STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą." - A. Dumbledore

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » HP News » Aktorzy » Emma i Dan nagrodzeni
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Emma i Dan nagrodzeni

Jak uprzejmie informuje strona Emma-Watson-Fans.net dwójka naszych filmowych ulubieńców po raz kolejny zgarnęła złote nagrody, tym razem nagrody „OTTO” w takich samych kategoriach.

Emma Watson otrzymała nagrodę „OTTO” w kategorii „Najlepsza gwiazda filmowa”. Emma odgrywa rolę Hermiony Granger w filmach o młodym czarodzieju, o czym wszyscy potteromaniacy doskonale wiedzą. Drugie miejsce zajęła Keira Knightley, a brąz zdobyła Nora Tschimer.

Złota statuetka powędrowała także do Daniela Radcliffe’a, odtwórcy roli Harry’ego Pottera, w kategorii „Najlepszy gwiazdor filmowy”.

Autor: Leva | 2008-05-06 11:41:12


Re: Emma i Dan nagrodzeni
Autor: Marta_Evans dnia 06-05-2008 o godz. 12:10:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Tak, i oczywiście jak zwykle Rupert został pominięty. Wkurza mnie to. Przez to, że jest dwóch chłopaków w głównych rolach wybierają tego, który jest ważniejszy nie patrząc jak gra. A Rupert gra o niebo lepiej od Daniela.


  • Re: Emma i Dan nagrodzeni
    Autor: gibol1412 06-05-2008 o godz. 14:33:54

    No zgadzam się, że Ruperta pomijają, ale na pewno to Daniel ma od niego dwa razy więcej pracy, lub nawet trzy razy więcej. W końcu jest prawie w każdej scenie. Oglądałem urywki na DVD jak robią te filmy. Np. w czwartym filmie to już wogóle Dan miał przechlapane.
  • Re: Emma i Dan nagrodzeni
    Autor: Marta_Evans 06-05-2008 o godz. 17:01:26

    No nie ulega wątpliwości. Ale ile to razy się zdarzało, że aktorzy byli doceniani nawet jak zagrali w jakimś jednym momencie w filmie. Przykładem może być Judy Dench - dostała Oscara za kilkuminutową scenę. No więc, to że dużo grał nie znaczy, że dobrze.
  • Re: Emma i Dan nagrodzeni
    Autor: gibol1412 06-05-2008 o godz. 23:40:17

    Oczywiście zgadzam się, tylko, że z reguły jest jedna główna rola męska i jedna rola kobieca. Chyba, że Rup miałby dostawać nagrody jako drugoplanowy aktor? Tutaj mamy nie typową sytuację. A tak na marginesie to według mnie wszyscy troje grają tak samo dobrze. I pozostanę przy tej wersji:-o
  • Re: Emma i Dan nagrodzeni
    Autor: Elomi 07-05-2008 o godz. 07:06:35

    Mnie też to denerwuje. Rupert nie tylko gra lepiej, wydaje się także być sympatyczniejszy od Dana.
  • Re: Emma i Dan nagrodzeni
    Autor: Angie 10-05-2008 o godz. 22:41:22

    Zdadzam się. To nie fair :/

Re: Emma i Dan nagrodzeni
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 06-05-2008 o godz. 14:29:16
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Nawet nie wiem co to za nagroda, kojarzy się ze słynnym polskim kabaretem OTTO ale gratuluję:-)



Re: Emma i Dan nagrodzeni
Autor: julias10 (juliasabiniarz@gmail.com) dnia 06-05-2008 o godz. 15:11:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
Super! Gratulacje!Ale Rupert też istnieje!!! Powiem więcej on nawet jest (bez obrazy) lepszy od Emmy! Doceńcie jego cięzką prace! Gdzieś czytałam że podobno żucił szkołę dla aktorstwa m.i. Harry'ego Pottera!



