STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Są takie wydarzenia, które przeżyte wspólnie, muszą się zakończyć przyjaźnią, a znokautowanie trzymetrowego trolla górskiego na pewno jest jednym z nich." - HP i Kamień Filozoficzny

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » HP News » Aktorzy » Tragiczna śmierć
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Tragiczna śmierć

Dnia 24. maja 2008 roku aktor Robert Knoxie, który w ekranizacji przygód Harry’ego Pottera wcielił się w postać Marcusa Flinta, zginął tragicznie.

Osiemnastolatek razem ze swym młodszym bratem przebywali w barze, gdy zaczepiło ich dwóch nieznajomych mężczyzn. Wywiązała się bójka, Robert stanął w obronie młodszego brata i został śmiertelnie ugodzony nożem. Podejrzanego o zadanie ciosu dwudziestojednolatka zatrzymano. Prawdopodobne zostanie postawiony mu zarzut morderstwa.

Rzecznik wytwórni Warner Brothers powiedział Wszyscy jesteśmy zszokowani i zasmuceni tymi wiadomościami, z całego serca współczujemy jego rodzinie.

Redakcja HPNews.pl przyłącza się do składanych rodzinie ofiary kondolencji. Młody człowiek zginął niesprawiedliwie, stając w obronie brata.

Jednocześnie jako redaktor serwisu chcę przeprosić czytelników za opóźnienie w ostatnim tygodniu w związku z dodawaniem newsów, gdyż moje sprawy prywatne nie pozwoliły mi na korzystanie z komputera.

Autor: Leva | 2008-05-30 22:41:40


Re: Tragiczna śmierć
Autor: Mary dnia 30-05-2008 o godz. 23:45:31
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Smutne. Conajmniej zginął broniąc brata...


  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: Lina 01-06-2008 o godz. 19:52:26

    Tak, to jakieś pocieszenie, jeśli w tej sytuacji może być mowa o pociesze.

Re: Tragiczna śmierć
Autor: julias10 (juliasabiniarz@gmail.com) dnia 31-05-2008 o godz. 07:43:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
Straszne... To nie sprawiedliwe ten morderca posiedzi sobie najdłużej 10 lat i będzie dalej zabijał... powinni go skazać na smierć... może trochę przesadziłam :)


  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: Lina 01-06-2008 o godz. 19:45:34

    Osobiście jestem przeciwna karze śmierci, każdy zasługuje na drugą szansę, bo każdy może się zmienić.
  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: Elomi 02-06-2008 o godz. 06:47:36

    Może nie kara śmierci, ale po prostu dłuższa odsiadka w więzieniu. Nie przesadzajmy.

Re: Tragiczna śmierć
Autor: Monilip dnia 31-05-2008 o godz. 08:44:27
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://pl.sailormoon.wikia.com/
No nareszcie wiem kogo on grał.....czytałam już o tym wcześniej na onecie ale nie wiedziałam kogo on grał w HP...to smutne, jak to jedno wydarzenie może zmienić cały życie...biedny brat....co on czuje...


  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: Lina 01-06-2008 o godz. 19:47:14

    No, obecnie to jemu jest najciężej, w końcu brat zginą broniąc go.

Re: Tragiczna śmierć
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 31-05-2008 o godz. 09:21:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Brak mi słów by wyrazić swoje odczucia na temat tego zdarzenia. Żaden młody człowiek nie powinien umierać tak młodo. Naprawdę brak mi słów.


  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: gibol1412 31-05-2008 o godz. 13:28:56

    Jamie Yeates go grał, co ciekawe na Filmwebie napisali, że miał grać jakiegoś Marcusa Belby'ego. Już nie rozumiem. I kim byłby ten Belby? Bo go nie pamiętam. A może jest przekręcone i to nowy aktor który miałby grac Flinta tylko, że go już tam chyba nie ma. Pokręcona sprawa.
  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: gibol1412 31-05-2008 o godz. 13:30:32

    Zresztą czy to ma jakieś znaczenie skoro chłopaka zamordowali z zimną krwia na oczach brata? STRASZNE.
  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: Ella_ 31-05-2008 o godz. 13:31:18

    Taaa... Teraz to już naprawdę nic nie rozumiem:)
  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: Lina 01-06-2008 o godz. 19:48:38

    Miał grać Belby'ego, on był w 6 w klubie ślimaka.
  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: Ella_ 01-06-2008 o godz. 22:15:18

    czyli nie grał Flinta??
  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: gosia44 04-06-2008 o godz. 09:01:08

    Wychodzi na to, że nie.

