STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Ostatecznie dla należycie zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek nowej wielkiej przygody." - A. Dumbledore

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Gry » Harry Potter i Książę Półkrwi » Trailer gry
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Trailer gry

Pojawił się trailer gry "Harry Potter i Książę Półkrwi", możemy go zobaczyć pod tym linkiem, jeśli chcecie zobaczyc także wywiad z twórcą gry (po angielsku) kliknijcie tu. Przypomnijmy, że w grze wielu postaciom głosów urzyczyli aktorzy grający w filmie, jak Ronowi- Rupert Grint, czy Draconowi- Tom Felton. W grze istnieje również możliwość ważenia eliksirów, czego nie było w poprzednich częściach. Jeśli chcecie zakupić grę kliknijcie tutaj tutaj.
News pochodzi z serwisu Harrypotterspage.

Wszystkie trzy newsy, które dziś dodałam, są od Tomka. Dzięki!

Autor: karinka14 | 2008-07-04 17:26:49


Re: Trailer gry
Autor: aj00 dnia 04-07-2008 o godz. 18:45:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajnie sie zapowiada, ale szkoda ze przy warzeniu mikstur uzywac sie bedzie wingardium leviosa do unoszenia fiolek (co, takie są cięzkie?)


  • Re: Trailer gry
    Autor: gibol1412 04-07-2008 o godz. 19:33:36

    To masz mugolskie podejście do sprawy, bo ja bym się cieszył z każdych czarów. Gdybym chciał se fiolki potrzymać, to bym zapisał się na kółko chemiczne:-o Pozdrawiam;-)
  • Re: Trailer gry
    Autor: Lina 04-07-2008 o godz. 20:49:26

    Ale, Wy macie problemy, xD.

Re: Trailer gry
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 04-07-2008 o godz. 19:22:01
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gra zapowiada się nieźle:-o Ale i tak nie miałbym na czym grać. Za to se chociaż ściągnąłem za darmo na komórkę "HP i ZF" A tak na konsoli grałem i przeszedłem "HP i KF" a także "HP i KT". Pozdro dla wszystkich;-)


  • Re: Trailer gry
    Autor: Lina 04-07-2008 o godz. 20:50:38

    Masz rację, fajnie wygląda, a w inne nie grałam.

Re: Trailer gry
Autor: Lina dnia 04-07-2008 o godz. 20:52:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zapowiada się ciekawie, lecz ja i tak nie zagam.



Re: Trailer gry
Autor: Mionka_27 dnia 04-07-2008 o godz. 23:14:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajnie sie zapowiada, na pewno i ta gra zdobędzie swoich zwolenników. Pzdr



Re: Trailer gry
Autor: ginnyhermiona12 dnia 05-07-2008 o godz. 14:19:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
exstra!!!



Re: Trailer gry
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 05-07-2008 o godz. 15:51:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
No, gra fajnie się zapowiada. Ale i tak pewnie jej nie kupię.^^


  • Re: Trailer gry
    Autor: Lina 06-07-2008 o godz. 14:36:09

    Ja też, nie gram w gry.

Re: Trailer gry
Autor: PiootreG (piiiiiotrek@gmail.com) dnia 05-07-2008 o godz. 18:17:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Quidditch wrócił do gry!



Re: Trailer gry
Autor: Neira dnia 05-07-2008 o godz. 19:11:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wybitnie długi ten trailer...no ale zawsze coś:) a gra zapowiada się dość interesująco...:D



Re: Trailer gry
Autor: gosia44 dnia 07-07-2008 o godz. 15:09:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gra zapewne super, ale ja nie grywam.



Re: Trailer gry
Autor: Potterka dnia 07-07-2008 o godz. 18:56:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gra zapowiada się rzeczywiście dosyć interesująco, lecz raczej w nią grać nie będę, bo moją 'przygodę' z grami HP zakończyłam na 'Więźniu' (po "Kamieniu" i "Komnacie" które dawno dawno temu przeszłam ) którego nawet nie chyba nigdy nie skończyłam :P


  • Re: Trailer gry
    Autor: szulcik92 07-07-2008 o godz. 23:00:43

    Ja tez swoją przygode z grami HP skońcyłem na 3:)
 
Gry

Kamień Filozoficzny:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Komnata Tajemnic:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Więzień Azkabanu:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Czara Ognia:
 » Informacje
 » Screeny
 » Wymagania
 » Recenzja

Zakon Feniksa:
 » Informacje

Quidditch World Cup:
 » Recenzja Syriusza
 » Recenzja Boryska
Zobacz także:
· Screeny z gry
· Wywiad z Jonathanem Bunneyem
· Filmik o grze
· Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
· Oficjalna strona gry!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Tajemniczy R.A.B.

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.84
Głosów: 13


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Szukam prywatnej pożyczki
Witam szukam prywatnej pożyczki gdyż jestem w bar...

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 62 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.