STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Ostatecznie dla należycie zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek nowej wielkiej przygody." - A. Dumbledore

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Fan Zone » Harry Potter i Książę Półkrwi » Kalendarz z HP do ściągnięcia
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Kalendarz z HP do ściągnięcia

Serwis Harry Potter's Page udostępnił nam nowe kalendarze na komputer . Tematyką kalendarzy jest szósta część przygód młodego maga. Co prawda Warner Brothers nie jest ich oficjalnym wytwórcą, ale w związku ze zbliżającą się premierą Harr'ego Pottera na pewno wielu jego fanów zechce ściągnąć kalendarze, żeby chociaż w takim stopniu skrócić sobie czas oczekiwania na premierę. Możemy zobaczyć kalendarz w rozdzielczościach:

800x600


1024x768


Zachęcamy do ustawienia kalendarzy jako tło pulpitu.
Newsa przesłał Tomek (Redaktor z Gadu Gadu) dzięki !

Autor: smolon | 2008-07-01 19:38:19


Re: Kalendarz z HP do ściągnięcia
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 01-07-2008 o godz. 20:13:57
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Poraz kolejny dzięki;-) Tylko czekać na premieręB-)



Re: Kalendarz z HP do ściągnięcia
Autor: Lina dnia 01-07-2008 o godz. 22:54:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Hmm, to na bank świetny pomysł, ale mój pulpit zdobi już tapeta zatytuowana "The Prince's Tale", składająca się z połączonych przeze mnie obrazków i angielskich dialogów z HP&DH.



Re: Kalendarz z HP do ściągnięcia
Autor: ginnyhermiona12 dnia 02-07-2008 o godz. 11:21:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
super!!



Re: Kalendarz z HP do ściągnięcia
Autor: Neira dnia 02-07-2008 o godz. 21:18:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajny kalendarz ale...zaraz zaraz...mi sie wydaje czy on jest na październik? a przeciaż premiera HP6 jest w listopadzie...na pewno...!czy w październiku...? ej no...teraz to już sama nie wiem...xD


  • Re: Kalendarz z HP do ściągnięcia
    Autor: Elomi 03-07-2008 o godz. 11:40:25

    Polska premiera jest dokładnie 21 listopada, o ile się nie mylę.
  • Re: Kalendarz z HP do ściągnięcia
    Autor: Neira 03-07-2008 o godz. 15:54:11

    No właśnie! więc dlaczego ów kalendarz jest na październik...? gdyby był na listopad albo na lipiec to bym się nie czepiała...;)
  • Re: Kalendarz z HP do ściągnięcia
    Autor: Tomek_Black 04-07-2008 o godz. 14:48:23

    On jest na lipiec, tylko idzie od niedzieli oO

Re: Kalendarz z HP do ściągnięcia
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 03-07-2008 o godz. 11:41:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Taki... zwykły. A poza tym, kalendarz mam na ścianie. Ale i tak dzięki.^^



Re: Kalendarz z HP do ściągnięcia
Autor: 04beata dnia 04-07-2008 o godz. 07:34:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Nawet fajne.



Re: Kalendarz z HP do ściągnięcia
Autor: PiootreG (piiiiiotrek@gmail.com) dnia 05-07-2008 o godz. 17:52:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jakoś nie zamierzam zdobić tym pulpitu.



Re: Kalendarz z HP do ściągnięcia
Autor: gosia44 dnia 07-07-2008 o godz. 10:52:06
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Całkiem niezły kalendarzyk.



Re: Kalendarz z HP do ściągnięcia
Autor: Leila dnia 13-08-2008 o godz. 09:42:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jest strasznie fajny ale napewno go niebęde miała :( :( :( :( :( :( :(


 
Fan Zone
 » Fan Zone News
 » Twoje konto
 » Ranking fanów
 » Wasze listy
 » Fan Fiction
 » E-kartki
 » PW
 » Quizy
 » Psychotesty
 » K. Recenzentów
 » Fan Miesiąca
 » Download
 » Galeria zdjęć
 » Dowcipy
 » Linki
 » Wyślij newsa
 » Dołącz do nas!
Zobacz także:
· Nowe figurki
· Jim Dale przemawia na Portus 2008
· Nowe figurki
· Park Harry'ego Potter'a - nowe doniesienia
· Portus 2008 wystartował - pierwsze zdjęcia


Najpopularniejszy news na ten temat::
Tajemniczy R.A.B.

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.63
Głosów: 22


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

udzielam prywatnych pożyczek
Udzielam prywatnych pożyczek bez przedpłat osobom...

Oszczędzanie pieniędzy na IKE
Czy ktoś z Was oszczędza swoje pieniądze na indyw...

Trzeci filar emerytalny - opinie
Co sądzicie na temat trzeciego filaru emerytalneg...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 26 gość(ci) i 2 użytkownik(ów) online.