STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"- Ja tam nigdy nie byłam prefektem. Mój opiekun domu powiedział, że brakuje mi pewnych kwalifikacji.
- Jakich?
- Na przykład umiejętności przyzwoitego zachowania."
- Nimfadora Tonks/Ginny Weasley

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Inne » Wywiady » Michael Rosen publikuje sprostowanie
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Michael Rosen publikuje sprostowanie

Parę dni temu donosiliśmy o tym, ze znany brytyjski pisarz Michael Rosen krytykował książki Joanne Rowling. Zarzucał jej wtedy niejasność postaci i nudę. Teraz pisarz opublikował oficjalne sprostowanie swojej wypowiedzi,

Moją wypowiedź przekręcono, jak mówi. Dodaje też, że wywiad przeprowadzano przez telefon komórkowy, moje wypowiedzi zostały źle zrozumiane lub celowo zmienione. Zawsze wspierałem Joanne Rowling i broniłem, gdy ktoś krytykował jej twórczość.

Pisarz wyjaśnił, że doskonale rozumie fascynację najmłodszych historią nastoletniego czarodzieja, jednak niektóre inne pozycje uważa za łatwiejsze dla dzieci.

Autor: Leva | 2008-05-22 13:15:43


Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 22-05-2008 o godz. 14:29:02
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No to nieźle faceta wyrolowali, a już go zaczynałem nie lubić;) Jak widać prawda zawsze wyjdzie na jaw:) Poza tym co za dziennikarz robi wywiady za pomocą telefonu? Jakaś chora fascynacja panuje z tymi komórkami. No trudno. Ważne, że wszystko wyjaśniło się:)


  • Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
    Autor: Lina 22-05-2008 o godz. 20:55:25

    Tak, ach ci dziennikarze, zrobią wszystko dla sensacji.

Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
Autor: szulcik92 dnia 22-05-2008 o godz. 15:43:03
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Nieźle go zrobili!



Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
Autor: Nadia dnia 22-05-2008 o godz. 16:07:02
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ktoś tu kręci. Albo ten pan zmienia zdanie, albo rzeczywiście paskudnie wszystko przekręcili. Jesli rzeczywiście tak było, to biedny pan Rosen! Ale tamta wypowiedź była tak nieskładna, iż faktycznie można to wziąć za omyłkę reporterów. W każdym razie cieszę się, że wspiera twórczość pani Rowling. A czy inne książki są łatwiejsze dla dzieci? Pewnie, że tak! Ale przecież Harry'ego Pottera nie czyta siię dla tego, ze miałby być "łatwy".


  • Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
    Autor: Elomi 22-05-2008 o godz. 16:37:48

    Fakt. Też sobie pomyślałam, czytając pierwszą wypowiedź, że w jego rozumowaniu są same 'dziury'.
  • Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
    Autor: gibol1412 22-05-2008 o godz. 16:57:24

    Bywają wpadki, ale dobrze, że to naprostowali;)
  • Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
    Autor: Lina 22-05-2008 o godz. 20:56:22

    To prawda, ta wypowiedź była wybitnie nie ścisła.

Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
Autor: julias10 (juliasabiniarz@gmail.com) dnia 22-05-2008 o godz. 16:07:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
heh... nieźle... jeśli to prawda to moze źle go osądziłam wtedy...



Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 22-05-2008 o godz. 16:35:38
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
A ja trochę sobie po nim pojeździłam. No cóż, trudno się mówi. Dobrze tylko, że sprostował swoją wypowiedź. Rada na przyszłość - nie udzielać wywiadów przez komórkę; to najgłupsza rzecz, jaką można zrobić. A jeśli już, to mówić na tyle jasno, aby nie dało się zmienić sensu wypowiedzi.


  • Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
    Autor: gibol1412 22-05-2008 o godz. 16:56:19

    No właśnie, a nie którzy nawet tego Pana wyzywali od kretynów, lekka przesada, pozdrawiam:)
  • Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
    Autor: Lina 22-05-2008 o godz. 20:57:58

    Dokładnie, wywiad powinien być twarzą w twarz.

Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
Autor: ginnyhermiona12 dnia 22-05-2008 o godz. 17:55:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
no to musiał naprawde niewyraznie powiedziec!!!ja tam mu troche wierze a troche nie!!!


  • Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
    Autor: Lina 22-05-2008 o godz. 20:58:52

    Też nie wiem co o tym myśleć.
  • Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
    Autor: Ginny00 23-05-2008 o godz. 00:06:59

    Ja tak samo. No ale do czego sa zdolni dziennikarze, by wzbudzic sensacje.. Moze rzeczywiscie tak bylo jak on mowi.

Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
Autor: Ella_ dnia 22-05-2008 o godz. 19:01:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Dla mnie to trochę dziwne że aż tak źle zrozumieli jego wypowiedź! Ale jeśli tak mówi to mu wierzę:)



Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
Autor: Lina dnia 22-05-2008 o godz. 20:53:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No cóż dobrze, że umieścił sprostowanie, ci dziennikarze są czasem naprawdę okropni.


  • Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
    Autor: julias10 22-05-2008 o godz. 22:12:43

    okropni? nie... tylko bez myslni... żeby robić wywiad przez komórke...

Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
Autor: Mary dnia 23-05-2008 o godz. 21:49:15
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Szkoda, a ja już zaczynałam go lubić


  • Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
    Autor: gibol1412 25-05-2008 o godz. 11:58:25

    Ciekawe za co?

Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
Autor: Anna_16 dnia 26-05-2008 o godz. 20:49:28
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://hermionaa-granger.blog.onet.pl/
Źle go zrozumieli? Wątpie, raczej celowo przekręcili wypowiedź. niektórzy są podli


  • Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
    Autor: gosia44 28-05-2008 o godz. 15:44:24

    Też tak uważam.

Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
Autor: Angie dnia 27-05-2008 o godz. 21:49:03
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ale go wkręcili....


  • Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
    Autor: gibol1412 31-05-2008 o godz. 13:50:59

    Dokładnie:)

Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
Autor: gosia44 dnia 28-05-2008 o godz. 15:45:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Dobrze, że M. Rosen sprostował wypowiedź.


  • Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
    Autor: gibol1412 31-05-2008 o godz. 12:56:07

    Właśnie:)

Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
Autor: Aka dnia 03-06-2008 o godz. 16:45:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Dziennikarze strasznie mieszają...



Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
Autor: ADRIANA dnia 15-06-2008 o godz. 10:56:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Okropni są ci dziennkarze zupełnie jak ta Skeeter!



Re: Michael Rosen publikuje sprostowanie
Autor: ginnyhermiona12 dnia 25-06-2008 o godz. 19:48:01
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
no niezle przekrencono:)


 
Zobacz także:
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
· Występ Daniela w programie Conan O'Brien


Najpopularniejszy news na ten temat::
Zakończenie Pottera? Autorka zdradza, co dzieje się dalej! - wywiad z JKR

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.72
Głosów: 22


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

POtzrebuje Pożyczki, zarobki na poziomie 2000zł
Potrzebuje pożyczki - kredytu - wysokość 10.000

SOHO
Jedno wielkie ZŁODZIEJSTWO. Nie polecam !!! Konta...

Szukam prywatnej pożyczki
Witam szukam prywatnej pożyczki gdyż jestem w bar...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 58 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.