim, jest to taka bajka ogólnoświatowa, więc trailer mógłby być :)
  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: gibol1412 15-07-2008 o godz. 13:36:44

    Ta data to chyba dzień światowej premiery "Mrocznego Rycerza". Tak gdzieś wcześniej słyszałem, ale nie jestem pewien.

Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: Trith dnia 15-07-2008 o godz. 12:58:37
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Data 18 lipca dotyczy światowej premiery, a więc będzie do Dark Knight. W Polsce zobaczymy go później. Z resztą, to dotyczy chyba teasera, a nie trailera.



Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 15-07-2008 o godz. 15:45:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Bardzo oryginalny pomysł, ale wiele o filmie nie mówi, chyba, że taki właśnie będzie ten film: same dialogi, zero obrazu.^^ Ale to raczej niemożliwe. Mam nadzieję, że będzie gdzieś w internecie, bo nawet takie coś można obejrzeć.


  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: Rita 15-07-2008 o godz. 16:27:54

    Raczej posłuchać...

Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: Ella_ dnia 15-07-2008 o godz. 16:41:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mam nadzieję że jest to tylko początek:)



Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: Mary dnia 15-07-2008 o godz. 19:12:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Jak ja lubie takie trailery! To napewno będzie super efekt w kinie:)


  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: szulcik92 27-07-2008 o godz. 23:05:24

    Na pewno:)

Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: gosia44 dnia 16-07-2008 o godz. 11:01:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zapowiada się ciekawie.



Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: Neira dnia 17-07-2008 o godz. 15:05:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Hm...nie no dobre i to...:) w sumie nawet ciekawie brzmi...czyżby jednak nie romansidło?:D:D



Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: ginnyhermiona12 dnia 28-07-2008 o godz. 22:45:09
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
super!


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Tajemniczy R.A.B.

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.88
Głosów: 9


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Szukam prywatnej pożyczki
Witam szukam prywatnej pożyczki gdyż jestem w bar...

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 42 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.