STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Szlama mówi do Stworka, Stworek będzie udawał, że nie słyszy... " - Stworek

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Inne » Plotki » Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?

Tomek, nasz "redaktor z gadu-gadu", przetłumaczył dla Was tekst, w którym jest informacja o opowiadaniu Joanne, w którym bohaterami są Harry i reszta. Jak to tak naprawdę było? Czy Jo jednak napisze "ósmy tom"? Klikajcie na "więcej"!

Oto tłumaczenie(Tomek zaznacza, że być może nie idealne!).

J.K Rowling napisała nową historię o Harrym Potterze , która zostanie zamieniona w mini - film.


Film zostanie pokazany w nowym Parku Harry’ego Pottera na Florydzie. Wszyscy główni aktorzy, m.in Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupera Grint wystąpią w filmie w Leavesden Herts, zanim zaczną się zdjęcia do niego będą nakręcone dwa filmy ostatniej części przygód Harry`ego. Wiemy ze źródła: "Aktorzy też pracują nad dodatkowymi scenami, które będą częścią filmu". J.K Rowling została włączona w to wszystko. Napisała opowieść. Nowy 20 - akrowy park jest budowany jako rozszerzenie do Universal Studios Islands Of Adventure w Orlando i będzie otwarty w przyszłym roku, albo w pierwszych tygodniach 2010. W Parku będą mieścić się Hogsmeade, Zakazany Las i Zamek Hogwart.


Autorka ostatnio sprzedawała na aukcji pisany ręcznie 800 - sformułowań z Harry'ego Pottera, całość została przekazana dla dobroczynności i wyniosła 25,000funtów..

Autor: karinka14 | 2008-06-25 18:32:43


Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
Autor: Mary dnia 27-06-2008 o godz. 08:05:00
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
??? uwaga Rowling znowu atakuje..szkoda tylko, ze znowu harrym potterem;/


  • Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
    Autor: gibol1412 27-06-2008 o godz. 11:43:12

    Czasem Mary twoje komentarze są przesadnie wymierzone w Rowling. I tak wiem, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie:-) Pozdrawiam;-)

Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
Autor: gosia44 dnia 27-06-2008 o godz. 11:42:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zobaczymy, co z tego wyniknie.



Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
Autor: PiootreG (piiiiiotrek@gmail.com) dnia 25-06-2008 o godz. 18:47:53
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Nie chcę być wredny i podważać talentu językowego Tomka, ale ostatnich 5 newsów jest napisane okropnie: brak aktywnych łączy itp. Tu jednak jest potrzebna oficjalna redakcja, newsy czytelników to narazie najlepsze rozwiązanie, ale strona powinna mieć swoją PROFESJONALNĄ redakcje. I karinka_14 w tej kategorii narazie przoduje...:)


  • Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
    Autor: Lina 26-06-2008 o godz. 09:47:32

    A tam czepiasz się ja się cieszę, że wogule mamy newsy.
  • Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
    Autor: szulcik92 26-06-2008 o godz. 12:39:33

    Właśnie cieszmy się że są jakieś newsy!!!!

Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
Autor: ginnyhermiona12 dnia 25-06-2008 o godz. 18:49:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
moze byc:)



Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 25-06-2008 o godz. 21:29:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Po tym wszystkim co widzę to jest nadzieja dla HP;-) Dzięki dla Tomka, choć nie wiem pod jakim pseudonimem tu komentujesz;-)


  • Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
    Autor: Tomek_Black 25-06-2008 o godz. 21:39:02

    To jest mój pseudonim xDD
  • Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
    Autor: Lina 26-06-2008 o godz. 09:48:01

    Przyłanczam się do podziękowań.
  • Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
    Autor: gibol1412 26-06-2008 o godz. 12:18:07

    I wszystko jasne:-) Jeszcze raz serdeczne dzięki za newsy;-)

Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 26-06-2008 o godz. 09:20:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Tak, czytałam ten artykuł, kiedy pisałam swojego newsa.^^ Dla mnie to jedna wielka plotka. Aczkolwiek ciekawa. Przecież Rowling mówiła, że kończy z Potterem. Wątpię, żeby złamała raz dane słowo. Chociaż, nigdy nic nie wiadomo.


  • Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
    Autor: Lina 26-06-2008 o godz. 09:49:06

    Cóż poczekamy zobaczymy.

Re: Tłumaczenie - o co chodzi z opowiadaniem Joanne?
Autor: Lina dnia 26-06-2008 o godz. 09:49:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Hmm, intrygjące.


 
Zobacz także:
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
· Występ Daniela w programie Conan O'Brien


Najpopularniejszy news na ten temat::
Skandal! Rowling przeczytała fragment HP 7?

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.58
Głosów: 12


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

SOHO
Jedno wielkie ZŁODZIEJSTWO. Nie polecam !!! Konta...

Szukam prywatnej pożyczki
Witam szukam prywatnej pożyczki gdyż jestem w bar...

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 52 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.