STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Sądząc po pańskiej minie wyrażającej głębokie zdumienie, Harry nie uprzedził pana o mojej wizycie. Załóżmy jednak, że zaprosił mnie pan serdecznie do środka. W tych niebezbiecznych czasach niemądrze byłoby tkwić zbyt długo na progu otwartego domu." - A. Dumbledore do wuja Vernona

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Artykuły » Aktorzy » Zdjęcia młodego Voldemorta
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Zdjęcia młodego Voldemorta

Prezentujemy wam zdjęcia Hero Tiffina-chłopka, który ma zagrać 11-letniego Voldemorta, siostrzeńca Ralpha Fiennesa (dorosłego Voldemorta). Zdjęcia co prawda nie są z HP, ale z filmu "Bigga than Ben", w któym on występował. Zdjęcia możemy zobaczyć tu.
Powiedzcie sami, czy oddaje on wygląd 11-letniego Toma Riddle'a, jakiego sobie wyobrażaliście? Zachęcamy do komentowania.
News wzięty ze strony SnitchSeeker
Newsa przysłał Tomek, dzięki!

Autor: smolon | 2008-06-29 19:42:54


Re: Zdjęcia młodego Voldemorta
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 29-06-2008 o godz. 22:02:18
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Raczej mi nie pasuje ten chłopak:-) Charakteryzacja powinna zrobić swoje. Poza tym, jak narazie w tym filmie większość spraw mi nie pasuje:-o Okaże się po napisach końcowych:-D


  • Re: Zdjęcia młodego Voldemorta
    Autor: Lina 29-06-2008 o godz. 22:15:14

    Większość? Mi wszystkie xD.
  • Re: Zdjęcia młodego Voldemorta
    Autor: Lina 29-06-2008 o godz. 22:15:19

    Większość? Mi wszystkie xD.

Re: Zdjęcia młodego Voldemorta
Autor: Lina dnia 29-06-2008 o godz. 22:14:34
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ech, hem, szczerze to on Toma nie przypomina, ale wszystko zależy od charakteryzacji.



Re: Zdjęcia młodego Voldemorta
Autor: Mary dnia 30-06-2008 o godz. 09:28:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
czy ja wiem..nie tak go sobie wyobrażałam..;/


  • Re: Zdjęcia młodego Voldemorta
    Autor: gosia44 30-06-2008 o godz. 13:55:00

    To jest nas więcej.
  • Re: Zdjęcia młodego Voldemorta
    Autor: szulcik92 30-06-2008 o godz. 18:13:20

    Dużo więcej:)
  • Re: Zdjęcia młodego Voldemorta
    Autor: Lina 01-07-2008 o godz. 09:34:04

    Bardzo dużo więcej.
  • Re: Zdjęcia młodego Voldemorta
    Autor: gibol1412 01-07-2008 o godz. 13:09:16

    Bardzo, bardzo dużo więcej;-) Ponieważ też mi średnio pasuje:-o

Re: Zdjęcia młodego Voldemorta
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 30-06-2008 o godz. 10:34:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Ii tam, nie przypomina mi Toma z moich wyobrażeń. Mam nadzieję, że chociaż będzie miał dobrą charakteryzację i zagra dobrze. Ale z wyglądu, nie, nie pasuje. Hej, gość wygląda jak dziewczyna!


  • Re: Zdjęcia młodego Voldemorta
    Autor: bellatrix 30-06-2008 o godz. 13:07:14

    zdecydowanie bardziej pasuje na dziewczynkę niz młodego Voldemorta... on miał mieć zacięcie na twarzy, chudy, blady, krótkie ciemne włosy.. :/:/:/ a nie taki mamisynek -.-

Re: Zdjęcia młodego Voldemorta
Autor: gosia44 dnia 30-06-2008 o godz. 13:53:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
W pierwszej chwili myślałam, że to pomyłka i wzięłam tego chłopca za dziewczynkę. Nie tak sobie wyobrażałam Toma.


  • Re: Zdjęcia młodego Voldemorta
    Autor: szulcik92 30-06-2008 o godz. 18:14:23

    miałem taka sama sytuację:)
  • Re: Zdjęcia młodego Voldemorta
    Autor: Lina 01-07-2008 o godz. 09:34:59

    Ja również.
  • Re: Zdjęcia młodego Voldemorta
    Autor: gibol1412 01-07-2008 o godz. 13:11:36

    A ja wolałem tego nie pisać;-)

Re: Zdjęcia młodego Voldemorta
Autor: PiootreG (piiiiiotrek@gmail.com) dnia 05-07-2008 o godz. 18:19:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja w oczach mam ciągle Riddle'a tego z drugiej części, a ten mi go raczej nie przypomina.



Re: Zdjęcia młodego Voldemorta
Autor: KatiaGinny dnia 18-07-2008 o godz. 15:51:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ten aktor ma słodką buźkę jak dziewczynka! Nie pasuje na Riddle`a chyba, że charakteryzatorzy odwala kawał dobrej roboty... Tom był wysoki, szczupły i miał czarne oczy. Ten chłopak raczej taki nie jest... Zobaczymy jak wyjdzie w HP6... :) Nie moge się doczekać!!! :D


 
Zobacz także:
· Kolekcjonerekie figurki już jesienią
· Przewodniczący stowarzyszenia chorych na dyspraksję wdzięczny Danowi
· Trailer już jest!
· Emma Thompson napisze scenariusz!
· "Rok z życia" Rowling w Australii


Najpopularniejszy news na ten temat::
Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.47
Głosów: 17


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

SOHO
Jedno wielkie ZŁODZIEJSTWO. Nie polecam !!! Konta...

Szukam prywatnej pożyczki
Witam szukam prywatnej pożyczki gdyż jestem w bar...

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 43 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.