STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"- Jastrząb...Mój drogi, masz śmiertelnego wroga. - Ale o tym wiedzą wszyscy - powiedziała Hermiona głośnym szeptem. " - Trelawney do Harry'ego / Hermiona

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Harry Potter i Insygnia Śmierci » Podział siódmej części
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Podział siódmej części

Magazyn Movie Magic w swoim lipcowym wydaniu zamieścił obszerny artykuł o filmie o młodym czarodzieju. Wszystkie scany znajdziecie TUTAJ.

W artykule spekulowano, iż siódma część filmu, Harry Potter i Insygnia Śmierci, zostanie podzielona po powrocie Rona do Harry'ego i Hermiony.

Uważacie to za dobry pomysł? Jakie są wasze propozycje?

Dzięki Veritaserum i Magical Menagerie!

Autor: Rita | 2008-07-08 21:12:41


Re: Podział siódmej części
Autor: Lina dnia 08-07-2008 o godz. 22:28:37
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Nie, nie, nie, nie ten moment, może to i połowa książki, ale oddziela połowę w której nie dzieje się "nic", od tej, w której dzieje się "wszystko". Ja jestem za momentem w którym Harry kopie Zgredkowi grób, tu widać wyraźną granicę.


  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gibol1412 09-07-2008 o godz. 00:02:35

    Według mojej skromnej opini to w tej całej książce jest akcja od początku do końca. Ale na moje oko to nie pora na dyskusję. Śpię na stojąco;-)
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 09:55:03

    No tak, trudno się nie zgodzić, ale do tego momentu jest kilka "nudnych" rozdziałów (ich wałęsania się po lasach), które to momenty (ewentualnie) można wyciąć.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: PiootreG 09-07-2008 o godz. 12:31:40

    Nie byłoby tak źle, bo przed powrotem Rona jest przecież Dolina Godryka, a tam się dzieje w zasadzie dość dużo.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 13:35:33

    Ofszem, ale wszystko co się dzieje po pogrzebie Zgredka, tam cały czas jest akcja i z tego już nic nie da się wyciąć.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Ella_ 09-07-2008 o godz. 20:22:36

    Moim skromnym zdaniem, siódmą część wogóle trudno jest podzielić ponieważ w tej książce albo nie dzieje się nic albo dzieje się wszystko naraz:)
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 21:02:46

    Ciężko znaleść granicę, ale nie martwmy się Yates na pewno wpadnie na kolejny "genialny" pomysł.

Re: Podział siódmej części
Autor: szulcik92 dnia 08-07-2008 o godz. 22:50:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja byłbym zadowolony gdyby pierwsza część skończyła się w momencie gdy Harry i jego paczka trafiają w ręce Śmierciożerców!!


  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 09:56:26

    Też mogłoby być, choć a dalej obstawiam śmierć Zgredka, przed tym dramatyczna akcja, a to byłoby takie sentymentalne zakończenie.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: PiootreG 09-07-2008 o godz. 12:54:03

    Nie sądzę, żeby tak było przecież wszystkie filmy o HP mają szczęśliwe zakończenie...pfff...nie tyle co szczęśliwe, co bezpieczne, więc jeżeli już miałoby się zakończyć gdzieś w Dworze Lucjusza to tak jak mówi Lina po wydostaniu się z niego.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Elomi 09-07-2008 o godz. 13:01:53

    A może by tak zakończyć pierwszą część w momencie teleportacji z domu Malfoyów do Muszelki? Pyk, znikają, i napisy końcowe.^^
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 13:38:20

    Fajny pomysł, Elomi, ale tak też raczej nie zrobią, bo wówczas akcja jest "niezakończona", jaby tak nagle się "urywa" (pomijając fakt, że i tak, przy podziale, musi być "urwana").
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gosia44 09-07-2008 o godz. 14:31:47

    Lina ma rację.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gibol1412 09-07-2008 o godz. 15:38:04

    A ja już głupieję:-) Ale pomysły macie bardzo ciekawe. Pozdrawiam;-)
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 21:04:05

    Dzięki gosiu44 za poparcie.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gosia44 11-07-2008 o godz. 15:56:01

    Nie ma za co.

