STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Więc powinieneś umrzeć! Lepiej umrzeć, niż zdradzić swoich przyjaciół! My byśmy to samo zrobili dla ciebie!" - Syriusz Black do Glizdogona

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Artykuły » Harry Potter i Książę Półkrwi » Ponownie o trailerze
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Ponownie o trailerze

Znamy datę zwiastuna Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi. Trailer będziemy mogli zobaczyć 18 lipca (piątek) przy filmie Batman: Mroczny Rycerz. Warto dodać, że będzie on miał długość 15 sekund. Zwiastun na razie będziemy mogli zobaczyć tylko w kinach IMAX, nie wiadomo, kiedy reszta kin pokaże nam trailer 6 części przygód HP.

Oto kina IMAX w Polsce: Katowice, Kraków, Łódź, Poznań i Warszawa.

Dziękuję za newsa Tomkowi!

News pochodzi z serwisu Wizardnews.

Autor: Rita | 2008-07-10 19:42:11


Re: Ponownie o trailerze
Autor: Lina dnia 10-07-2008 o godz. 21:20:18
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Co przepraszam? 15 sekund? I co oni w tym czasie zamieżają niby pokazać?


  • Re: Ponownie o trailerze
    Autor: PiootreG 10-07-2008 o godz. 21:23:51

    To tylko krótka wersja zwiastunu, w dodatku pokazywana tylko w IMAX. Od dawna wiadomo, że na dłuższą wersje jeszcze poczekamy...
  • Re: Ponownie o trailerze
    Autor: Lina 10-07-2008 o godz. 21:25:25

    Ech, oni naprawdę mają tupet.
  • Re: Ponownie o trailerze
    Autor: Neira 11-07-2008 o godz. 12:29:31

    Myślę że zamieżają pokazać napis "Harry Potter and the Half-Blood Prince" co zajmie 4 sekundy...informację kiedy będzie w kinach - 2 sekundy...no i zostaje całe 9 sekund na migawki z filmu...:]

Re: Ponownie o trailerze
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 10-07-2008 o godz. 23:34:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jak już wcześniej pisałem: nie chodzę do kina. A co za tym idzie mogą ten zwiastun puścić nawet w kosmosie;-)


  • Re: Ponownie o trailerze
    Autor: gosia44 11-07-2008 o godz. 13:45:40

    Dla mnie też. Jak już pisałam, zobaczę na DVD.
  • Re: Ponownie o trailerze
    Autor: szulcik92 11-07-2008 o godz. 15:08:54

    A ja jak dobrze pójdzie to obejżę w internecie:)
  • Re: Ponownie o trailerze
    Autor: gibol1412 11-07-2008 o godz. 15:24:56

    A ja najpierw w internecie, a potem dużo dużo później na DVD:-) Czyli wszystko jak zwykle:-D Pozdrawiam;-)

Re: Ponownie o trailerze
Autor: Neira dnia 11-07-2008 o godz. 12:30:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Hm...czyli jednak batman...no ja i tak nie zobaczę bo u mnie nie ma owych kin...


  • Re: Ponownie o trailerze
    Autor: gosia44 11-07-2008 o godz. 13:46:47

    U mnie też ich nie ma.
  • Re: Ponownie o trailerze
    Autor: gibol1412 11-07-2008 o godz. 15:27:37

    A co ja mam powiedzieć?:-) Mieszkam w mieście w którym żyje 16tyś-20tyś mugoli;-)

Re: Ponownie o trailerze
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 11-07-2008 o godz. 16:49:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Taki krótki trailer? Biorąc uwagę to, że na reklamach w kinie się 'zawieszam', pewnie zdążyłabym na ostatnią sekundę, jeśli zdążyłabym na cokolwiek.^^



Re: Ponownie o trailerze
Autor: ginnyhermiona12 dnia 11-07-2008 o godz. 17:47:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
co oni sobie mysla!!wszyscy tak wyczekujemy zapowiedzi filmu a tu tylko 15 sekund!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:((((((((((((((ludzia oszaleli!!



Re: Ponownie o trailerze
Autor: ilas dnia 11-07-2008 o godz. 17:52:28
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Dali by zwiastun 5 min i by był o dobrze :P



Re: Ponownie o trailerze
Autor: Potterka dnia 12-07-2008 o godz. 12:13:53
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Do kina teraz się nie wybieram , więc trailera raczej nie zobaczę w najbliższym czasie, ale nie wiem - długość mnie przeraża xD



Re: Ponownie o trailerze
Autor: Mary dnia 15-07-2008 o godz. 18:30:32
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
15 sek. w IMAXie? głupota;P


 
Zobacz także:
· Kolekcjonerekie figurki już jesienią
· Przewodniczący stowarzyszenia chorych na dyspraksję wdzięczny Danowi
· Trailer już jest!
· Emma Thompson napisze scenariusz!
· "Rok z życia" Rowling w Australii


Najpopularniejszy news na ten temat::
Tajemniczy R.A.B.

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.69
Głosów: 13


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Bogaty POMOŻE osobie z Warszawy tel. 887-252-897
Milioner pomoże w spłacie zadłużenia. Tylko osoby...

UDZIELĘ POŻYCZKI PRYWATNEJ DO 10000ZŁ
JESTEM PRYWATNYM INWESTOREM W WIELU SERWISACH KTÓ...

udzielam prywatnych pożyczek
Udzielam prywatnych pożyczek bez przedpłat osobom...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 72 gość(ci) i 2 użytkownik(ów) online.