STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Gdzie byłeś, gdy Czarny Pan poniósł klęskę? Dlaczego nie próbowałeś go odnaleźć, kiedy zniknął? Co robiłeś przez te wszystkie lata, kiedy jadłeś Dumbledore'owi z ręki? Dlaczego przeszkodziłeś Czarnemu Panu w zdobyciu Kamienia Filozoficznego? Dlaczego nie wróciłeś od razu, kiedy Czarny Pan się odrodził? Gdzie byłeś parę tygodni temu, kiedy walczyliśmy o odzyskanie przepowiedni dla Czarnego Pana? I może mi powiesz, Snape, dlaczego Harry Potter wciąż jeszcze żyje, choć ty miałeś go w ręku przez całe pięć lat?" - Bellatrix Black

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Harry Potter i Książę Półkrwi » Raport o Greyback'u
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Raport o Greyback'u

Ostatnio informowaliśmy Was o obszernym artykule w magazynie Movie Magic, który opisuje film o Harrym Potterze. Dzisiaj mamy dla was raport o Fenrirze Grayback’u z tego artykułu. Odpowiednią stronę z magazynu możecie zobaczyć TUTAJ.

Otóż, według tego raportu, Fenrir Greyback ma zaatakować nie Billa Weasley’a, a jego ojca, Artura Weasley’a.

Fenrir próbuje zaatakować Harry’ego, ale Harry (albo ktoś ukryty) petryfikuje go [Fenrira] w odpowiednim czasie. Ale tata Rona nie ma tyle szczęścia – Fenrir rozszarpuje mu twarz i o mały włos nie zabija.

Jednak ta informacja nie jest do końca pewna.

Dzięki Harry Potter'a Page!

Autor: Rita | 2008-07-11 11:37:30


Re: Raport o Greyback'u
Autor: PiootreG (piiiiiotrek@gmail.com) dnia 11-07-2008 o godz. 11:41:51
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
"ale Harry (albo ktoś ukryty) przeraża go". Chodziło chyba, że go petryfikuje. Kolejny bezsens tego filmy. Czy to na pewno jest ekranizacja Harry'ego Pottera??


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gosia44 11-07-2008 o godz. 13:10:25

    To raczej wygląda na wariację na temat ekranizacji HP.
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gibol1412 11-07-2008 o godz. 18:57:09

    To jest bardziej Barry Trotter;-)
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: Neira 11-07-2008 o godz. 21:14:55

    Nie...to jest jeszcze bardziej pokręcone niż Trotter...xD
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: PiootreG 12-07-2008 o godz. 08:44:16

    To obraża samą Rowling, nie wiem jak ona na to pozwala...
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gibol1412 12-07-2008 o godz. 11:58:06

    Może wytoczy proces? Hehe!:-)

Re: Raport o Greyback'u
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 11-07-2008 o godz. 11:44:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Brak mi słów. Ale żal:@



Re: Raport o Greyback'u
Autor: Neira dnia 11-07-2008 o godz. 11:51:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Że co...? Aha...fajnie:/ może od razu zaatakuje sam siebie...i wytłumaczą że po prostu coś mu się pomyliło...:/


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: Ella_ 11-07-2008 o godz. 21:09:48

    Przynajmniej byłoby ciekawie i napewno nie nudzilibyśmy się w kinie:)

Re: Raport o Greyback'u
Autor: gosia44 dnia 11-07-2008 o godz. 13:09:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Chyba się z lekka pogubiłam.



Re: Raport o Greyback'u
Autor: szulcik92 dnia 11-07-2008 o godz. 14:25:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ten film jak się okazuje wcale nie będzie ekranizacją powieści Jo tylko całkiem innym wymyślonym filmem!!:(( to jest straszne:((


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gibol1412 11-07-2008 o godz. 18:58:17

    Dokładnie;-) Pozdrawiam:-)

Re: Raport o Greyback'u
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 11-07-2008 o godz. 15:09:51
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Eche, chyba im się postacie mylą. Greyback zaatakował Billa, mam nadzieję, że tak właśnie będzie w filmie.


