STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Ale jak długo będziesz to miejsce w którym mieszkasz nazywał domem tak długo nikt nie może wyrządzić ci krzywdy." - A. Dumbledore

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Harry Potter i Książę Półkrwi » Raport o Greyback'u
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Raport o Greyback'u

Ostatnio informowaliśmy Was o obszernym artykule w magazynie Movie Magic, który opisuje film o Harrym Potterze. Dzisiaj mamy dla was raport o Fenrirze Grayback’u z tego artykułu. Odpowiednią stronę z magazynu możecie zobaczyć TUTAJ.

Otóż, według tego raportu, Fenrir Greyback ma zaatakować nie Billa Weasley’a, a jego ojca, Artura Weasley’a.

Fenrir próbuje zaatakować Harry’ego, ale Harry (albo ktoś ukryty) petryfikuje go [Fenrira] w odpowiednim czasie. Ale tata Rona nie ma tyle szczęścia – Fenrir rozszarpuje mu twarz i o mały włos nie zabija.

Jednak ta informacja nie jest do końca pewna.

Dzięki Harry Potter'a Page!

Autor: Rita | 2008-07-11 11:37:30


Re: Raport o Greyback'u
Autor: PiootreG (piiiiiotrek@gmail.com) dnia 11-07-2008 o godz. 11:41:51
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
"ale Harry (albo ktoś ukryty) przeraża go". Chodziło chyba, że go petryfikuje. Kolejny bezsens tego filmy. Czy to na pewno jest ekranizacja Harry'ego Pottera??


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gosia44 11-07-2008 o godz. 13:10:25

    To raczej wygląda na wariację na temat ekranizacji HP.
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gibol1412 11-07-2008 o godz. 18:57:09

    To jest bardziej Barry Trotter;-)
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: Neira 11-07-2008 o godz. 21:14:55

    Nie...to jest jeszcze bardziej pokręcone niż Trotter...xD
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: PiootreG 12-07-2008 o godz. 08:44:16

    To obraża samą Rowling, nie wiem jak ona na to pozwala...
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gibol1412 12-07-2008 o godz. 11:58:06

    Może wytoczy proces? Hehe!:-)

Re: Raport o Greyback'u
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 11-07-2008 o godz. 11:44:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Brak mi słów. Ale żal:@



Re: Raport o Greyback'u
Autor: Neira dnia 11-07-2008 o godz. 11:51:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Że co...? Aha...fajnie:/ może od razu zaatakuje sam siebie...i wytłumaczą że po prostu coś mu się pomyliło...:/


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: Ella_ 11-07-2008 o godz. 21:09:48

    Przynajmniej byłoby ciekawie i napewno nie nudzilibyśmy się w kinie:)

Re: Raport o Greyback'u
Autor: gosia44 dnia 11-07-2008 o godz. 13:09:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Chyba się z lekka pogubiłam.



Re: Raport o Greyback'u
Autor: szulcik92 dnia 11-07-2008 o godz. 14:25:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ten film jak się okazuje wcale nie będzie ekranizacją powieści Jo tylko całkiem innym wymyślonym filmem!!:(( to jest straszne:((


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gibol1412 11-07-2008 o godz. 18:58:17

    Dokładnie;-) Pozdrawiam:-)

Re: Raport o Greyback'u
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 11-07-2008 o godz. 15:09:51
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Eche, chyba im się postacie mylą. Greyback zaatakował Billa, mam nadzieję, że tak właśnie będzie w filmie.


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gibol1412 11-07-2008 o godz. 16:01:27

    O ile pamiętam to w filmie Billa nie będzie:-) Pozdrawiam Elomi;-)
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: Ella_ 11-07-2008 o godz. 21:12:20

    Co?! Nie będzie Billa?! To jakiś obłęd!
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: PiootreG 12-07-2008 o godz. 08:42:11

    Niestety: całkowicie wycieli wątek Billa i Fleur. To ciekawe jak w siódemce Kingsley powiadomi ich o tym, że ministerstwo, skoro nie będzie ślubu? Może zrobi to w czasie balu maturalnego??

Re: Raport o Greyback'u
Autor: Mionka_27 dnia 11-07-2008 o godz. 16:04:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To zaczyna być niezodne z książką, to nazwać ekranizacją??


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: Kiniulaaa 11-07-2008 o godz. 16:17:09

    To JUŻ jest niezgodne z książką^^ Ten film będzie porażką ;/ Tzn. te filmy, bo przecież dzielą tą część na 2 części...
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gibol1412 11-07-2008 o godz. 18:53:05

    Ten news jest na temat szóstego filmu, a nie siódmego;-) Pozdrawiam;-)
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: Kiniulaaa 11-07-2008 o godz. 20:16:23

    Aha, no tak xD Mnie tak dobiło to, że dzielą siódmą część, że już mi się myli...^^
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gibol1412 12-07-2008 o godz. 11:56:15

    Pozdrawiam;-)

Re: Raport o Greyback'u
Autor: ginnyhermiona12 dnia 11-07-2008 o godz. 16:55:35
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
ale to przciez billa on zaatakował no!!!!!!!!nie moze tak byc ze pan weasley zostanie pogryziony!!


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gibol1412 11-07-2008 o godz. 18:55:56

    Tylko, że banda ludzi, którym zależy na forsie może tak zrobić:@ Również pozdrawiam;-)

Re: Raport o Greyback'u
Autor: karina dnia 11-07-2008 o godz. 21:09:41
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Bez sensu, przecierz twórcy filmu niemogą sobie "ot tak" zmienić treści filmu. W końcu to ma być na podstawie tej książki a nie wymyślanie całkiem nowej. I wogule dalsze losy będą całkiem zmienione przecież to że Fenrir ugryzł Billa w dalszych częściach ponosi swoje konsekwencje.


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gosia44 17-07-2008 o godz. 14:59:46

    Niestety, twórcy filmu mogą sobie wiele pozmieniać, jeśli Jo wyrazi na to zgodę.

Re: Raport o Greyback'u
Autor: Ella_ dnia 11-07-2008 o godz. 21:18:53
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jeśli to ma być ekranizacja książki to ja się powieszę... Mam nadzieję że to wogóle Będzie się nazywało "Harry Potter"... bo może znajdą jakąś inną bardziej "odpowiednią" nazwę...


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gibol1412 11-07-2008 o godz. 23:22:10

    No co ty?:-o Z tym wieszaniem to zaszalałaś:-) Ja tam pamiętam, że tu jesteśmy dla książek, ponieważ one i J.K.R. są najważniejsze i istotą Potteromanii;-)

Re: Raport o Greyback'u
Autor: Potterka dnia 12-07-2008 o godz. 11:05:49
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Nie za bardzo sensowny ten raport o Greybacku, chyba autor nie do końca wiedział co pisze... żałosne...



Re: Raport o Greyback'u
Autor: Mary dnia 15-07-2008 o godz. 17:39:24
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
z tego fragmentu (przetłumaczonego) to ja nic nie zrozumialam...


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gosia44 22-07-2008 o godz. 13:07:25

    Ja również.
 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Tajemniczy R.A.B.

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.26
Głosów: 15


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

SOHO
Jedno wielkie ZŁODZIEJSTWO. Nie polecam !!! Konta...

Szukam prywatnej pożyczki
Witam szukam prywatnej pożyczki gdyż jestem w bar...

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 39 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.