Re: Emma i Dan nagrodzeni
Autor: Ella_ dnia 06-05-2008 o godz. 16:47:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gratulacje! Ale zgadzam się z osobami wyżej! Po raz kolejny pominięto Ruperta, co jest niesprawiedliwe!:)



Re: Emma i Dan nagrodzeni
Autor: ginnyhermiona12 dnia 06-05-2008 o godz. 19:44:32
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
brawo!!ale czemu nie ma ruperta no!!!!wkurza mnie to!!tylko dan i emma!!!!



Re: Emma i Dan nagrodzeni
Autor: Ginny00 dnia 06-05-2008 o godz. 20:01:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://andreaskofler.com
Gratuluje... jednak jak zwykle pominieto Ruperta.



Re: Emma i Dan nagrodzeni
Autor: Agacik dnia 06-05-2008 o godz. 20:28:27
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://kolo-czarownic.blog.onet.pl. LUB xxxwariatkixxx.blog.onet.pl
nie wierze...lubie emme i dana, ale...to jest chore!!! jestem wkurzona!!! a RUPERCIK to co? on tez jest niezlym aktorem i powinien zajac przynajmniej drugie miejsce!!!! to nie FAIR!!! wkurze sie zaraz......................................................................................................................................aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



Re: Emma i Dan nagrodzeni
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 07-05-2008 o godz. 07:05:18
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Faktycznie szkoda, że pominięto najlepszego aktora z całej trójki - Ruperta. Ale i tak gratuluję.



Re: Emma i Dan nagrodzeni
Autor: gosia44 dnia 07-05-2008 o godz. 11:12:22
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gratulacje dla Emmy i Dana. Ciekawe co na to sam Rupert. Ja go też bardzo lubię i uważam, że świetnie gra. Może sami przyznamy mu jakąś nagrodę na tej stronie? Czy ktoś ma pomysł na tytuł dla niego? Pozdrawiam.



Re: Emma i Dan nagrodzeni
Autor: Syrkius dnia 07-05-2008 o godz. 14:56:10
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://paradisus-virgula.blog.onet.pl
Gratuluję!!! Ale Rupert też zasługuje ;[



Re: Emma i Dan nagrodzeni
Autor: Lina dnia 07-05-2008 o godz. 21:13:48
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gratulacje.



Re: Emma i Dan nagrodzeni
Autor: Mary dnia 08-05-2008 o godz. 10:28:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Moje gratulacje;)



Re: Emma i Dan nagrodzeni
Autor: 04beata dnia 19-05-2008 o godz. 16:09:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gratulacje!!! Super że Dan i Emma dostali po statuetce! Super.



Re: Emma i Dan nagrodzeni
Autor: szulcik92 dnia 21-05-2008 o godz. 15:58:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super!!GRATULUJE



Re: Emma i Dan nagrodzeni
Autor: ginnyhermiona12 dnia 31-05-2008 o godz. 13:54:13
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
jak zawsze!!!a ruperta to ominięto???!!!!



Re: Emma i Dan nagrodzeni
Autor: tonks222 dnia 23-06-2008 o godz. 20:15:16
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.hogwart-dom-pottera.blog.onet.pl
No oczywiśćie gratuluję tylko dlaczego znów Ruperta pominięto? To bardzo niesprawiedliwe.



Re: Emma i Dan nagrodzeni
Autor: Potterka dnia 05-07-2008 o godz. 16:14:26
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gratuluję, choć nagrody kompletnie nie kojarzę. Szkoda, że cała wielka trójca nie została nagrodzona... no ale cóż... w pełni zasłużone wyróżnienie :D Gratulacje!!!!