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gibol1412 11-07-2008 o godz. 16:01:27

    O ile pamiętam to w filmie Billa nie będzie:-) Pozdrawiam Elomi;-)
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: Ella_ 11-07-2008 o godz. 21:12:20

    Co?! Nie będzie Billa?! To jakiś obłęd!
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: PiootreG 12-07-2008 o godz. 08:42:11

    Niestety: całkowicie wycieli wątek Billa i Fleur. To ciekawe jak w siódemce Kingsley powiadomi ich o tym, że ministerstwo, skoro nie będzie ślubu? Może zrobi to w czasie balu maturalnego??

Re: Raport o Greyback'u
Autor: Mionka_27 dnia 11-07-2008 o godz. 16:04:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To zaczyna być niezodne z książką, to nazwać ekranizacją??


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: Kiniulaaa 11-07-2008 o godz. 16:17:09

    To JUŻ jest niezgodne z książką^^ Ten film będzie porażką ;/ Tzn. te filmy, bo przecież dzielą tą część na 2 części...
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gibol1412 11-07-2008 o godz. 18:53:05

    Ten news jest na temat szóstego filmu, a nie siódmego;-) Pozdrawiam;-)
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: Kiniulaaa 11-07-2008 o godz. 20:16:23

    Aha, no tak xD Mnie tak dobiło to, że dzielą siódmą część, że już mi się myli...^^
  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gibol1412 12-07-2008 o godz. 11:56:15

    Pozdrawiam;-)

Re: Raport o Greyback'u
Autor: ginnyhermiona12 dnia 11-07-2008 o godz. 16:55:35
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
ale to przciez billa on zaatakował no!!!!!!!!nie moze tak byc ze pan weasley zostanie pogryziony!!


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gibol1412 11-07-2008 o godz. 18:55:56

    Tylko, że banda ludzi, którym zależy na forsie może tak zrobić:@ Również pozdrawiam;-)

Re: Raport o Greyback'u
Autor: karina dnia 11-07-2008 o godz. 21:09:41
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Bez sensu, przecierz twórcy filmu niemogą sobie "ot tak" zmienić treści filmu. W końcu to ma być na podstawie tej książki a nie wymyślanie całkiem nowej. I wogule dalsze losy będą całkiem zmienione przecież to że Fenrir ugryzł Billa w dalszych częściach ponosi swoje konsekwencje.


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gosia44 17-07-2008 o godz. 14:59:46

    Niestety, twórcy filmu mogą sobie wiele pozmieniać, jeśli Jo wyrazi na to zgodę.

Re: Raport o Greyback'u
Autor: Ella_ dnia 11-07-2008 o godz. 21:18:53
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jeśli to ma być ekranizacja książki to ja się powieszę... Mam nadzieję że to wogóle Będzie się nazywało "Harry Potter"... bo może znajdą jakąś inną bardziej "odpowiednią" nazwę...


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gibol1412 11-07-2008 o godz. 23:22:10

    No co ty?:-o Z tym wieszaniem to zaszalałaś:-) Ja tam pamiętam, że tu jesteśmy dla książek, ponieważ one i J.K.R. są najważniejsze i istotą Potteromanii;-)

Re: Raport o Greyback'u
Autor: Potterka dnia 12-07-2008 o godz. 11:05:49
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Nie za bardzo sensowny ten raport o Greybacku, chyba autor nie do końca wiedział co pisze... żałosne...



Re: Raport o Greyback'u
Autor: Mary dnia 15-07-2008 o godz. 17:39:24
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
z tego fragmentu (przetłumaczonego) to ja nic nie zrozumialam...


  • Re: Raport o Greyback'u
    Autor: gosia44 22-07-2008 o godz. 13:07:25

    Ja również.
 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Tajemniczy R.A.B.

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.26
Głosów: 15


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

PROFI CREDIT Międzyrzec Podlaski i okolice
Pożyczka na dowolny cel.w firmie pożyczkowe...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 53 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.