STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"To nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności." - A. Dumbledore

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Artykuły » Harry Potter i Książę Półkrwi » Ponownie o trailerze
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Ponownie o trailerze

Znamy datę zwiastuna Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi. Trailer będziemy mogli zobaczyć 18 lipca (piątek) przy filmie Batman: Mroczny Rycerz. Warto dodać, że będzie on miał długość 15 sekund. Zwiastun na razie będziemy mogli zobaczyć tylko w kinach IMAX, nie wiadomo, kiedy reszta kin pokaże nam trailer 6 części przygód HP.

Oto kina IMAX w Polsce: Katowice, Kraków, Łódź, Poznań i Warszawa.

Dziękuję za newsa Tomkowi!

News pochodzi z serwisu Wizardnews.

Autor: Rita | 2008-07-10 19:42:11


Re: Ponownie o trailerze
Autor: Lina dnia 10-07-2008 o godz. 20:20:18
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Co przepraszam? 15 sekund? I co oni w tym czasie zamieżają niby pokazać?


  • Re: Ponownie o trailerze
    Autor: PiootreG 10-07-2008 o godz. 20:23:51

    To tylko krótka wersja zwiastunu, w dodatku pokazywana tylko w IMAX. Od dawna wiadomo, że na dłuższą wersje jeszcze poczekamy...
  • Re: Ponownie o trailerze
    Autor: Lina 10-07-2008 o godz. 20:25:25

    Ech, oni naprawdę mają tupet.
  • Re: Ponownie o trailerze
    Autor: Neira 11-07-2008 o godz. 11:29:31

    Myślę że zamieżają pokazać napis "Harry Potter and the Half-Blood Prince" co zajmie 4 sekundy...informację kiedy będzie w kinach - 2 sekundy...no i zostaje całe 9 sekund na migawki z filmu...:]

Re: Ponownie o trailerze
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 10-07-2008 o godz. 22:34:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jak już wcześniej pisałem: nie chodzę do kina. A co za tym idzie mogą ten zwiastun puścić nawet w kosmosie;-)


  • Re: Ponownie o trailerze
    Autor: gosia44 11-07-2008 o godz. 12:45:40

    Dla mnie też. Jak już pisałam, zobaczę na DVD.
  • Re: Ponownie o trailerze
    Autor: szulcik92 11-07-2008 o godz. 14:08:54

    A ja jak dobrze pójdzie to obejżę w internecie:)
  • Re: Ponownie o trailerze
    Autor: gibol1412 11-07-2008 o godz. 14:24:56

    A ja najpierw w internecie, a potem dużo dużo później na DVD:-) Czyli wszystko jak zwykle:-D Pozdrawiam;-)

Re: Ponownie o trailerze
Autor: Neira dnia 11-07-2008 o godz. 11:30:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Hm...czyli jednak batman...no ja i tak nie zobaczę bo u mnie nie ma owych kin...


  • Re: Ponownie o trailerze
    Autor: gosia44 11-07-2008 o godz. 12:46:47

    U mnie też ich nie ma.
  • Re: Ponownie o trailerze
    Autor: gibol1412 11-07-2008 o godz. 14:27:37

    A co ja mam powiedzieć?:-) Mieszkam w mieście w którym żyje 16tyś-20tyś mugoli;-)

Re: Ponownie o trailerze
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 11-07-2008 o godz. 15:49:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Taki krótki trailer? Biorąc uwagę to, że na reklamach w kinie się 'zawieszam', pewnie zdążyłabym na ostatnią sekundę, jeśli zdążyłabym na cokolwiek.^^



Re: Ponownie o trailerze
Autor: ginnyhermiona12 dnia 11-07-2008 o godz. 16:47:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
co oni sobie mysla!!wszyscy tak wyczekujemy zapowiedzi filmu a tu tylko 15 sekund!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:((((((((((((((ludzia oszaleli!!



Re: Ponownie o trailerze
Autor: ilas dnia 11-07-2008 o godz. 16:52:28
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Dali by zwiastun 5 min i by był o dobrze :P



Re: Ponownie o trailerze
Autor: Potterka dnia 12-07-2008 o godz. 11:13:53
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Do kina teraz się nie wybieram , więc trailera raczej nie zobaczę w najbliższym czasie, ale nie wiem - długość mnie przeraża xD



Re: Ponownie o trailerze
Autor: Mary dnia 15-07-2008 o godz. 17:30:32
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
15 sek. w IMAXie? głupota;P


 
Zobacz także:
· Kolekcjonerekie figurki już jesienią
· Przewodniczący stowarzyszenia chorych na dyspraksję wdzięczny Danowi
· Trailer już jest!
· Emma Thompson napisze scenariusz!
· "Rok z życia" Rowling w Australii


Najpopularniejszy news na ten temat::
Tajemniczy R.A.B.

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.69
Głosów: 13


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Bogaty POMOŻE osobie z Warszawy tel. 887-252-897
Milioner pomoże w spłacie zadłużenia. Tylko osoby...

UDZIELĘ POŻYCZKI PRYWATNEJ DO 10000ZŁ
JESTEM PRYWATNYM INWESTOREM W WIELU SERWISACH KTÓ...

udzielam prywatnych pożyczek
Udzielam prywatnych pożyczek bez przedpłat osobom...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 51 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.