Re: Tragiczna śmierć
Autor: Trith dnia 31-05-2008 o godz. 10:52:16
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jest jeden problem - Marcusa Flinta w HP gra Jamie Yeates, a nie chłopak o nazwisku Knoxie.


  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: gibol1412 31-05-2008 o godz. 13:24:57

    Dokładnie i to mi nie pasuje:0
  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: Lina 01-06-2008 o godz. 19:49:04

    Chwilę, bo się zgubiłam.
  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: gosia44 02-06-2008 o godz. 09:53:10

    Ja też zgłupiałam.

Re: Tragiczna śmierć
Autor: harryija dnia 31-05-2008 o godz. 12:24:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Niech mi ktoś powie... W którym momencie w książce występuje Marcus Flint??


  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: Ella_ 31-05-2008 o godz. 13:23:43

    Jest on w kilku pierwszych częściach (nie pamiętam dokładnie w ilu) kapitanem dróżyny Ślizgonów:)
  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: gibol1412 31-05-2008 o godz. 13:24:13

    Np. w pierwszej i drugiej książce, dwóch pierwszych filmach na pewno jako kapitan drużyny tych niedobrych i zielonych Ślizgonów:)
  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: Lina 01-06-2008 o godz. 19:50:16

    Tak, był kapitanem Ślizgonów.
  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: gosia44 08-10-2008 o godz. 13:33:44

    Ale się porobiło!

Re: Tragiczna śmierć
Autor: mikolaj666 dnia 31-05-2008 o godz. 12:58:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
nosz kuźwa z kąd się tacy debile biorą! grrr. wsadzić go do paki niech robie takie coś, do końca życia, żeby wiedziałza co.



Re: Tragiczna śmierć
Autor: Ella_ dnia 31-05-2008 o godz. 13:28:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To okropne... Naprawdę! Ja nigdy nie będę wstanie zrozumieć co popycha ludzi do takiego czynu... I ja również przyłączam się do kondolencji:(


  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: Lina 01-06-2008 o godz. 19:51:13

    Cóż, ja nie chcę bronić winowajcy, ale trzeba znać szczegóły by oceniać.
  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: Ella_ 02-06-2008 o godz. 15:49:26

    Owszem! Ale jeśli było tak jak napisane jest wyżej to nie widzę żadnych (powtażam żADNYCH) powodów dla tego co zrobił (chyba że chodziło o jakieś sprawy między tymi mężczyznami a bratem Roberta Knoxie)

Re: Tragiczna śmierć
Autor: ginnyhermiona12 dnia 31-05-2008 o godz. 13:51:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
:(:(:(bardzo smutne:(



Re: Tragiczna śmierć
Autor: Lina dnia 01-06-2008 o godz. 19:43:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To naprawdę bardzo przykre... [*]



Re: Tragiczna śmierć
Autor: szulcik92 dnia 01-06-2008 o godz. 21:34:16
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To jest strasze!!!!!!!!



Re: Tragiczna śmierć
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 02-06-2008 o godz. 06:42:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Koszmar. Co dzieje się z tym światem? Szczere kondolencje.



Re: Tragiczna śmierć
Autor: gosia44 dnia 02-06-2008 o godz. 09:58:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To straszna tragedia rodzinna. Przyłączam się do kondolencji.


  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: Lina 03-06-2008 o godz. 19:10:07

    Ja też się przyłanczam.

Re: Tragiczna śmierć
Autor: Angie dnia 02-06-2008 o godz. 15:15:26
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Współczuje rodzinie, a najbardziej bratu, ja na jego miejscu obwinniała bym się o śmierć brata.



Re: Tragiczna śmierć
Autor: MarVol (piotrek.messer@interia.pl) dnia 02-06-2008 o godz. 18:46:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.hp-world.livenet.pl
Ej, no! Uśmiercacie żywą osobę! Nie chodzi mi w tym przypadku o ś.p. Roberta Knoxie [*], ale o Jamie Yeates'a! Napisaliście że Robert Knoxie wcielał się w postać Marcusa Flinta! A to nie prawda, bo w jego role wcielił się wyżej wymieniony Jamie Yeates. Mimo wszystko taka, pomyłka nie powinna zajść. Pewnie wiele osób czytając że zmarły odgrywał rolę Marcusa, skojarzyła go sobie z chłopakiem z charakterystycznie odstającymi zębami i kruczoczarnymi włosami. Jamie Yeates miał odgrywać w 6 części HP , Krukona. Zmieńcie to. W razie czego zamieszczam link do profilu Jamie'go na FilmWeb: http://www.filmweb.pl/o169160/Jamie+Yeates PS. Z powodu bohateskiej śmierci Roberta, składam jego rodzinie kondolencje.