Re: Blitz129
Autor: KlamPinokioKlam dnia 31-10-2008 o godz. 23:04:32
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
nissan tiida 2007 review [127.3kps54.az.pl] | toyota supra under the car neon [1085.bdr8jl.az.pl] | toyota supra lsd differential for sale [941.61jngj.az.pl] | toyota supra with nos 1994 [1094.bdr8jl.az.pl] | toyota parts 1984 supra ceicla [752.2o31dm.az.pl] | 1993 toyota supra turbo info [250.r07ng1.az.pl] | 1998 toyota 4runner interior [133.4crh4u.az.pl] | 2005 nissan xterra sa that rotate the car [862.4jbl1s.az.pl] | 02 nissan altima 3.5 se v6 [780.3kps54.az.pl] | nissan almera sport w reg [842.jsm77z.az.pl] | nissan altima 2002 trim [4.jsm77z.az.pl] | how to replace a lifter in a 1986 nissan 300zx [270.3kps54.az.pl] | 2000 nissan altima gle sedan [293.4jbl1s.az.pl] | nissan truck bed used [818.4jbl1s.az.pl] | gasoline recommend toyota 4runner 1999 [302.2c6krt.az.pl] | 1987 toyota supra engine firing numbers [97.bdr8jl.az.pl] | how to change an axel on 1993 nissan quest [847.jsm77z.az.pl] | toyota 4runner roof rack 1994 [431.l9dktc.az.pl] | 2008 black nissan frontier [528.4jbl1s.az.pl] | 1993 nissan quest door lock combination location [12.4jbl1s.az.pl] | toyota truck 4x4 floor mats [776.4crh4u.az.pl] | national nissan maxima car rentals fort smith arkansas [906.3kps54.az.pl] | toyota 4runner for sale oroville ca [418.4crh4u.az.pl] | 2008 toyota tacoma 4x4 [615.4crh4u.az.pl] | 1985 stock toyota supra weight [25.61jngj.az.pl] | nissan skiline gtr 3 [723.3kps54.az.pl] | toyota 4runner 2008 picture [397.2c6krt.az.pl] | 1988 toyota supra hood vented [150.bdr8jl.az.pl] | new transmission for 89 toyota supra turbo [629.bdr8jl.az.pl] | 1987 nissan maxima 6 cyl wagon will not start [567.4jbl1s.az.pl] | toyota tacoma 4x4 truck v6 [768.2c6krt.az.pl] | 1992 toyota tacoma 4x4 pick-up [567.l9dktc.az.pl] | 1983 toyota landcruisres 4x4 [495.2c6krt.az.pl] | how to shift 1997 nissan pathfinder se [552.9znhij.az.pl] | toyota supra turbo manual [1047.61jngj.az.pl] |



Re: BMWa135
Autor: KlamPinokioKlam dnia 02-11-2008 o godz. 00:16:48
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
audi tt roadster tuning [662.gan0jz.az.pl] | dodge ram 1500 2001 free repair advice [688.3kigl1.az.pl] | 1997 dodge ram grill [182.eprxu1.az.pl] | active cruise control unit audi a4 1.8t 1998 [209.732bkk.az.pl] | 1999 ford ranger tortion bar [322.a9lt24.az.pl] | 2000 ford ranger radio [339.iise7h.az.pl] | dodge truck ram head hood ornament emblem [937.dld5nl.az.pl] | audi a4 1 8turbo 2005 tuning [291.cdsrl8.az.pl] | audi a3 00 manual [235.bsirmu.az.pl] | 1984 ford ranger egr valve 2.3l engine [27.a9lt24.az.pl] | audi a4 b5 nebelscheinwerfer [407.732bkk.az.pl] | audi tt 2001 modified [601.732bkk.az.pl] | 2001 dodge ram 2500 lift kits [298.3kigl1.az.pl] | 2006 ford ranger back view [439.iise7h.az.pl] | front speakers for 1999 dodge ram [958.dld5nl.az.pl] | future of ford ranger 2009 [820.ub8jha.az.pl] | 1996 dodge ram 2500 [148.njne13.az.pl] | 1999 ford ranger repair manual [320.iise7h.az.pl] | how to change ball joints on 1998 ford ranger [834.ub8jha.az.pl] | 1994 4.0 v6 ford ranger spark plug gap [207.aw1bi8.az.pl] | 1994 ford ranger 3.0 cylinder heads [208.ub8jha.az.pl] | dodge ram 1500 1994 front axle universal joint [684.3kigl1.az.pl] | lifted dodge ram pics [1003.njne13.az.pl] | ikinci elsline audi a6 3.0 tdi quattro [750.cdsrl8.az.pl] | 2000 audi a4 quattro turbo awd sedan features [76.bsirmu.az.pl] | 1999 ford ranger 4x4 [308.ub8jha.az.pl] | mirrors for 2000 ford ranger [872.aw1bi8.az.pl] | brushgards for 2008 dodge ram 1500 truck [632.eprxu1.az.pl] | ton dodge power ram 1985 [1093.3kigl1.az.pl] | ford ranger custom gallery [707.a9lt24.az.pl] | 2002 dodge ram fuel filter location [338.dld5nl.az.pl] | location of fuel pump on a 1987 ford ranger [864.iise7h.az.pl] | 2003 ford ranger thunderbolt pickup [396.aw1bi8.az.pl] | 1998 audi a4 1.8 mpg [37.732bkk.az.pl] | 1987 ford ranger crate engine [75.ub8jha.az.pl] |



