STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Umysł nie jest książką, która można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie. Myśli nie są wyryte wewnątrz czaszki gdzie mógłby je przejrzeć jakiś intruz. Umysł to rzecz złożona i wielowarstwowa." - Severus Snape

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Inne » J.K. Rowling » Opowiadanie Rowling w internecie!
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Opowiadanie Rowling w internecie!

Niedawno pisaliśmy o opowiadaniu Rowling, którego akcja ma rozgrywać się w świecie Harry`ego. Okazuje się, że jest to prequel opowiadający przygodę Jamesa i Syriusza w ich nastoletnim wieku. Umieszczony jest on (w wersji angielskiej pod tym linkiem.


Polskie tłumaczenie możecie znaleźć tutaj.


Newsa przesłała Lina. Dzięki!

Autor: karinka14 | 2008-06-27 21:17:50


Re: Opowiadanie Rowling w internecie!
Autor: szulcik92 dnia 27-06-2008 o godz. 23:51:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Szkoda a już myslałem że będzie coś nowego:(


  • Re: Opowiadanie Rowling w internecie!
    Autor: Lina 28-06-2008 o godz. 10:18:54

    E tam ja nie chcę kontynuacji a prologom mówię TAK.
  • Re: Opowiadanie Rowling w internecie!
    Autor: gibol1412 28-06-2008 o godz. 10:37:41

    Również jestem za prequelem i pozdrawiam;-)
  • Re: Opowiadanie Rowling w internecie!
    Autor: Elomi 29-06-2008 o godz. 20:08:06

    A więc prequel to prolog?^^ Również podoba mi się taka inicjatywa. Hm, a jakby Rowling napisała taki zbiorek opowiadań?...

Re: Opowiadanie Rowling w internecie!
Autor: Lina dnia 28-06-2008 o godz. 10:17:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Miło było pomóc HPnews, zachęcam Was do pomocy.


  • Re: Opowiadanie Rowling w internecie!
    Autor: gibol1412 28-06-2008 o godz. 10:34:03

    Przesyłam wyrazy wdzięczności:-*

Re: Opowiadanie Rowling w internecie!
Autor: Lina dnia 28-06-2008 o godz. 10:21:09
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
A właśnie, jak Wam nie chodzi link do oryginalnego tekstu to wystarczy skasować przecinek na końcu adresu.



Re: Opowiadanie Rowling w internecie!
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 28-06-2008 o godz. 10:39:59
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Świetny pomysł;-)



Re: Opowiadanie Rowling w internecie!
Autor: ginnyhermiona12 dnia 28-06-2008 o godz. 11:02:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
fajnie:)


  • Re: Opowiadanie Rowling w internecie!
    Autor: PiootreG 28-06-2008 o godz. 11:12:59

    Tak trochę głupio dawać linki do konkurencyjnej strony, ale w tym wypadku warto było...

Re: Opowiadanie Rowling w internecie!
Autor: Mary dnia 29-06-2008 o godz. 13:23:21
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
o nie! dlaczego ona nie potrafi napisać czegoś nowego?


  • Re: Opowiadanie Rowling w internecie!
    Autor: Elomi 29-06-2008 o godz. 20:05:16

    Skąd wiesz, że nie potrafi? Łatwiej jest napisać coś, do czego ma się już podstawy, niż wymyślać całe 'fundamenty' historii od początku. To zajmuje dużo czasu. Myślę, że jeszcze pokaże, na co ją stać.

Re: Opowiadanie Rowling w internecie!
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 29-06-2008 o godz. 20:06:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Tak, to mi się podoba. Wprawdzie jeszcze nie czytałam tego opowiadania, ale kiedy znajdę wolną chwilę, spróbuję przeczytać. Dosyć krótkie, aczkolwiek może być ciekawe. I więcej takich!



Re: Opowiadanie Rowling w internecie!
Autor: gosia44 dnia 30-06-2008 o godz. 12:12:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Szczerze mówiąc jakieś takie mało potterowskie.


 
Zobacz także:
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
· Występ Daniela w programie Conan O'Brien


Najpopularniejszy news na ten temat::
Wywiad z J.K. Rowling

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.08
Głosów: 12


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Kredyt na start?
Czy ktoś orientuje się, na bazie jakich kryteriów...

Bogaty POMOŻE osobie z Warszawy tel. 887-252-897
Milioner pomoże w spłacie zadłużenia. Tylko osoby...

UDZIELĘ POŻYCZKI PRYWATNEJ DO 10000ZŁ
JESTEM PRYWATNYM INWESTOREM W WIELU SERWISACH KTÓ...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 46 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.