STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Na twoim nie ma litery. Chyba uważa, że nie zapominasz swojego imienia. Ale my nie jesteśmy tacy głupi, wiemy, że nazywamy się Gred i Forge." - George

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Gry » Harry Potter i Książę Półkrwi » Filmik o grze
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Filmik o grze

Pojawił się filmik - wywiad z twórcami gry Harry Potter i Książę Półkrwi. Zapowiadają bardzo dobrą grę. Klikajcie TUTAJ! Film z polskimi napisami.

Dziękuję za informację Danielowi!

Autor: Rita | 2008-07-09 22:56:46


Re: Filmik o grze
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 09-07-2008 o godz. 23:21:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Niestety wyrosłem z tego typu rozrywek;-) Ale pozdrawiam wszystkich pasjonatów gier:-)


  • Re: Filmik o grze
    Autor: Lina 10-07-2008 o godz. 08:41:24

    Ja też nie lubię grać.
  • Re: Filmik o grze
    Autor: gosia44 10-07-2008 o godz. 09:17:36

    Tak się składa, że ja też.
  • Re: Filmik o grze
    Autor: szulcik92 10-07-2008 o godz. 12:56:56

    to jest nas sporo:)

Re: Filmik o grze
Autor: PiootreG (piiiiiotrek@gmail.com) dnia 10-07-2008 o godz. 07:38:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wywiad świetny. Ale, czy ja wiem czy mieszanie eliksirów to taka dobra zabawa? Może na Wii, ale jest jeszcze przecież jak sam mówił osiem platform. Za to pojedynki zapowiadają się świetnie.


  • Re: Filmik o grze
    Autor: Lina 10-07-2008 o godz. 08:43:07

    Biorąc pod uwagę moją zdolność grania w gry komputerowe, to tylko te eliksiry bym umiała zmieszać xD.
  • Re: Filmik o grze
    Autor: PiootreG 10-07-2008 o godz. 08:54:34

    xD...może te eliksiry będą jednak ciekawe? Ale pod warunkiem, że nie będą stanowiły podstawowy element gry, typu: co 5 minut Harry idzie do Slughorna by zmiesza mu jakiś nowy eliksir...
  • Re: Filmik o grze
    Autor: gosia44 10-07-2008 o godz. 09:20:14

    Ja nie wiem, czy bym sobie poradziła nawet z eliksirami. Jedyne gry, w jakie gram to zagadki kryminalne Miami i Las Vegas.
  • Re: Filmik o grze
    Autor: Lina 10-07-2008 o godz. 14:40:00

    Ja gram tylko w Simsy.
  • Re: Filmik o grze
    Autor: Kiniulaaa 10-07-2008 o godz. 15:01:59

    Ja też gram tylko w Simsy. A zresztą nawet w tą grę dawno już nie grałam xD
  • Re: Filmik o grze
    Autor: Lina 10-07-2008 o godz. 20:27:56

    Ja tam gram w nie tylko czasem na wakacjach.
  • Re: Filmik o grze
    Autor: Elomi 11-07-2008 o godz. 15:31:55

    O, ja też gram w Simsy.^^ Ich dobrą stroną jest to, że nie można 'przejść' całej gry.

Re: Filmik o grze
Autor: Lina dnia 10-07-2008 o godz. 08:50:21
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zirytował mnie fragment o filmie jako podstawie w wizualnym odbiorze Harry’ego, dla mnie podstawą jest wyobraźnia.



Re: Filmik o grze
Autor: gosia44 dnia 10-07-2008 o godz. 09:21:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zgadzam się z Liną. Podstawa to wyobraźnia.


  • Re: Filmik o grze
    Autor: Lina 10-07-2008 o godz. 14:41:02

    Dzięki.

Re: Filmik o grze
Autor: monisska111 dnia 10-07-2008 o godz. 14:04:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Może bedzie fajne


  • Re: Filmik o grze
    Autor: Lina 10-07-2008 o godz. 14:43:13

    Z pewnością lepiej niż film.

Re: Filmik o grze
Autor: Magdalena (brzudal88@poczta.fm) dnia 10-07-2008 o godz. 14:21:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.interia.pl
Mi się wydaje że gra się zapowiada ciekawa, ale ja już sobie tą gre odpuszcze bo mam grę z HP4 i HP5 więc narazie mi wystarczy. Wywiad ciekawy.


  • Re: Filmik o grze
    Autor: Lina 10-07-2008 o godz. 14:44:32

    I jakie są te inne gry?
  • Re: Filmik o grze
    Autor: Neira 11-07-2008 o godz. 11:59:16

    Jeśli chodzi o HP4 to nie polecam ze względu na fakt iż nie można poruszać się dowolnie po zamku tak jak w pozostałych częściach...za to ma całkiem dobrą grafikę...i pewną lekkość w sterowaniu;) o HP5 się nie bede wypowiadać bo nie grałam:)

Re: Filmik o grze
Autor: Neira dnia 11-07-2008 o godz. 12:01:59
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gra wydaje się fajna...no ale co innego jest oglądać zwiastun a co innego grać...


  • Re: Filmik o grze
    Autor: gosia44 11-07-2008 o godz. 12:20:54

    Zdecydowanie jest różnica.

Re: Filmik o grze
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 11-07-2008 o godz. 15:30:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Chociaż gra zapowiada się dobrze, nie przekonuje mnie pomysł zakupu. Zagram raz i będzie leżała. Ale dla fanów takich gier może być niezłą gratką...



Re: Filmik o grze
Autor: ginnyhermiona12 dnia 11-07-2008 o godz. 16:40:49
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
dobra wiedza dzieki temu wywiuadowi!:))))



Re: Filmik o grze
Autor: Potterka dnia 12-07-2008 o godz. 11:49:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gra na pewno będzie niezłą gratką dla wszystkich wielbicieli gier o HP, ja już -stety czy niestety - nie należę do tego zaszczytnego grona, ale nie wątpię, ze będą się przynajmiej nieźle bawić, tak jak ja dawno, dawno przy dwóch pierwszych częściach gier ;)



Re: Filmik o grze
Autor: Mary dnia 15-07-2008 o godz. 17:20:57
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
hehe super! zaraz odpalam filmik:)


 
Gry

Kamień Filozoficzny:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Komnata Tajemnic:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Więzień Azkabanu:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Czara Ognia:
 » Informacje
 » Screeny
 » Wymagania
 » Recenzja

Zakon Feniksa:
 » Informacje

Quidditch World Cup:
 » Recenzja Syriusza
 » Recenzja Boryska
Zobacz także:
· Screeny z gry
· Wywiad z Jonathanem Bunneyem
· Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
· Oficjalna strona gry!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Tajemniczy R.A.B.

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.5
Głosów: 12


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 30 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.