STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
HPNews.pl » Gry » Harry Potter i Książę Półkrwi » Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB

Pojawia się coraz więcej zdjęć z gry. Na razie możemy zobaczyć ich pięć na TEJ stronie. Przypominamy, że wczoraj pojawiła się strona i trailer gry. Co oznacza, że coraz częściej będziemy widywać nowe zdjęcia z gry.

Pojawiły się cztery figurki bohaterów przygód z przygód Harry'ego Pottera. Możemy zobaczyć na nich Harry'ego, Ginny, Dracona i Moody'ego. Dwanaście cali - tyle ma każda z nich. Przypominamy również, że figurki nie zostały jeszcze zatwierdzone i mogą ulec modyfikacji. Możemy zobaczyć je TUTAJ.

Mamy coraz więcej informacji od WB, wiem kto zajmie się tworzeniem soundtracku do 6 części gry przygód HP - James Hanniganie, który stworzył także muzykę do "Zakonu".

Dziękuję za wiadomość Tomkowi (redaktorowi z Gadu - Gadu)!

Newsy pochodzą ze strony HarryPotter’sPage.

Autor: Rita | 2008-07-05 19:01:41


Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 05-07-2008 o godz. 19:08:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Przynajmniej muzyka w piątce podobała mi się w 100%:-) I tak zgadzam się, że będzie więcej doniesień;-)


  • Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
    Autor: Lina 06-07-2008 o godz. 14:23:42

    Też czekam na te doniesienia.
  • Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
    Autor: gosia44 08-07-2008 o godz. 14:06:50

    Ja też tak myślę.

Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 05-07-2008 o godz. 19:13:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Hm, niektóre z tych zdjęć już widziałam. Za to figurki mi się bardzo podobają. Oczywiście, nie są to jakieś dzieła na światową skalę, ale jak na takie figurki są całkiem niezłe. Fajnie byłoby mieć coś takiego na swojej półce.^^


  • Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
    Autor: Lina 06-07-2008 o godz. 11:52:34

    Tak, fajnie byłoby mieć ją na biurku.
  • Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
    Autor: gosia44 08-07-2008 o godz. 14:07:55

    Też mi się wydaje, że niektóre ze zdjęć już wcześniej widziałam.

Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
Autor: Mionka_27 dnia 05-07-2008 o godz. 21:49:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Hmm im blizej premiery, tym coraz ciekawiej :))


  • Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
    Autor: Lina 06-07-2008 o godz. 14:24:20

    Cóż, tak jest zawsze.
  • Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
    Autor: Lina 06-07-2008 o godz. 14:24:22

    Cóż, tak jest zawsze.

Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
Autor: ginnyhermiona12 dnia 06-07-2008 o godz. 11:45:01
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
juz te zdjecia prawie wszystkie widziałam:))


  • Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
    Autor: Lina 06-07-2008 o godz. 14:24:49

    Ja też, no ale.

Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
Autor: Lina dnia 06-07-2008 o godz. 11:51:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Figurka Ginny mi się wybitnie nie podoba.


  • Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
    Autor: Tomek_Black 06-07-2008 o godz. 20:27:42

    Muszę się z Tobą zgodzić, że jej figurka w porównaniu z jej wyglądem w książce i filmie jest okropna, ale nie zapominajmy, że może to ulec jeszcze zmianom :P
  • Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
    Autor: gosia44 08-07-2008 o godz. 14:10:12

    Mi też niezbyt przypadła do gustu.

Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
Autor: Kama25 dnia 07-07-2008 o godz. 11:26:37
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ale super!! Nie mogę się doczekać gry, widać na zdjęciach, że zapowiada się nieźle :D A figurki też są boskie!!!



Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
Autor: Potterka dnia 07-07-2008 o godz. 18:52:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Rzeczywiście muzyka w "Zakonie" bardzo mi się podobała, więc przy "Księciu" chyba nie będziemy zawiedzeni ;) Kolejne zdjęcia i newsy dotyczące gry sprawiają bardzo pozytywne wrażenie :D No i figurki też niczego sobie :D



Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
Autor: Kiniulaaa dnia 07-07-2008 o godz. 22:08:24
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Figurki mogą być xD Nie podoba mi się figurka Dracona ale i tak chciałabym mieć je wszystkie^^



Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
Autor: szulcik92 dnia 07-07-2008 o godz. 23:15:51
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zdjęcia boskie:) figurki też:)



Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
Autor: gosia44 dnia 08-07-2008 o godz. 14:11:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Nie mogę się już doczekać filmu. Fotki i figurki fajne - prawie wszystkie.



Re: Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
Autor: Mary dnia 15-07-2008 o godz. 16:49:58
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
takie średnie te figurki...