Re: Survi141
Autor: KrisPaleta dnia 04-11-2008 o godz. 00:34:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
1989 volvo 740 gle wagon review [43.volvocar4.345.pl] | pompa wspomagania hamulca volvo 940 d 2.4 [540.volvocar6.345.pl] | cd changer for 1994 volvo 960 [341.volvocar6.345.pl] | mitsubishi tv remote repair [881.mitsubishi7a.345.pl] | black hood 2007 volvo s40 [316.volvocar8.345.pl] | how to change clutch for mitsubishi 3000gt vr4 [386.mitsubishi8a.345.pl] | 944 turbo ej volvo [268.volvocar3.345.pl] | reviewq 2002 volvo v70 [578.volvocar7.345.pl] | volvo penta aq80 manual [934.volvocar2.345.pl] | 2001 mitsubishi diamante ls [135.mitsubishi1a.345.pl] | aftermarket performance fuel injection system volvo 240 [293.volvocar5.345.pl] | 1999 volvo s80 europe edition [142.volvocar7.345.pl] | reset button on volvo s80 [575.volvocar5.345.pl] | mitsubishi montero parts ri [781.mitsubishi4a.345.pl] | mitsubishi lancer evo tokio escala [721.mitsubishi6a.345.pl] | how to check trasmission fluid on a 1999 mitsubishi galant [388.mitsubishi1a.345.pl] | volvo s40 noise clogged vacuum [1004.volvocar6.345.pl] | brock b1 volvo 240 [329.volvocar1.345.pl] | mitsubishi lancer evo i [698.mitsubishi1a.345.pl] | volvo penta exhaust bellows [948.volvocar1.345.pl] | 1997 volvo 850 wagon mpg [120.volvocar4.345.pl] | volvo xc90 instruction manual [1200.volvocar5.345.pl] | volvo s40 europa lpg [998.volvocar6.345.pl] | mitsubishi eclipse spyder gs dealers in baltimore [576.mitsubishi7a.345.pl] | autos mitsubishi lancer del 92 [280.mitsubishi8a.345.pl] | 2004 mitsubishi transmission parts [192.mitsubishi4a.345.pl] | volvo d24 putting a turbo on it [882.volvocar1.345.pl] | water pump removal directions 1997 mitsubishi montero [1011.mitsubishi5a.345.pl] | 2008 mitsubishi lancer rally car [233.mitsubishi7a.345.pl] | comcast cable mitsubishi tv code [317.mitsubishi5a.345.pl] | 1989 volvo 740 turbo intercooled [44.volvocar1.345.pl] | 99 mitsubishi mirage fiberglass fender [268.mitsubishi1a.345.pl] | 2.0 head for 1995 mitsubishi eclipse [240.mitsubishi2a.345.pl] | mitsubishi montero the 4x4 display is blinking [791.mitsubishi5a.345.pl] | 2000 mitsubishi galant for sale in phil [126.mitsubishi8a.345.pl] |


 
Zobacz także:
· Dołącz do redakcji!
· Nowa ankieta!
· Konkurs na najlepszego fan ficka
· HPNews-owe gadu-gadu!
· Pomoc HPnews


Najpopularniejszy news na ten temat::
Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.42
Głosów: 14


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa