STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Ja, książki i... trochę inteligencji... Harry! Są ważniejsze rzeczy! Przyjaźń i odwaga!" - Hermiona Granger

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » HP News » HP News » HPNews-owe gadu-gadu!
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

HPNews-owe gadu-gadu!

Z myślą o Was uruchomiliśmy nasz specjalny redakcyjny numer gadu-gadu - 12423900. Możecie pisać na niego wszystkie uwagi i pytania związane z działalnością serwisu, lub też newsy. Przypominam, że nadal trwa akcja „Wyślij newsa” – o jej szczegółach dowiecie się pod tym linkiem. Mamy nadzieję, że HPNews-owy numer gg usprawni komunikację pomiędzy czytelnikami, a redaktorami. Postaramy się odpowiedzieć na każdą wiadomość.

Edit: Pod więcej zamieszczam listę dyżurów na naszym gg. Dowiecie się kogo, o jakiej porze można od jutra zastać.

9,00 - 11,00 dyżuruje Larwa
11,00 - 12,00 dyżuruje GGgrzesiek
12,00 – 15,00 dyżuruje Rita
Przerwa obiadowa
17,00 – 18,00 dyżuruje GGgrzesiek
18,00 – 20,00 dyżuruje Larwa
20,00 – 21,00 dyżuruje GGgrzesiek
21,00-22,00 dyżuruje Rita
22,00 do białego rana:D – dyżuruje Smolon/Leśniak

Autor: GGgrzesiek | 2008-07-01 01:30:41


Re: HPNews-owe gadu-gadu!
Autor: Lina dnia 01-07-2008 o godz. 09:30:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mmmy, świetny pomysł.



Re: HPNews-owe gadu-gadu!
Autor: Magdalena (brzudal88@poczta.fm) dnia 01-07-2008 o godz. 10:37:51
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.interia.pl
To jest genialny pomysł



Re: HPNews-owe gadu-gadu!
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 01-07-2008 o godz. 10:58:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
No, pomysł naprawdę ciekawy. Pewnie osobom, które korzystają z Gadu-Gadu się przyda.


  • Re: HPNews-owe gadu-gadu!
    Autor: gibol1412 01-07-2008 o godz. 12:37:39

    Właśnie. Ja niestety nie skorzystam:-o

Re: HPNews-owe gadu-gadu!
Autor: ginnyhermiona12 dnia 01-07-2008 o godz. 11:59:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
świetny pomysł!!!



Re: HPNews-owe gadu-gadu!
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 01-07-2008 o godz. 12:42:19
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Przynajmniej większość skorzysta:-o Mi pozostanie stara opcja "wyślij newsa" i niestety nie będę mógł wysłać swoich spostrzeżeń i przemyśleń. A jest tego wiele;-) Trudno. Zawsze zostały mi komentarze na temat świata HP:-)



Re: HPNews-owe gadu-gadu!
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 01-07-2008 o godz. 12:58:24
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zapomniałem dodać, że jakiś miesiąc temu, lub więcej napisałem swoje przemyślenia na temat HPNews. Jednak wątpię by ktoś nawet to sprawdził i przeczytał;-)


  • Re: HPNews-owe gadu-gadu!
    Autor: GGgrzesiek 01-07-2008 o godz. 13:03:17

    Najlepiej pisz na maile aktywnych na stronie redaktorów. Główny mail serwisu admin@hpnews.pl może odbierać tylko Jawa, a on jak narazie nawet nam nie odpisuje....
  • Re: HPNews-owe gadu-gadu!
    Autor: Rita 01-07-2008 o godz. 13:46:50

    Właśnie, GGgrzesiek mnie ubiegł. Pisz na maile.
  • Re: HPNews-owe gadu-gadu!
    Autor: gibol1412 01-07-2008 o godz. 15:22:56

    Tak myślałem, że to idzie do admina:-( A tak się wtedy rozpisałem;-) Szkoda gadać:-)
  • Re: HPNews-owe gadu-gadu!
    Autor: Rita 01-07-2008 o godz. 16:15:16

    Jeżeli zapisałeś tą wiadomość, to możesz ją wysłać ponownie.
  • Re: HPNews-owe gadu-gadu!
    Autor: gibol1412 01-07-2008 o godz. 17:29:48

    Trzeba było nie pytać, ponieważ nie zapisałem:-o Lecz kto wie, może w najbliższym czasie coś nowego wyskrobię. Pozdrawiam serdecznie;-)

Re: HPNews-owe gadu-gadu!
Autor: szulcik92 dnia 01-07-2008 o godz. 17:37:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gratuluje pomysłowości:)



Re: HPNews-owe gadu-gadu!
Autor: Aniaaa dnia 01-07-2008 o godz. 18:17:24
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jestem zadowolona i podbudowana tym, że znaleźli się ludzie, którzy są gotowi dźwignąć upadającą stronę, przejąć wiele obowiązków i odpowiedzialność. Że jeszcze się starają. Tak trzymać. Jeżeli przyjdzie mi do głowy coś sensownego i nie cierpiącego zwłoki, to się odezwę pod ten numer.



Re: HPNews-owe gadu-gadu!
Autor: Neira dnia 01-07-2008 o godz. 22:58:16
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wspaniały pomysł. Naprawdę. Mam nadzieję że uda się jakoś utrzymać funkcjonalność numeru nawet po wakacjach ;)



Re: HPNews-owe gadu-gadu!
Autor: Smoczyca dnia 02-07-2008 o godz. 00:03:24
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Świetny pomysł. Widać, że serwis odżył :)



Re: HPNews-owe gadu-gadu!
Autor: 04beata dnia 04-07-2008 o godz. 08:19:07
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Myślę że ten pomysł jest super. GG jest dużo szybsze od e-maili.



Re: HPNews-owe gadu-gadu!
Autor: PiootreG (piiiiiotrek@gmail.com) dnia 05-07-2008 o godz. 18:43:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Dobrze, że dyżurują stali redaktorzy, tzn. tacy którzy nie znikają na tygodnie...



Re: HPNews-owe gadu-gadu!
Autor: gosia44 dnia 07-07-2008 o godz. 10:04:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja niestety nie mogę skorzystać z gadu gadu, ale pomysł jest świetny. Nie rozumiem tylko po co Jawa kupił stronę skoro o nią nie dba.


 
Zobacz także:
· Dołącz do redakcji!
· Nowa ankieta!
· Konkurs na najlepszego fan ficka
· Pomoc HPnews


Najpopularniejszy news na ten temat::
Konkurs na najlepszego fan ficka

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.84
Głosów: 19


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

UDZIELĘ POŻYCZKI PRYWATNEJ DO 10000ZŁ
JESTEM PRYWATNYM INWESTOREM W WIELU SERWISACH KTÓ...

udzielam prywatnych pożyczek
Udzielam prywatnych pożyczek bez przedpłat osobom...

Oszczędzanie pieniędzy na IKE
Czy ktoś z Was oszczędza swoje pieniądze na indyw...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 47 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.