STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Bestsellery to maszynki do robienia pieniędzy. Pokusa, by po ukończeniu siódmej części przygód Harry'ego Pottera napisać kolejną, musi być trudna do odparcia. Rowling mogłaby zostać pierwszą miliarderką w historii literatury." - Philip Beresford

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Harry Potter i Książę Półkrwi » O trailerze ciąg dalszy
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

O trailerze ciąg dalszy

Znamy zawartość trailera Księcia Półkrwi! Serwis Mugglenet informuje, że w piątek (18 lipca) zobaczymy ciemny ekran, a następnie usłyszymy Dumbledore’a mówiącego :Po raz kolejny muszę prosić Cię o coś niemożliwego Harry. Kolejną rzeczą, którą zobaczymy będzie tytuł i data premiery filmu.

Dziękuję za newsa Tomkowi!

Autor: Rita | 2008-07-14 21:24:06


Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: Potterka dnia 14-07-2008 o godz. 21:36:21
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Przyznam, że lubię takie oryginalne trailery, na pewno bardzo ciekawy pomysł, ale wolałabym, aby dodali do tego traileru jakieś sceny z filmu, bo tyle, co w opisie to jednak dla mnie trochę za mało. jeśli taki będzie trailer, to znaczy, że film będzie raczej mroczny i przerażający. mam nadzieję, że się nie zawiodę xD


  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: gosia44 16-07-2008 o godz. 10:01:35

    Też mam taką nadzieję.

Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 14-07-2008 o godz. 21:41:24
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jak narazie to może być na początek. Pozostaje mi czekać, aż ukaże się na necie:-) Piątek 18 lipca to niby co wtedy będzie? Przed jakimś filmem? Może przed tym filmem co wcześniej pisaliście w newsie?;-) Ale ogólnie dziekuję i pozdrawiam;-)


  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: Tomek_Black 14-07-2008 o godz. 21:50:40

    Jeżeli mnie pamięć nie myli to chyba przed Mrocznym Rycerzem. xD
  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: gibol1412 14-07-2008 o godz. 22:54:18

    Wiem, wiem, że przed tym filmem, ale jak mamy obejrzeć ten trailer skoro premiera "Mrocznego Rycerza" w Polsce dopiero jakoś w sierpniu?;-)
  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: Tomek_Black 15-07-2008 o godz. 10:33:05

    Nożliwe, że będzie przed jakimś innym filmem, albo może dopiero w sierpniu :P Ale zawsze zostaje nam internet xDD
  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: Tomek_Black 15-07-2008 o godz. 10:40:20

    WALL.E jest 18 lipca w Polsce więc może przed nim, jest to taka bajka ogólnoświatowa, więc trailer mógłby być :)
  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: Tomek_Black 15-07-2008 o godz. 10:40:22

    WALL.E jest 18 lipca w Polsce więc może przed nim, jest to taka bajka ogólnoświatowa, więc trailer mógłby być :)
  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: gibol1412 15-07-2008 o godz. 12:36:44

    Ta data to chyba dzień światowej premiery "Mrocznego Rycerza". Tak gdzieś wcześniej słyszałem, ale nie jestem pewien.

Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: Trith dnia 15-07-2008 o godz. 11:58:37
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Data 18 lipca dotyczy światowej premiery, a więc będzie do Dark Knight. W Polsce zobaczymy go później. Z resztą, to dotyczy chyba teasera, a nie trailera.



Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 15-07-2008 o godz. 14:45:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Bardzo oryginalny pomysł, ale wiele o filmie nie mówi, chyba, że taki właśnie będzie ten film: same dialogi, zero obrazu.^^ Ale to raczej niemożliwe. Mam nadzieję, że będzie gdzieś w internecie, bo nawet takie coś można obejrzeć.


  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: Rita 15-07-2008 o godz. 15:27:54

    Raczej posłuchać...

Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: Ella_ dnia 15-07-2008 o godz. 15:41:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mam nadzieję że jest to tylko początek:)



Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: Mary dnia 15-07-2008 o godz. 18:12:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Jak ja lubie takie trailery! To napewno będzie super efekt w kinie:)


  • Re: O trailerze ciąg dalszy
    Autor: szulcik92 27-07-2008 o godz. 22:05:24

    Na pewno:)

Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: gosia44 dnia 16-07-2008 o godz. 10:01:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zapowiada się ciekawie.



Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: Neira dnia 17-07-2008 o godz. 14:05:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Hm...nie no dobre i to...:) w sumie nawet ciekawie brzmi...czyżby jednak nie romansidło?:D:D



Re: O trailerze ciąg dalszy
Autor: ginnyhermiona12 dnia 28-07-2008 o godz. 21:45:09
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
super!


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Tajemniczy R.A.B.

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.88
Głosów: 9


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

PROFI CREDIT Międzyrzec Podlaski i okolice
Pożyczka na dowolny cel.w firmie pożyczkowe...

Kredyt na start?
Czy ktoś orientuje się, na bazie jakich kryteriów...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 26 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.