Re: Podział siódmej części
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 08-07-2008 o godz. 23:56:19
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jasne. Można by wiele propozycji wysunąć. Ale jak im się zachce to zrobią z tym co chcą. Nawet wolę sobie nie wyobrażać:-)


  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 09:58:04

    Akurat z TYM filmem wiążę pewne nadzieję (jako iż go podzielili), liczę, że się nie zawiodę.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gosia44 09-07-2008 o godz. 11:31:18

    Chyba masz rację. Lepiej niczego sobie nie wyobrażać. Po co się potem rozczarować?
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gibol1412 09-07-2008 o godz. 12:33:25

    A poza tym reżyserem jest nie kto inny jak Pan co zrobił piątke i teraz nakręci szóstkę. A jeżeli całkowicie Księcia spartoli to nie ma co dyskutować o siódemce;-)
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Elomi 09-07-2008 o godz. 13:21:14

    A to jest niestety bardzo prawdopodobne. Więc nie liczyłabym na jakieś rewelacje w związku z siódemką, ale mam nadzieję, że film chociaż będzie dobry.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 13:48:32

    Powiedzcie mi, jakim grzechami, my potteromaniay, zasłyżyliśmy na ten "prezent" jaki dostaliśmy (czytaj: dlaczego ONI do ****** dali ten film Yatesowi?)?
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gibol1412 09-07-2008 o godz. 15:41:30

    Może droga Lino słudzy Voldemorta(choć nie żyje) dalej działają?;-) Wychodzę z założenia, że do wszystkiego trzeba z humorem podchodzić:-)
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 21:05:21

    Udało Ci się, rozbawiłeś mnie.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gosia44 11-07-2008 o godz. 15:57:08

    Mnie też.

Re: Podział siódmej części
Autor: gosia44 dnia 09-07-2008 o godz. 11:44:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zgadzam się z Liną. Śmierć Zgredka to dobra scena na zakończenie I części. Boże, ale będę ryczała!!!


  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gibol1412 09-07-2008 o godz. 12:38:27

    Tak też jak zwykle zgadzam się z Liną. Ten moment to ciekawa propozycja;-)
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Elomi 09-07-2008 o godz. 13:17:52

    Tak, to zdecydowanie dobra propozycja. Żadnych udziwnień, moment mniej więcej w środku akcji (akcji, nie książki). No, fajnie by było, gdyby reżyser też tak twierdził.^^
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 13:53:36

    Dzięki za poparcie, choć nasz "kochany" reżyser, na pewno wyskoczy nam z jakąś "ciekawszą" propozycją (na przykład moment gdy młody Lucjusz Malfoy próbuje stwożyć horkruksy, nie było czegoś takiego w książce? A kogo to obchodzi, że to ma niby być ekranizacja?) ŻAL.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gosia44 09-07-2008 o godz. 14:40:25

    Mnie obchodzi, ale ja (niestety!) nie mam wpływu na produkcję.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gibol1412 09-07-2008 o godz. 15:47:00

    Już miałem tego nie pisać, ale podejrzewam, że film podzielą oczywiście na dwie części. Z czego pierwsza potrwa 15 min. a druga 150min. A z tego względu tak będzie ponieważ twórcy tego przedsęwzięcia będą chcieli przejść do historii kina z filmem na najdziwniejszy podział;-) A może coś innego wymyslą na koniec? W końcu to ostatni film;)
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 21:07:36

    Genialny pomysł gibol1412, naprawdę, znając naszych twórców, to to możliwe.

