STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Sekretne utrapienia Harry'ego Pottera... ach, mój Boże, Potter, co ciebie znowu trapi?" - Severus Snape

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Książki »  » Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii

AFP donosi, że Amazon zabiera Baśnie barda Beedle'a na obchody tłumaczenia w Japonii.

Amazon odsłoni książkę na specjalnej konferencji prasowej z tłumaczem w celu promowania tłumaczenia ostatniej części Potter'a.

W Japonii wydanie ukaże się pod koniec miesiąca, Amazon ma już ponad 70 000 przedpremierowych zamówień na nie.

Autor: Rita | 2008-07-04 21:56:35


Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 04-07-2008 o godz. 22:06:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Do Japonii na drugi koniec świata to jeżdżą, a do głupiej i małej Polski to jak zwykle nie:-S


  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: PiootreG 05-07-2008 o godz. 18:18:27

    Ta, jak zwykle...
  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: Lina 06-07-2008 o godz. 14:27:41

    Tak, ciekawa jestem czy kiedykolwiek ktoś o nas pomyśli.

Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
Autor: Mionka_27 dnia 04-07-2008 o godz. 23:18:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajnie, ale do Polski też by mogli przyjechać


  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: Lina 05-07-2008 o godz. 10:42:20

    Tak, byłoby super.
  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: gosia44 07-07-2008 o godz. 15:12:50

    Właśnie.

Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
Autor: Lina dnia 05-07-2008 o godz. 10:43:09
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jak ja im zazdroszczę. Swoja drogą Amazon mogłoby to wydać.


  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: Elomi 05-07-2008 o godz. 15:59:17

    Amazon to tylko sklep internetowy, nie wydawnictwo, więc nie mają możliwości. A poza tym, nawet jeśli, to wątpię, żeby Rowling im na to pozwoliła. Nie chciała tego wydawać (szkoda, ale trudno się mówi), a w końcu ona jest autorką i, jeśli się nie mylę, tylko ona ma prawo wydać tą książkę.
  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: Lina 05-07-2008 o godz. 17:23:33

    Wiem, wiem, tak tylko napisałam.

Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
Autor: ginnyhermiona12 dnia 05-07-2008 o godz. 14:21:59
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
oczywiscie do japonii tak a do polski nie!!!


  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: Lina 06-07-2008 o godz. 14:28:11

    Tradycja.

Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 05-07-2008 o godz. 15:56:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Niezła ilość przedpremierowych zamówień na siódemkę. A drugie tyle pewnie kupi książkę po premierze. Czekają ponad rok, muszą mieć niezłą cierpliwość.^^
No i jeszcze będą u nich "Baśnie barda Beedle'a". Niektórzy to mają szczęście. Fajnie byłoby, gdyby przyjechali z tą książką do Polski, ale na to raczej bym nie liczyła. Japonia ma zdecydowanie wyższą pozycję na świecie niż nasza mała Polska.



Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
Autor: Potterka dnia 05-07-2008 o godz. 16:00:54
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Niezła ilość zamówień ;) Japonia dopiera teraz ma siódemkę, a co do tych "Baśni" to chętnie zobaczyłabym je w Polsce w polskim tłumaczeniu. Chętnie miałabym coś takiego w swojej domowej biblioteczce :D Może kiedyś się doczekamy...


  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: Lina 05-07-2008 o godz. 17:33:24

    Niestety, raczej się nie doczekamy.

Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
Autor: Chinmoku-no-Meshia dnia 06-07-2008 o godz. 13:49:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Chciałabym tą książkę przeczytać... Ech... Można pomarzyć...


  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: Lina 06-07-2008 o godz. 14:28:56

    Ja też, nawet bardzo.
  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: szulcik92 07-07-2008 o godz. 23:06:28

    Mażenia czasem się spełniają:)!!! Ale raczej nie w tym przypadku:(

Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
Autor: gosia44 dnia 07-07-2008 o godz. 15:12:15
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)