STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"- Ja tam nigdy nie byłam prefektem. Mój opiekun domu powiedział, że brakuje mi pewnych kwalifikacji.
- Jakich?
- Na przykład umiejętności przyzwoitego zachowania."
- Nimfadora Tonks/Ginny Weasley

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Inne » Plotki » Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?

Tomek, nasz "redaktor z gadu-gadu", przetłumaczył dla Was tekst, w którym jest informacja o opowiadaniu Joanne, w którym bohaterami są Harry i reszta. Jak to tak naprawdę było? Czy Jo jednak napisze "ósmy tom"? Klikajcie na "więcej"!

Oto tłumaczenie(Tomek zaznacza, że być może nie idealne!).

J.K Rowling napisała nową historię o Harrym Potterze , która zostanie zamieniona w mini - film.


Film zostanie pokazany w nowym Parku Harry’ego Pottera na Florydzie. Wszyscy główni aktorzy, m.in Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupera Grint wystąpią w filmie w Leavesden Herts, zanim zaczną się zdjęcia do niego będą nakręcone dwa filmy ostatniej części przygód Harry`ego. Wiemy ze źródła: "Aktorzy też pracują nad dodatkowymi scenami, które będą częścią filmu". J.K Rowling została włączona w to wszystko. Napisała opowieść. Nowy 20 - akrowy park jest budowany jako rozszerzenie do Universal Studios Islands Of Adventure w Orlando i będzie otwarty w przyszłym roku, albo w pierwszych tygodniach 2010. W Parku będą mieścić się Hogsmeade, Zakazany Las i Zamek Hogwart.


Autorka ostatnio sprzedawała na aukcji pisany ręcznie 800 - sformułowań z Harry'ego Pottera, całość została przekazana dla dobroczynności i wyniosła 25,000funtów..

Autor: karinka14 | 2008-06-25 18:32:43


Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
Autor: Mary dnia 27-06-2008 o godz. 08:05:00
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
??? uwaga Rowling znowu atakuje..szkoda tylko, ze znowu harrym potterem;/


  • Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
    Autor: gibol1412 27-06-2008 o godz. 11:43:12

    Czasem Mary twoje komentarze są przesadnie wymierzone w Rowling. I tak wiem, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie:-) Pozdrawiam;-)

Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
Autor: gosia44 dnia 27-06-2008 o godz. 11:42:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zobaczymy, co z tego wyniknie.



Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
Autor: PiootreG (piiiiiotrek@gmail.com) dnia 25-06-2008 o godz. 18:47:53
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Nie chcę być wredny i podważać talentu językowego Tomka, ale ostatnich 5 newsów jest napisane okropnie: brak aktywnych łączy itp. Tu jednak jest potrzebna oficjalna redakcja, newsy czytelników to narazie najlepsze rozwiązanie, ale strona powinna mieć swoją PROFESJONALNĄ redakcje. I karinka_14 w tej kategorii narazie przoduje...:)


  • Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
    Autor: Lina 26-06-2008 o godz. 09:47:32

    A tam czepiasz się ja się cieszę, że wogule mamy newsy.
  • Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
    Autor: szulcik92 26-06-2008 o godz. 12:39:33

    Właśnie cieszmy się że są jakieś newsy!!!!

Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
Autor: ginnyhermiona12 dnia 25-06-2008 o godz. 18:49:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
moze byc:)



Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 25-06-2008 o godz. 21:29:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Po tym wszystkim co widzę to jest nadzieja dla HP;-) Dzięki dla Tomka, choć nie wiem pod jakim pseudonimem tu komentujesz;-)


  • Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
    Autor: Tomek_Black 25-06-2008 o godz. 21:39:02

    To jest mój pseudonim xDD
  • Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
    Autor: Lina 26-06-2008 o godz. 09:48:01

    Przyłanczam się do podziękowań.
  • Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
    Autor: gibol1412 26-06-2008 o godz. 12:18:07

    I wszystko jasne:-) Jeszcze raz serdeczne dzięki za newsy;-)

Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 26-06-2008 o godz. 09:20:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Tak, czytałam ten artykuł, kiedy pisałam swojego newsa.^^ Dla mnie to jedna wielka plotka. Aczkolwiek ciekawa. Przecież Rowling mówiła, że kończy z Potterem. Wątpię, żeby złamała raz dane słowo. Chociaż, nigdy nic nie wiadomo.


  • Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
    Autor: Lina 26-06-2008 o godz. 09:49:06

    Cóż poczekamy zobaczymy.

Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
Autor: Lina dnia 26-06-2008 o godz. 09:49:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Hmm, intrygjące.


 
Zobacz także:
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
· Występ Daniela w programie Conan O'Brien


Najpopularniejszy news na ten temat::
Skandal! Rowling przeczytała fragment HP 7?

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.58
Głosów: 12


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

PROFI CREDIT Międzyrzec Podlaski i okolice
Pożyczka na dowolny cel.w firmie pożyczkowe...

Kredyt na start?
Czy ktoś orientuje się, na bazie jakich kryteriów...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 52 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.