STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
HPNews.pl » Filmy » Aktorzy » Maggie Smith w filmie Hook
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Maggie Smith w filmie Hook

Mamy okazję zobaczyć film z Maggie Smith (Minerwa McGonagall). W niedzielę (20 lipca) o godzinie 10:45 na Polsacie będzie wyemitowany film pt: Hook. Wszystkich fanów Maggie gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu!

Dziękuję za newsa Tomkowi!

Autor: Rita | 2008-07-13 16:40:10


Re: Maggie Smith w filmie Hook
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 13-07-2008 o godz. 18:02:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Chyba już oglądałem ten film tyle razy, że wystarczy:-o Według mnie to najlepszy film o Piotrusiu Panu;-)



Re: Maggie Smith w filmie Hook
Autor: Mionka_27 dnia 13-07-2008 o godz. 18:10:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Można obejrzeć :)



Re: Maggie Smith w filmie Hook
Autor: Potterka dnia 13-07-2008 o godz. 18:56:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Chętnie obejrzę, bo jeszcze go nie widziałam, a jestem ciekawa roli Maggie :)



Re: Maggie Smith w filmie Hook
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 13-07-2008 o godz. 19:17:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
I tak nie obejrzę, bo wyjeżdżam, ale dzięki za newsa.^^


  • Re: Maggie Smith w filmie Hook
    Autor: gibol1412 13-07-2008 o godz. 23:15:24

    Podejrzewam, że jest to związane z wakacjami:-) Z tego względu życzę udanego wypoczynku;-)
  • Re: Maggie Smith w filmie Hook
    Autor: Elomi 14-07-2008 o godz. 19:41:13

    Dzięki.^^ Tak, wakacje. Wyjeżdżam na dwa tygodnie.

Re: Maggie Smith w filmie Hook
Autor: ginnyhermiona12 dnia 13-07-2008 o godz. 19:41:06
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
chyba juz go ogladalam i moze byc:))



Re: Maggie Smith w filmie Hook
Autor: Paulina415 dnia 14-07-2008 o godz. 11:36:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
A ja jeszcze tego nie oglądałam więc może się skusze ;]



Re: Maggie Smith w filmie Hook
Autor: Kiniulaaa dnia 14-07-2008 o godz. 17:06:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Pewnie ciekawe ale chyba nie obejrzę :)



Re: Maggie Smith w filmie Hook
Autor: Ella_ dnia 14-07-2008 o godz. 21:01:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Co prawda pewnie nie zobaczę tego filmu ale i tak dzięki za newsa:)



Re: Maggie Smith w filmie Hook
Autor: Mary dnia 15-07-2008 o godz. 18:02:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
dzięki za info napewno go oglądnę:*



Re: Maggie Smith w filmie Hook
Autor: gosia44 dnia 16-07-2008 o godz. 09:34:59
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Bardzo lubię ten film.



Re: Maggie Smith w filmie Hook
Autor: Neira dnia 17-07-2008 o godz. 14:01:47
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Hm...ja tez oglądałam ten film ale dość dawno...w jaką postać wciela się Maggie...? za nic sobie nie moge przypomnieć...:)