  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: Lina 03-06-2008 o godz. 19:06:51

    Hmm, to coś wyjaśnia.
  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: Ella_ 04-06-2008 o godz. 16:28:36

    Notak... teraz rozumiem:)

Re: Tragiczna śmierć
Autor: Smoczyca dnia 02-06-2008 o godz. 21:21:57
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Okropne i smutne [']



Re: Tragiczna śmierć
Autor: Syrkius dnia 03-06-2008 o godz. 10:44:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://paradisus-virgula.blog.onet.pl
Życie jest brutalne. Nie dość że miał taką karierę za sobą to jeszcze taki młody. Ale nie zginął na darmo. Obronił brata, a na tym mu najbardziej zależało. Jeśli chodzi o karę dla zabójcy, to owszem nie powinien dostać kary śmierci, ale dożywocie to minimum.



Re: Tragiczna śmierć
Autor: Aka dnia 03-06-2008 o godz. 15:43:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
[*] "...Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ani młodemu, ani staremu..."


  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: Lina 03-06-2008 o godz. 19:16:57

    Hmm, ładne.
  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: gosia44 04-06-2008 o godz. 09:00:36

    Bardzo ładne.
  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: gibol1412 21-06-2008 o godz. 11:23:14

    Tak, zgadzam się.

Re: Tragiczna śmierć
Autor: kiki2604 dnia 05-06-2008 o godz. 10:13:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://harry-ginny-love-story.blog.onet.pl
moje kondolencje



Re: Tragiczna śmierć
Autor: joka13 dnia 05-06-2008 o godz. 15:25:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To straszne, gdy tak młody człowiek umiera... popełnienie takiej zbrodni jak morderstwo jest dla mnie nieludzkie


  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: gosia44 08-10-2008 o godz. 13:35:37

    Masz rację.
  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: gosia44 08-10-2008 o godz. 13:35:37

    Masz rację.
  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: gosia44 08-10-2008 o godz. 13:35:39

    Masz rację.

Re: Tragiczna śmierć
Autor: Hermiona3201 dnia 08-06-2008 o godz. 13:45:27
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://joasia.xihalife.com
To straszne, ze coś takiego się wydarzyło. Współczuję z całego serca :((



Re: Tragiczna śmierć
Autor: ADRIANA dnia 15-06-2008 o godz. 09:52:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Bardzo mi przykro...to straszne!



Re: Tragiczna śmierć
Autor: Anna_16 dnia 22-06-2008 o godz. 12:32:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://hermionaa-granger.blog.onet.pl/
To okropne, szczere kondolencje...... Ale poza tym dobrze postąpił broniąc brata



Re: Tragiczna śmierć
Autor: Potterka dnia 05-07-2008 o godz. 16:16:07
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Straszne, po prostu straszne.... Współczuję rodzinie... Jedna wielka niesprawiedliwość, a morderca niech siedzi w więzieniu do końca życia...



Re: Tragiczna śmierć
Autor: Kiniulaaa dnia 12-07-2008 o godz. 22:24:28
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To straszne, że ludzie dopuszczają się takich czynów...


  • Re: Tragiczna śmierć
    Autor: gosia44 08-10-2008 o godz. 13:37:28

    Szkoda, że tak się dzieje.
 
Zobacz także:
· Dołącz do redakcji!
· Nowa ankieta!
· Konkurs na najlepszego fan ficka
· HPNews-owe gadu-gadu!
· Pomoc HPnews


Najpopularniejszy news na ten temat::
Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.57
Głosów: 35


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Kredyt na start?
Czy ktoś orientuje się, na bazie jakich kryteriów...

Bogaty POMOŻE osobie z Warszawy tel. 887-252-897
Milioner pomoże w spłacie zadłużenia. Tylko osoby...

UDZIELĘ POŻYCZKI PRYWATNEJ DO 10000ZŁ
JESTEM PRYWATNYM INWESTOREM W WIELU SERWISACH KTÓ...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 48 gość(ci) i 2 użytkownik(ów) online.