STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć..." - A. Dumbledore

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Gry » Harry Potter i Książę Półkrwi » Trailer gry
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Trailer gry

Pojawił się trailer gry "Harry Potter i Książę Półkrwi", możemy go zobaczyć pod tym linkiem, jeśli chcecie zobaczyc także wywiad z twórcą gry (po angielsku) kliknijcie tu. Przypomnijmy, że w grze wielu postaciom głosów urzyczyli aktorzy grający w filmie, jak Ronowi- Rupert Grint, czy Draconowi- Tom Felton. W grze istnieje również możliwość ważenia eliksirów, czego nie było w poprzednich częściach. Jeśli chcecie zakupić grę kliknijcie tutaj tutaj.
News pochodzi z serwisu Harrypotterspage.

Wszystkie trzy newsy, które dziś dodałam, są od Tomka. Dzięki!

Autor: karinka14 | 2008-07-04 17:26:49


Re: Trailer gry
Autor: aj00 dnia 04-07-2008 o godz. 18:45:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajnie sie zapowiada, ale szkoda ze przy warzeniu mikstur uzywac sie bedzie wingardium leviosa do unoszenia fiolek (co, takie są cięzkie?)


  • Re: Trailer gry
    Autor: gibol1412 04-07-2008 o godz. 19:33:36

    To masz mugolskie podejście do sprawy, bo ja bym się cieszył z każdych czarów. Gdybym chciał se fiolki potrzymać, to bym zapisał się na kółko chemiczne:-o Pozdrawiam;-)
  • Re: Trailer gry
    Autor: Lina 04-07-2008 o godz. 20:49:26

    Ale, Wy macie problemy, xD.

Re: Trailer gry
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 04-07-2008 o godz. 19:22:01
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gra zapowiada się nieźle:-o Ale i tak nie miałbym na czym grać. Za to se chociaż ściągnąłem za darmo na komórkę "HP i ZF" A tak na konsoli grałem i przeszedłem "HP i KF" a także "HP i KT". Pozdro dla wszystkich;-)


  • Re: Trailer gry
    Autor: Lina 04-07-2008 o godz. 20:50:38

    Masz rację, fajnie wygląda, a w inne nie grałam.

Re: Trailer gry
Autor: Lina dnia 04-07-2008 o godz. 20:52:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zapowiada się ciekawie, lecz ja i tak nie zagam.



Re: Trailer gry
Autor: Mionka_27 dnia 04-07-2008 o godz. 23:14:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajnie sie zapowiada, na pewno i ta gra zdobędzie swoich zwolenników. Pzdr



Re: Trailer gry
Autor: ginnyhermiona12 dnia 05-07-2008 o godz. 14:19:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
exstra!!!



Re: Trailer gry
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 05-07-2008 o godz. 15:51:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
No, gra fajnie się zapowiada. Ale i tak pewnie jej nie kupię.^^


  • Re: Trailer gry
    Autor: Lina 06-07-2008 o godz. 14:36:09

    Ja też, nie gram w gry.

Re: Trailer gry
Autor: PiootreG (piiiiiotrek@gmail.com) dnia 05-07-2008 o godz. 18:17:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Quidditch wrócił do gry!



Re: Trailer gry
Autor: Neira dnia 05-07-2008 o godz. 19:11:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wybitnie długi ten trailer...no ale zawsze coś:) a gra zapowiada się dość interesująco...:D



Re: Trailer gry
Autor: gosia44 dnia 07-07-2008 o godz. 15:09:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gra zapewne super, ale ja nie grywam.



Re: Trailer gry
Autor: Potterka dnia 07-07-2008 o godz. 18:56:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gra zapowiada się rzeczywiście dosyć interesująco, lecz raczej w nią grać nie będę, bo moją 'przygodę' z grami HP zakończyłam na 'Więźniu' (po "Kamieniu" i "Komnacie" które dawno dawno temu przeszłam ) którego nawet nie chyba nigdy nie skończyłam :P


  • Re: Trailer gry
    Autor: szulcik92 07-07-2008 o godz. 23:00:43

    Ja tez swoją przygode z grami HP skońcyłem na 3:)
 
Gry

Kamień Filozoficzny:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Komnata Tajemnic:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Więzień Azkabanu:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Czara Ognia:
 » Informacje
 » Screeny
 » Wymagania
 » Recenzja

Zakon Feniksa:
 » Informacje

Quidditch World Cup:
 » Recenzja Syriusza
 » Recenzja Boryska
Zobacz także:
· Screeny z gry
· Wywiad z Jonathanem Bunneyem
· Filmik o grze
· Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
· Oficjalna strona gry!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Tajemniczy R.A.B.

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.84
Głosów: 13


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 51 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.