STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Nie ma zabawy bez ryzyka." - James Potter

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Książki »  » Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii

AFP donosi, że Amazon zabiera Baśnie barda Beedle'a na obchody tłumaczenia w Japonii.

Amazon odsłoni książkę na specjalnej konferencji prasowej z tłumaczem w celu promowania tłumaczenia ostatniej części Potter'a.

W Japonii wydanie ukaże się pod koniec miesiąca, Amazon ma już ponad 70 000 przedpremierowych zamówień na nie.

Autor: Rita | 2008-07-04 21:56:35


Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 04-07-2008 o godz. 22:06:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Do Japonii na drugi koniec świata to jeżdżą, a do głupiej i małej Polski to jak zwykle nie:-S


  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: PiootreG 05-07-2008 o godz. 18:18:27

    Ta, jak zwykle...
  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: Lina 06-07-2008 o godz. 14:27:41

    Tak, ciekawa jestem czy kiedykolwiek ktoś o nas pomyśli.

Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
Autor: Mionka_27 dnia 04-07-2008 o godz. 23:18:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajnie, ale do Polski też by mogli przyjechać


  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: Lina 05-07-2008 o godz. 10:42:20

    Tak, byłoby super.
  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: gosia44 07-07-2008 o godz. 15:12:50

    Właśnie.

Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
Autor: Lina dnia 05-07-2008 o godz. 10:43:09
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jak ja im zazdroszczę. Swoja drogą Amazon mogłoby to wydać.


  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: Elomi 05-07-2008 o godz. 15:59:17

    Amazon to tylko sklep internetowy, nie wydawnictwo, więc nie mają możliwości. A poza tym, nawet jeśli, to wątpię, żeby Rowling im na to pozwoliła. Nie chciała tego wydawać (szkoda, ale trudno się mówi), a w końcu ona jest autorką i, jeśli się nie mylę, tylko ona ma prawo wydać tą książkę.
  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: Lina 05-07-2008 o godz. 17:23:33

    Wiem, wiem, tak tylko napisałam.

Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
Autor: ginnyhermiona12 dnia 05-07-2008 o godz. 14:21:59
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
oczywiscie do japonii tak a do polski nie!!!


  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: Lina 06-07-2008 o godz. 14:28:11

    Tradycja.

Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 05-07-2008 o godz. 15:56:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Niezła ilość przedpremierowych zamówień na siódemkę. A drugie tyle pewnie kupi książkę po premierze. Czekają ponad rok, muszą mieć niezłą cierpliwość.^^
No i jeszcze będą u nich "Baśnie barda Beedle'a". Niektórzy to mają szczęście. Fajnie byłoby, gdyby przyjechali z tą książką do Polski, ale na to raczej bym nie liczyła. Japonia ma zdecydowanie wyższą pozycję na świecie niż nasza mała Polska.



Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
Autor: Potterka dnia 05-07-2008 o godz. 16:00:54
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Niezła ilość zamówień ;) Japonia dopiera teraz ma siódemkę, a co do tych "Baśni" to chętnie zobaczyłabym je w Polsce w polskim tłumaczeniu. Chętnie miałabym coś takiego w swojej domowej biblioteczce :D Może kiedyś się doczekamy...


  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: Lina 05-07-2008 o godz. 17:33:24

    Niestety, raczej się nie doczekamy.

Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
Autor: Chinmoku-no-Meshia dnia 06-07-2008 o godz. 13:49:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Chciałabym tą książkę przeczytać... Ech... Można pomarzyć...


  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: Lina 06-07-2008 o godz. 14:28:56

    Ja też, nawet bardzo.
  • Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
    Autor: szulcik92 07-07-2008 o godz. 23:06:28

    Mażenia czasem się spełniają:)!!! Ale raczej nie w tym przypadku:(

Re: Baśnie barda Beedle'a na wystawie w Japonii
Autor: gosia44 dnia 07-07-2008 o godz. 15:12:15
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)