STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Wolę nie mysleć, co by Ministerstwo Magii zrobiło ze mną, gdybym to ja nadmuchał swoją ciotkę. W każdym razie najpierw musieliby mnie odkopać, bo mama na pewno by mnie zabiła." - Ron Weasley

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Harry Potter i Insygnia Śmierci » Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?

The Scotsman donosi, że nagrywanie scen do siódmej (podzielonej na dwa filmy) części przygód Harry’ego Pottera miała rozpocząć się jeszcze w tym roku. Zgodnie z tym co podaje Scottish Highlands and Islands Film Commission sceny zostaną zrealizowane w Lochaber w Szkocji.

W tej samej scenerii (Szkocja) były nagrywane poprzednie filmy opowiadające przygody młodego czarodzieja i jego przyjaciół. Dodajmy, że uprzednio producent David Hayman informował, że produkcja prawdopodobnie ruszy w lutym 2009, ale możliwe jest, że terminy uległy przesunięciu.

„Insygnia Śmierci” według zapowiedzi pojawią się w dwóch częściach, odpowiednio 19. listopada 2010 i w maju 2011.

Autor: Leva | 2008-05-14 17:48:03


Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: ginnyhermiona12 dnia 14-05-2008 o godz. 18:55:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
super!!!zdjecia do insygni smierci juz w tym roku!!bedzie napewno lepiej



Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 14-05-2008 o godz. 19:24:32
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
jeśli zaczną kręcić 'Insygnia' jeszcze w tym roku, to czemu premiera będzie tak późno? W końcu to tylko jedna część, a trzeba czekać sporo ponad rok, ba, prawie dwa lata od premiery szóstej części. Dla mnie jest to po prostu nielogiczne.


  • Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
    Autor: Ginny00 15-05-2008 o godz. 14:52:50

    No wlasnie.. jak zaczna w tym roku, to czemu mamy tak dlugo czekac..?
  • Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
    Autor: Lina 17-05-2008 o godz. 12:23:16

    No cóż trochę do naręcenia mają, a potem jeszcze montaż, muzyka i wszystko.
  • Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
    Autor: Ella_ 17-05-2008 o godz. 21:51:00

    Ale inne części chyba idą ciut szycbciej...

Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 14-05-2008 o godz. 21:09:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jak to się mówi: W praniu się okaże;-)



Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: julias10 (juliasabiniarz@gmail.com) dnia 15-05-2008 o godz. 14:29:27
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
Oby tak było. Nie chce czekać tak długo. Dobrze że te daty sie pozmieniały!



Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: Mary dnia 15-05-2008 o godz. 14:58:59
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Ten pomysł podzielenia 7 nadal jest dla mnie bezsensowny i głupi...nie ma sens..zarobia więcej kasy!!!


  • Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
    Autor: Lina 17-05-2008 o godz. 12:23:58

    A mi się on bardzo podoba.
  • Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
    Autor: Ella_ 17-05-2008 o godz. 21:51:47

    Ale to zależy tylko od tego jak się na to patrzy.
  • Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
    Autor: gibol1412 22-05-2008 o godz. 10:14:52

    Mnie się podoba:) Każdy ma swoje zdanie;)

Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: Syrkius dnia 15-05-2008 o godz. 15:47:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://paradisus-virgula.blog.onet.pl
Super! Ale premiery wcześniej mogłyby być



Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: szulcik92 dnia 15-05-2008 o godz. 23:22:37
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Szkoda że tak długo, ale warto czekać!!



Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: Lina dnia 17-05-2008 o godz. 12:03:01
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wow, mam nadzieję, ze tak się stanie.



Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: Ella_ dnia 17-05-2008 o godz. 21:52:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mam nadzieję że film powstanie szybciej i nie trzeba będzie tak długo czekać:)



Re: Realizacja HPiIŚ jeszcze w tym roku?
Autor: Kiniulaaa dnia 12-07-2008 o godz. 22:33:59
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To dobrze:)


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Czarna Seria

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.4
Głosów: 15


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

SOHO
Jedno wielkie ZŁODZIEJSTWO. Nie polecam !!! Konta...

Szukam prywatnej pożyczki
Witam szukam prywatnej pożyczki gdyż jestem w bar...

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 60 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.