STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Są takie wydarzenia, które przeżyte wspólnie, muszą się zakończyć przyjaźnią, a znokautowanie trzymetrowego trolla górskiego na pewno jest jednym z nich." - HP i Kamień Filozoficzny

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Książki »  » Harry Potter na aukcji EDIT!
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Harry Potter na aukcji EDIT!

Dzisiaj na aukcję został wystawiony pełny zestaw książek o Harrym z podpisami autorki, J. K. Rowling. Szacuje się, że kolekcja warta jest £20 000. Książki można było oglądać do godziny czwartej po południu. Aukcja odbyła się w domu aukcyjnym the Cameo Fine Art Auctioneers. Ich stronę znajdziecie TUTAJ. Jak tylko będzie znany rezultat aukcji damy wam znać o tym!

EDIT: Dzisiaj podano, że zestaw książek został zlicytowany za £17,800!

Autor: Rita | 2008-07-01 23:08:53


Re: Harry Potter na aukcji
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 01-07-2008 o godz. 23:40:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mieć wszystkie części HP z podpisem autorki - bezcenne;-)


  • Re: Harry Potter na aukcji
    Autor: Lina 02-07-2008 o godz. 09:24:13

    Może i bezcenny, ale cenę to ma niezłą xD.
  • Re: Harry Potter na aukcji
    Autor: gibol1412 02-07-2008 o godz. 11:42:50

    Z tym też się zgadzam;-)
  • Re: Harry Potter na aukcji
    Autor: PiootreG 05-07-2008 o godz. 17:58:31

    Czy ja wiem czy bezcenne? Wystarczyło £17,800 :P

Re: Harry Potter na aukcji
Autor: Lina dnia 02-07-2008 o godz. 09:23:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
O, żesz ty, ale cena.



Re: Harry Potter na aukcji
Autor: ginnyhermiona12 dnia 02-07-2008 o godz. 11:24:09
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
mam prawie wszystkie czesci:)



Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: szulcik92 dnia 02-07-2008 o godz. 18:19:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gdybym miał ten zestaw to chyba bym się bał go dotknąc:) żeby nie zniszczyć:):)!


  • Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
    Autor: Lina 02-07-2008 o godz. 21:28:50

    Ja też.

Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: Neira dnia 02-07-2008 o godz. 21:03:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wszystkie części HP z autografem...marzenie każdego potteromaniaka...:D hm ale w sumie gdyby zamienić tą kwotę na złotówki to zdaje się starczyłoby na całkiem niezły samochód...x)


  • Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
    Autor: szulcik92 02-07-2008 o godz. 23:37:29

    Chyba bym wolał te ksiązki niż samchód:)
  • Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
    Autor: Elomi 03-07-2008 o godz. 11:53:05

    Ja chyba też - nie mam prawa jazdy, a poza tym, książki stanowią dla mnie większą wartość niż samochód - zatruwacz środowiska.^^
  • Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
    Autor: Neira 03-07-2008 o godz. 15:58:23

    No wiadomo że książki lepsze :D porównując je (poniekąd) do samochodu miałam na myśli ich astronomiczną cenę...;)

Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 03-07-2008 o godz. 11:51:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Ciekawe, kto wydał tyle pieniędzy na te książki. Owszem, fajnie byłoby mieć wszystkie części z podpisem Rowling, ale to bardzo drogo kosztuje.



Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: 04beata dnia 04-07-2008 o godz. 07:43:10
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To dziwne że cena zakupu książek była mniejsza od szacowanej ceny.


  • Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
    Autor: gosia44 07-07-2008 o godz. 11:16:18

    Też mnie to zastanawia.

Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: ginnyhermiona12 dnia 04-07-2008 o godz. 15:46:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
niezła cema:)



Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: Potterka dnia 05-07-2008 o godz. 16:02:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No cena rzeczywiście powala... Każdy potteromaniak marzy o takiej kolekcji w swoim domu, na honorowym miejscu :D chyba bym tego nie dotykała żeby nie zniszczyć, albo na odwrót - ciągle przeglądała i czyściła :P



Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: gosia44 dnia 07-07-2008 o godz. 11:24:15
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Niestety, nie mogę sobie pozwolić na tak drogie książki.


 
Książki
 » Insygnia Śmierci
 » Książę Półkrwi
 » Zakon Feniksa
 » Czara Ognia
 » Więzień Azkabanu
 » Komnata Tajemnic
 » Kamień Filozoficzny
 » J.K. Rowling
 » Andrzej Polkowski
 » Mary GrandPre
 » Wydawnictwa
 » O książkach
 » Jak powstał HP?
 » Streszczenia
 » Błędy
 » Ciekawostki
 » Słowniczek Zaklęć
 » Wydawnictwa
 » HP w liczbach
 » Czarna Magia
 » Bohaterowie
Zobacz także:
· J.K. Rowling nie ustaje w niesieniu pomocy
· Politycy! Czytajcie Pottera!
· The HP Alliance:
· Książki o Harrym w programie nauczania
· Rocznica wydania


Najpopularniejszy news na ten temat::
Nowe figurki wchodzą na rynek

Ocena newsa
Wynik głosowania: 5
Głosów: 15


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

PROFI CREDIT Międzyrzec Podlaski i okolice
Pożyczka na dowolny cel.w firmie pożyczkowe...

Kredyt na start?
Czy ktoś orientuje się, na bazie jakich kryteriów...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 66 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.