STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi. " - Remus Lupin

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Wywiady » Wywiad z producentem
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Wywiad z producentem

Serwis SnitchSeeker.com udostępnił skany artykułu zawierającego wywiad z producentem filmów o Harrym Potterze, Davidem Haymanem. Producent opowiada o tym jak rozwijały się postaci, a koncentruje się głównie na Malfoyu i jego roli w „Księciu Półkrwi”.

Tom zawsze był wspaniały(...). W tym filmie - częściowo dlatego, że tak samo jest w książce, a częściowo, że właśnie na to położyliśmy nacisk i dlatego, że jest to coś co do filmu wnosi David Yates jako reżyser - rola ta stała się o bardziej złożona. Draco jest wybrańcem, tak jak Harry. Został wybrany przez Voldemorta do zamordowania Dumbledore'a, podobnie, jak Harry jest "Wybrańcem", a Voldemort jego przeznaczeniem. Draco nie jest w pełni zadowolony z powierzonego mu zadania. Z jednej strony jest dumny, ale walczy też ze swoim sumieniem oraz tym, czy jest to coś co chce lub powinien zrobić. Te detale, które Tom wnosi do filmu, są genialne.

Autor: Leva | 2008-05-13 23:07:26


Re: Wywiad z producentem
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 14-05-2008 o godz. 06:02:15
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Genialne? Ciekawe, czy w moim odczuciu owe detale również takie będą tak genialne. Jakkolwiek lubię grę Feltona, to nigdy nie uważałam go za geniusza.
Mówiąc szczerze, zainteresowała mnie wypowiedź Haymana na temat roli Malfoya w szóstej części. W ten sposób jeszcze na to nie patrzyłam.


  • Re: Wywiad z producentem
    Autor: gibol1412 14-05-2008 o godz. 11:43:08

    Przecież Tom Felton jest jeszcze młody. Jak większość postaci w tym filmie. A ty byś lepiej od niego zagrała? A może rzeczywiście super mu poszło? W końcu to ma być jego największy wkład do HP jak do tej pory:-o
  • Re: Wywiad z producentem
    Autor: Mary 14-05-2008 o godz. 16:11:06

    A może zagrasz zamiast niego i cię ocenimy skoro tak lubisz się wypowiadać na temat gry aktorów???
  • Re: Wywiad z producentem
    Autor: Lina 17-05-2008 o godz. 11:58:27

    Oj, a co Wy się tacy czepliwi zrobiliście, każdy ma prawo do własnego zdania.
  • Re: Wywiad z producentem
    Autor: gibol1412 22-05-2008 o godz. 10:28:30

    Ja się nikogo nie czepiam tylko wyrażam swoja opinię:)

Re: Wywiad z producentem
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 14-05-2008 o godz. 11:38:54
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Uważam, że to może być ciekawy film. Nie mogę doczekać się by zobaczyć jak im to wyszło. Narazie zapowiada się nieźle:-o



Re: Wywiad z producentem
Autor: Marta_Evans dnia 14-05-2008 o godz. 14:28:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Też doceniam grę Toma, bo jest bardzo dobra. Jedna z lepszych wśród młodych aktorów w HP. A ta wypowiedź jeszcze bardziej wznieciła we mnie ciekawość. Ufam, że pójdzie mu dobrze.


  • Re: Wywiad z producentem
    Autor: Lina 17-05-2008 o godz. 11:59:45

    Też uważam, że dobrze gra.

Re: Wywiad z producentem
Autor: julias10 (juliasabiniarz@gmail.com) dnia 14-05-2008 o godz. 14:51:26
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
nie mogę się doczekać filmu... a w tym pierwszym zdaniu wypowiedzi Heymana "Tom zawsze był wspaniały(...). " to się zgadzam mimo ze jego rola w filmie była sprzyjajaca złu. on świetnie zargał rolę młodego Malfloya...



Re: Wywiad z producentem
Autor: Mary dnia 14-05-2008 o godz. 16:09:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
O super. Cieszę się, że wreszcie koncentrują się na czymś extra. Mam nadzieje, że wyjdzie super film;)



Re: Wywiad z producentem
Autor: ginnyhermiona12 dnia 14-05-2008 o godz. 18:50:57
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
super!!



Re: Wywiad z producentem
Autor: Ginny00 dnia 15-05-2008 o godz. 14:51:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://andreaskofler.com
Wg mnie idealnie pasuje do roli Dracona. I bardzo dobrze ją gra. Mam nadzieje, ze w 6 czesci bedzie tak samo.



Re: Wywiad z producentem
Autor: joka13 dnia 16-05-2008 o godz. 14:17:43
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To bardzo ciekawe...;)



Re: Wywiad z producentem
Autor: Lina dnia 17-05-2008 o godz. 12:01:13
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mam nadzieję, ze udało im sie to dobrze pokazać.


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Zakończenie Pottera? Autorka zdradza, co dzieje się dalej! - wywiad z JKR

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.66
Głosów: 12


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 54 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.