STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Ale jak długo będziesz to miejsce w którym mieszkasz nazywał domem tak długo nikt nie może wyrządzić ci krzywdy." - A. Dumbledore

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Książki »  » Harry Potter na aukcji EDIT!
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Harry Potter na aukcji EDIT!

Dzisiaj na aukcję został wystawiony pełny zestaw książek o Harrym z podpisami autorki, J. K. Rowling. Szacuje się, że kolekcja warta jest £20 000. Książki można było oglądać do godziny czwartej po południu. Aukcja odbyła się w domu aukcyjnym the Cameo Fine Art Auctioneers. Ich stronę znajdziecie TUTAJ. Jak tylko będzie znany rezultat aukcji damy wam znać o tym!

EDIT: Dzisiaj podano, że zestaw książek został zlicytowany za £17,800!

Autor: Rita | 2008-07-01 23:08:53


Re: Harry Potter na aukcji
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 01-07-2008 o godz. 23:40:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mieć wszystkie części HP z podpisem autorki - bezcenne;-)


  • Re: Harry Potter na aukcji
    Autor: Lina 02-07-2008 o godz. 09:24:13

    Może i bezcenny, ale cenę to ma niezłą xD.
  • Re: Harry Potter na aukcji
    Autor: gibol1412 02-07-2008 o godz. 11:42:50

    Z tym też się zgadzam;-)
  • Re: Harry Potter na aukcji
    Autor: PiootreG 05-07-2008 o godz. 17:58:31

    Czy ja wiem czy bezcenne? Wystarczyło £17,800 :P

Re: Harry Potter na aukcji
Autor: Lina dnia 02-07-2008 o godz. 09:23:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
O, żesz ty, ale cena.



Re: Harry Potter na aukcji
Autor: ginnyhermiona12 dnia 02-07-2008 o godz. 11:24:09
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
mam prawie wszystkie czesci:)



Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: szulcik92 dnia 02-07-2008 o godz. 18:19:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gdybym miał ten zestaw to chyba bym się bał go dotknąc:) żeby nie zniszczyć:):)!


  • Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
    Autor: Lina 02-07-2008 o godz. 21:28:50

    Ja też.

Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: Neira dnia 02-07-2008 o godz. 21:03:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wszystkie części HP z autografem...marzenie każdego potteromaniaka...:D hm ale w sumie gdyby zamienić tą kwotę na złotówki to zdaje się starczyłoby na całkiem niezły samochód...x)


  • Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
    Autor: szulcik92 02-07-2008 o godz. 23:37:29

    Chyba bym wolał te ksiązki niż samchód:)
  • Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
    Autor: Elomi 03-07-2008 o godz. 11:53:05

    Ja chyba też - nie mam prawa jazdy, a poza tym, książki stanowią dla mnie większą wartość niż samochód - zatruwacz środowiska.^^
  • Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
    Autor: Neira 03-07-2008 o godz. 15:58:23

    No wiadomo że książki lepsze :D porównując je (poniekąd) do samochodu miałam na myśli ich astronomiczną cenę...;)

Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 03-07-2008 o godz. 11:51:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Ciekawe, kto wydał tyle pieniędzy na te książki. Owszem, fajnie byłoby mieć wszystkie części z podpisem Rowling, ale to bardzo drogo kosztuje.



Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: 04beata dnia 04-07-2008 o godz. 07:43:10
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To dziwne że cena zakupu książek była mniejsza od szacowanej ceny.


  • Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
    Autor: gosia44 07-07-2008 o godz. 11:16:18

    Też mnie to zastanawia.

Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: ginnyhermiona12 dnia 04-07-2008 o godz. 15:46:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
niezła cema:)



Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: Potterka dnia 05-07-2008 o godz. 16:02:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No cena rzeczywiście powala... Każdy potteromaniak marzy o takiej kolekcji w swoim domu, na honorowym miejscu :D chyba bym tego nie dotykała żeby nie zniszczyć, albo na odwrót - ciągle przeglądała i czyściła :P



Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: gosia44 dnia 07-07-2008 o godz. 11:24:15
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Niestety, nie mogę sobie pozwolić na tak drogie książki.


 
Książki
 » Insygnia Śmierci
 » Książę Półkrwi
 » Zakon Feniksa
 » Czara Ognia
 » Więzień Azkabanu
 » Komnata Tajemnic
 » Kamień Filozoficzny
 » J.K. Rowling
 » Andrzej Polkowski
 » Mary GrandPre
 » Wydawnictwa
 » O książkach
 » Jak powstał HP?
 » Streszczenia
 » Błędy
 » Ciekawostki
 » Słowniczek Zaklęć
 » Wydawnictwa
 » HP w liczbach
 » Czarna Magia
 » Bohaterowie
Zobacz także:
· J.K. Rowling nie ustaje w niesieniu pomocy
· Politycy! Czytajcie Pottera!
· The HP Alliance:
· Książki o Harrym w programie nauczania
· Rocznica wydania


Najpopularniejszy news na ten temat::
Nowe figurki wchodzą na rynek

Ocena newsa
Wynik głosowania: 5
Głosów: 15


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 54 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.