Re: Podział siódmej części
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 09-07-2008 o godz. 13:15:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Nie, to nie jest dobry moment. Owszem, powrót Rona była ważny, ale potem działo się dużo zdecydowanie ważniejszych rzeczy i zaczynanie od nich drugiej części filmu nie byłoby raczej ciekawe. Wolałabym, żeby zaczęła się jakoś tak... melancholijnie, a moment śmierci Zgredka, kiedy Harry kończy kopać grób akurat się nadaje. Odkąd pojawiła się propozycja podzielenia filmu na dwie oddzielne części, zawsze wyobrażałam sobie to tak: wszyscy odchodzą od grobu skrzata, kamera jedzie w górę, zatrzymuje się na niebie, koniec. Ale to tylko jedna z wielu propozycji, a film pewnie zakończy się w jakimś momencie, którego nawet się nie spodziewaliśmy.
Albo jeszcze inaczej: trio pojawia się u Ksenia Lovegooda, a pierwsza część filmu kończy się pytaniem redaktora naczelnego 'Żonglera': 'Chodzi panu o symbol Insygniów Śmierci?'. Albo nie...


  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 13:55:54

    Ja też zawsze tak to sobie wyobrażałam i wciąż nie tracę tej nadziei.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gosia44 09-07-2008 o godz. 14:37:52

    Popieram Was, dziewczyny.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gibol1412 09-07-2008 o godz. 15:50:16

    Musimy być dobrej myśli:) Jak zwykle pozdrawiam;-)

Re: Podział siódmej części
Autor: Potterka dnia 09-07-2008 o godz. 16:27:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Oczywiście jestem za podziałem na dwie części, chyba że zrobią jeden, ale np. 6-godzinny film :D nie no moze bez przesady ;) tak jak mówię - jestem za podziałem, ale chyba w jakimś innym momencie niż ten proponowany w artykule. Choć wolę już taką wersję jak proponują niż bardzo bardzo okrojony jeden 2,5 godzinny film :D dzięki za skany, miło się je przegląda


  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gibol1412 09-07-2008 o godz. 16:47:29

    Popieram;-)
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 21:10:11

    Jeśli pójdzie tak dalej jak idzie, to będziey mieć dwa filmy po pół godziny każdy.

Re: Podział siódmej części
Autor: Ella_ dnia 09-07-2008 o godz. 20:25:49
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Według mnie trudno podzielić jest książkę (jakąkolwiek) na dwie częćci:)


  • Re: Podział siódmej części
    Autor: Lina 09-07-2008 o godz. 21:10:20

    Zgadzam się.
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: szulcik92 09-07-2008 o godz. 23:23:30

    zgadzam się z wami:)Ale jeżeli już chcą ją dzielić to niech to zrobią w odpowiednim momencie!!
  • Re: Podział siódmej części
    Autor: gosia44 11-07-2008 o godz. 15:59:19

    Właśnie. Niech się wykażą rozsądkiem.

Re: Podział siódmej części
Autor: ginnyhermiona12 dnia 11-07-2008 o godz. 17:29:13
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
nie no!!!!!w takim momencie!!!!!



Re: Podział siódmej części
Autor: Kiniulaaa dnia 11-07-2008 o godz. 21:50:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To nie jest dobry pomysł! Niech nie dzielą tej części!



Re: Podział siódmej części
Autor: Mary dnia 15-07-2008 o godz. 18:08:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Ja nadal jestem za tym, że podział tego filmu to beznadziejny pomysł, zważywszy na to, że w jej pierwszej połowie NIC sie nie dzieje!!!



Re: Podział siódmej części
Autor: clevleen dnia 01-08-2008 o godz. 13:44:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
no bez jaj... jak upchneli najeden raz zakon feniksa to i insygnia powinni...


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Czarna Seria

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.5
Głosów: 14


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

SOHO
Jedno wielkie ZŁODZIEJSTWO. Nie polecam !!! Konta...

Szukam prywatnej pożyczki
Witam szukam prywatnej pożyczki gdyż jestem w bar...

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 57 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.