STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Jeśli chcesz poznać człowieka, patrz, jak traktuje podwładnych, a nie równych sobie." - Syriusz Black

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » HP News » HP News » Nowa ankieta!
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Nowa ankieta!

Nadszedł czas na podsumowanie naszej ostatniej ankiety. Przypominam, że odpowiadaliśmy w niej na przewodnie pytanie – „Czy po premierze 7 tomu nadal jesteśmy takimi samymi pottermaniakmi?” Spośród 274 głosujących, aż 181 osób (66.06%), uważa że po tej dacie nic się nie zmieniło - Mój stosunek do Harrego Pottera się nie zmienił. Nadal go bardzo lubię i bardzo często czytam różne tomy wielokrotnie. I wcale bym się nie smuciła kiedy pojawił by się następny tom. – pisze w jednym z komentarzy nasza czytelniczka karina. Nie wiele ponad 25% deklaruje z kolei, że w jakimś stopniu ich poziom potteromiani opadł, choć mimo to nadal wracają do wcześniejszych tomów. Trzecią, najbardziej skrajną wersję - wyrastam z Harry'ego Pottera, wybrało zaledwie 23 głosujących, czyli jedynie 8%.

Komentując wyniki, można powiedzieć, że są one bardzo obiecujące. Praktycznie 92% z Was deklaruje swoje zainteresowanie książkami o HP. Pisząc o tym warto nadmienić, że od polskiej premiery niedługo minie już pół roku. Czy tak wysoka potteromania utrzyma się przez kilka najbliższych miesięcy? Mamy taką nadzieję, bowiem dla kogo innego jak nie dla czytelników prowadzimy nasz serwis? W kolejnej ankiecie podejmiemy ważną kwestię związaną z Hpnews – "Czego Ci brakuje najbardziej na stronie?" Głosujemy podobnie jak ostatnio, w menu po prawej stronie lub tutaj. Do wyboru mamy cztery odpowiedzi. Dzięki wynikom, będziemy mogli się dowiedzieć, czego najbardziej oczekujecie od serwisu.

Autor: GGgrzesiek | 2008-07-12 01:52:31


Re: Nowa ankieta!
Autor: PiootreG (piiiiiotrek@gmail.com) dnia 12-07-2008 o godz. 06:49:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Prorok Codzienny! Był wspaniały! No może w minimalnym stopniu jeszcze artykułów związanych z książkami.



Re: Nowa ankieta!
Autor: Ada (xxboomxx@wp.pl) dnia 12-07-2008 o godz. 09:06:19
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Hohoho, a gdzie opcja - brakuje mi czegoś innego? To nie fair.



Re: Nowa ankieta!
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 12-07-2008 o godz. 09:10:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Zdecydowanie brakuje mi artykułów związanych z książkami (i tak też zagłosowałam), a w drugiej kolejności Proroka Codziennego.
A wyniki poprzedniej ankiety mnie nie dziwią. Kto przestał się interesować Potterem, pewnie już nie wchodzi na strony takie jak ta, bo po co, skoro go to już nie interesuje? xP Fajnie, że zdecydowana większość głosujących uważa, że ich poziom 'potteromanii' nie spadł nawet po zakończeniu serii.



Re: Nowa ankieta!
Autor: Potterka dnia 12-07-2008 o godz. 11:00:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super, że nowa ankieta się pojawiła ;) Mi ogólnie prawie niczego nie brakuje na tej stronie :D ale mogłoby być więcej newsów, artykułów dotyczących tylko książek, ale ogólnie nie mam zastrzeżeń :D


  • Re: Nowa ankieta!
    Autor: szulcik92 27-07-2008 o godz. 21:30:11

    Ja tez nie:)

Re: Nowa ankieta!
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 12-07-2008 o godz. 11:43:53
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mi zdecydowanie brak artykułów na tema książek. Chociaż Proroka też. No i może jakiś dział na temat 6-tego filmu? Pozdrawiam wszystkich;-)


  • Re: Nowa ankieta!
    Autor: gosia44 15-07-2008 o godz. 15:05:53

    Dzięki za pozdrowienia.

Re: Nowa ankieta!
Autor: ginnyhermiona12 dnia 12-07-2008 o godz. 14:09:35
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
prorok codzienny był by bombą!!!



Re: Nowa ankieta!
Autor: Ella_ dnia 12-07-2008 o godz. 21:40:03
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Najbardziej brakuje mi Proroka bo dzięki niemu "odkryłam" HPnews, a zaraz po Proroku brakuje mi artykułów związanych z książkami



Re: Nowa ankieta!
Autor: Kiniulaaa dnia 12-07-2008 o godz. 21:54:13
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mi brakuje dwóch rzeczy - proroka i więcej newsów :) Chociaż chyba bardziej proroka...



Re: Nowa ankieta!
Autor: gosia44 dnia 15-07-2008 o godz. 15:05:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Bardzo lubię Proroka i mi go brakuje. Tak głosowałam.



Re: Nowa ankieta!
Autor: Mary dnia 15-07-2008 o godz. 17:51:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
No tak zaznaczyłam Prorok Codzienny. Chcialam bardzo przeprosić za niedodawanie artukułów. Postaram się jeszcze jutro coś dla was napisać:*



Re: Nowa ankieta!
Autor: Leila dnia 12-08-2008 o godz. 12:11:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zagłosowałam i sądze że powinno być więcej newsów. (I toche terz proroka codziennego (Gdyby była taka odpowiedzi))


 
Zobacz także:
· Dołącz do redakcji!
· Konkurs na najlepszego fan ficka
· HPNews-owe gadu-gadu!
· Pomoc HPnews


Najpopularniejszy news na ten temat::
Konkurs na najlepszego fan ficka

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.68
Głosów: 16


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

udzielam prywatnych pożyczek
Udzielam prywatnych pożyczek bez przedpłat osobom...

Oszczędzanie pieniędzy na IKE
Czy ktoś z Was oszczędza swoje pieniądze na indyw...

Trzeci filar emerytalny - opinie
Co sądzicie na temat trzeciego filaru emerytalneg...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 60 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.