STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
HPNews.pl » Książki »  » Harry Potter na aukcji EDIT!
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Harry Potter na aukcji EDIT!

Dzisiaj na aukcję został wystawiony pełny zestaw książek o Harrym z podpisami autorki, J. K. Rowling. Szacuje się, że kolekcja warta jest £20 000. Książki można było oglądać do godziny czwartej po południu. Aukcja odbyła się w domu aukcyjnym the Cameo Fine Art Auctioneers. Ich stronę znajdziecie TUTAJ. Jak tylko będzie znany rezultat aukcji damy wam znać o tym!

EDIT: Dzisiaj podano, że zestaw książek został zlicytowany za £17,800!

Autor: Rita | 2008-07-01 23:08:53


Re: Harry Potter na aukcji
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 01-07-2008 o godz. 23:40:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mieć wszystkie części HP z podpisem autorki - bezcenne;-)


  • Re: Harry Potter na aukcji
    Autor: Lina 02-07-2008 o godz. 09:24:13

    Może i bezcenny, ale cenę to ma niezłą xD.
  • Re: Harry Potter na aukcji
    Autor: gibol1412 02-07-2008 o godz. 11:42:50

    Z tym też się zgadzam;-)
  • Re: Harry Potter na aukcji
    Autor: PiootreG 05-07-2008 o godz. 17:58:31

    Czy ja wiem czy bezcenne? Wystarczyło £17,800 :P

Re: Harry Potter na aukcji
Autor: Lina dnia 02-07-2008 o godz. 09:23:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
O, żesz ty, ale cena.



Re: Harry Potter na aukcji
Autor: ginnyhermiona12 dnia 02-07-2008 o godz. 11:24:09
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
mam prawie wszystkie czesci:)



Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: szulcik92 dnia 02-07-2008 o godz. 18:19:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gdybym miał ten zestaw to chyba bym się bał go dotknąc:) żeby nie zniszczyć:):)!


  • Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
    Autor: Lina 02-07-2008 o godz. 21:28:50

    Ja też.

Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: Neira dnia 02-07-2008 o godz. 21:03:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wszystkie części HP z autografem...marzenie każdego potteromaniaka...:D hm ale w sumie gdyby zamienić tą kwotę na złotówki to zdaje się starczyłoby na całkiem niezły samochód...x)


  • Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
    Autor: szulcik92 02-07-2008 o godz. 23:37:29

    Chyba bym wolał te ksiązki niż samchód:)
  • Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
    Autor: Elomi 03-07-2008 o godz. 11:53:05

    Ja chyba też - nie mam prawa jazdy, a poza tym, książki stanowią dla mnie większą wartość niż samochód - zatruwacz środowiska.^^
  • Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
    Autor: Neira 03-07-2008 o godz. 15:58:23

    No wiadomo że książki lepsze :D porównując je (poniekąd) do samochodu miałam na myśli ich astronomiczną cenę...;)

Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 03-07-2008 o godz. 11:51:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Ciekawe, kto wydał tyle pieniędzy na te książki. Owszem, fajnie byłoby mieć wszystkie części z podpisem Rowling, ale to bardzo drogo kosztuje.



Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: 04beata dnia 04-07-2008 o godz. 07:43:10
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To dziwne że cena zakupu książek była mniejsza od szacowanej ceny.


  • Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
    Autor: gosia44 07-07-2008 o godz. 11:16:18

    Też mnie to zastanawia.

Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: ginnyhermiona12 dnia 04-07-2008 o godz. 15:46:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
niezła cema:)



Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: Potterka dnia 05-07-2008 o godz. 16:02:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No cena rzeczywiście powala... Każdy potteromaniak marzy o takiej kolekcji w swoim domu, na honorowym miejscu :D chyba bym tego nie dotykała żeby nie zniszczyć, albo na odwrót - ciągle przeglądała i czyściła :P



Re: Harry Potter na aukcji EDIT!
Autor: gosia44 dnia 07-07-2008 o godz. 11:24:15
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Niestety, nie mogę sobie pozwolić na tak drogie książki.