STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Ostatecznie dla należycie zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek nowej wielkiej przygody." - A. Dumbledore

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Artykuły » Aktorzy » Wszystkiego najlepszego Shefali!
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Wszystkiego najlepszego Shefali!

Wczoraj, 23 czerwca, swoje 20. urodziny obchodziła Shefali Chowdhur, która w ekranizacji czwartego tomu wcieliła się w Parvati Patil. Była ona partnerką Harry'ego Pottera na Balu, w związku z Turniejem Trójmagicznym.

Wiadomość nadesłał(a): ginnyhermiona12. Dziękujemy za info!

Autor: Agunia | 2008-06-24 22:58:54


Re: Wszystkiego najlepszego Shefali!
Autor: gosia44 dnia 27-06-2008 o godz. 12:29:07
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
100 lat!



Re: Wszystkiego najlepszego Shefali!
Autor: Agunia (gunia_0@poczta.onet.pl) dnia 24-06-2008 o godz. 23:09:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.hpnews.pl
Weszłam, zobaczyłam, przeraziłam się...

Z tego przerażenia sprawdziłam, czy dalej mam dostęp do panela administracyjnego. Mam. Postanowiłam dodać te newsy, które nadawały się do dodania. Stąd apel - w zaistniałej sytuacji przesyłajcie swoje newsy, nie dajcie serwisowi upaść - http://www.hpnews.pl/modules.php?name=Submit_News

Żałuję, że sama nie mogę aktualnie podtrzymać kwestii nowinek. Bardzo chętnie pisałabym dla Was jeszcze przez długi czas, ale nie pozwalają mi na to czynniki zewnętrzne. Pozostaje mi tylko bierne (półbierne?) obserwowanie wszystkiego z zewnątrz. Trzymajcie się, w razie jakichś problemów czy pytań służę pomocą pod swoim mailem.


  • Re: Wszystkiego najlepszego Shefali!
    Autor: gibol1412 25-06-2008 o godz. 12:06:44

    Hej:-) Fajnie, że jesteś i chcesz jakoś pomóc HPNews. Dzięki ci za to ode mnie. W piątek postaram się coś wysłać. Fajna zabawa. Pozdrawiam:-o
  • Re: Wszystkiego najlepszego Shefali!
    Autor: Lina 26-06-2008 o godz. 08:59:58

    Agunia! Cieszę się, że jesteś.

Re: Wszystkiego najlepszego Shefali!
Autor: szulcik92 dnia 24-06-2008 o godz. 23:51:24
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
najlepszego!!!



Re: Wszystkiego najlepszego Shefali!
Autor: Magdalena (brzudal88@poczta.fm) dnia 25-06-2008 o godz. 09:17:28
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.interia.pl
Wszystkiego najlepszego



Re: Wszystkiego najlepszego Shefali!
Autor: Paulina415 dnia 25-06-2008 o godz. 09:41:43
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wszystkiego najlepszego xD



Re: Wszystkiego najlepszego Shefali!
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 25-06-2008 o godz. 10:34:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
No, to w takim razie, wszystkiego najlepszego. A ta druga dziewczyna, która grała Padmę Patil nie jest jej siostrą bliźniaczką? Były podobne.^^


  • Re: Wszystkiego najlepszego Shefali!
    Autor: gibol1412 25-06-2008 o godz. 12:00:45

    Wychodzi na to, że nie:-o Pozdrawiam:-)
  • Re: Wszystkiego najlepszego Shefali!
    Autor: Lina 26-06-2008 o godz. 09:01:08

    No to ciekawe, one naprawdę były podobne.

Re: Wszystkiego najlepszego Shefali!
Autor: Tomek_Black dnia 25-06-2008 o godz. 11:01:13
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ona obchodziła urodziny 20 czerwca, a nie 23 czerwca :)



Re: Wszystkiego najlepszego Shefali!
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 25-06-2008 o godz. 12:19:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ale ten czas leci:-o Pozdrawiam wszystkich;-)



Re: Wszystkiego najlepszego Shefali!
Autor: Mary dnia 25-06-2008 o godz. 14:22:22
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
No to nadsyłam spóźnione życzenia;-)



Re: Wszystkiego najlepszego Shefali!
Autor: Lina dnia 26-06-2008 o godz. 09:06:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No to bardzo spóźnione życzenia.



Re: Wszystkiego najlepszego Shefali!
Autor: Kiniulaaa dnia 11-07-2008 o godz. 21:06:54
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Sto lat xD


 
Zobacz także:
· Kolekcjonerekie figurki już jesienią
· Przewodniczący stowarzyszenia chorych na dyspraksję wdzięczny Danowi
· Trailer już jest!
· Emma Thompson napisze scenariusz!
· "Rok z życia" Rowling w Australii


Najpopularniejszy news na ten temat::
Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.57
Głosów: 14


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Szukam prywatnej pożyczki
Witam szukam prywatnej pożyczki gdyż jestem w bar...

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 67 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.