STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Zawsze wiedzieliśmy, gdzie jest granica… No może czasami wystawialiśmy za nią duży palec u nogi… Ale zawsze potrafiliśmy wyhamować, zanim rozpętało się piekło" - Fred i George

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » HP News » HP News » Harry dostał OSCARA?
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Harry dostał OSCARA?

HarryPottersPage.com donosi o trzeciej corocznej ceremonii rozdania nagród OSCAR (czyli Our Students Care About Reading – w wolnym tłumaczeniu „nasza uczniowska troska o czytelnictwo”. Impreza odbyła się w Powell Middle School, gdzie kawiarenka została przekształcona w „przepełnioną gwiazdami noc nagród”. Jak się zapewne domyślacie, wśród laureatów nie mogło zabraknąć osób związanych z Harrym Potterem.

Nauczyciele, którzy wręczali nagrody mieli na sobie smokingi bądź eleganckie suknie. Pojawił się także czerwony dywan dla uczniów, którzy przebrani za postaci z książek i ich autorów oczekiwali na finał.

Książki o Harrym Potterze autorstwa J.K.Rowling zwyciężyły w następujących kategoriach: Najlepsza Powieść Fantasy/Science Fiction, Najlepszy Autor i Najwspanialszy bohater.

Uczniowie byli poprzebierani, niektórzy udawali szalonych fanów proszących o autografy i nachalnych paparazzich. Brennen Albrecht, przebrany za Harry’ego Pottera był pewien, że wygra:

Przeczytałem wszystkie książki i myślę, że był on [Harry Potter] dobrym bohaterem. Moja postać została wybrana jako „Najlepszy bohater” w poprzednich latach, więc sadziłem, że wygra i w tym roku.

Nietypowa impreza była dla wszystkich uczniów wielką frajdą i dobrą zabawą. Oby więcej takich przedsięwzięć.

Autor: Leva | 2008-05-02 12:50:48


Re: Harry dostał OSCARA?
Autor: Ella_ dnia 02-05-2008 o godz. 16:07:07
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Taa... Oby coraz więcej takich przedsięwzięć:)



Re: Harry dostał OSCARA?
Autor: ginnyhermiona12 dnia 02-05-2008 o godz. 16:08:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
super zabawa!!!nie mogło sie obyc bez wygrania harrego!!!fajnie by bylo sie za kogos takiego przebrac:)



Re: Harry dostał OSCARA?
Autor: Ginny00 dnia 02-05-2008 o godz. 16:21:03
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://andreaskofler.com
No i swietnie;) wiecej takich plebiscytow;D gratulacje;D



Re: Harry dostał OSCARA?
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 02-05-2008 o godz. 17:22:41
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Po prostu pozytywna impreza;-)



Re: Harry dostał OSCARA?
Autor: Lina dnia 02-05-2008 o godz. 19:06:15
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Supere, fajny pomysł.



Re: Harry dostał OSCARA?
Autor: julias10 (juliasabiniarz@gmail.com) dnia 02-05-2008 o godz. 19:24:37
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
Super! Napewno dobrze się bawili. A co do HP to jak mogło sie obyć bez nagród dla niego



Re: Harry dostał OSCARA?
Autor: 04beata dnia 02-05-2008 o godz. 22:01:27
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Dobrze że nauczyciele zachęcają w taki sposób do czytania książek. To fajny pomysł i jednocześnie dobra zabawa.



Re: Harry dostał OSCARA?
Autor: Mileeeenka_1992 dnia 03-05-2008 o godz. 00:10:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
łał ;d Ja też chce być na czymś takim ;)



Re: Harry dostał OSCARA?
Autor: Mary dnia 03-05-2008 o godz. 18:32:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Fajnie by było gdyby u nas coś takiego zrobili;)



Re: Harry dostał OSCARA?
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 04-05-2008 o godz. 19:59:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Gdy przeczytałam tytuł artykułu, pomyślałam, że to film dostał Oscara, TEGO Oscara xD. No, ale każdy Oscar dobry. I życzę więcej sukcesów. Gratulacje.


  • Re: Harry dostał OSCARA?
    Autor: gosia44 05-05-2008 o godz. 11:43:04

    Ja też dałam się nabrać.

Re: Harry dostał OSCARA?
Autor: gosia44 dnia 05-05-2008 o godz. 11:43:41
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wystrzałowy pomysł. Jak po czymś takim nie czytać Pottera?



Re: Harry dostał OSCARA?
Autor: Chinmoku-no-Meshia dnia 09-05-2008 o godz. 20:11:31
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajnie, fajnie. Ale można się domyślić, że Harry zagarnie takie wyróżnienie!



Re: Harry dostał OSCARA?
Autor: Angie dnia 10-05-2008 o godz. 23:42:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To musiała być świetna zabawa :D



Re: Harry dostał OSCARA?
Autor: ginnyhermiona12 dnia 31-05-2008 o godz. 14:52:58
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
fajnie!!



Re: Harry dostał OSCARA?
Autor: tonks222 dnia 23-06-2008 o godz. 21:09:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.hogwart-dom-pottera.blog.onet.pl
Super musiało być. Szkoda tylko że w Rybnickich szkołach nie organizują takich imprez. Tylko pozazdrościć.



Re: Harry dostał OSCARA?
Autor: Potterka dnia 05-07-2008 o godz. 17:17:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Oby więcej takich imprez, oceniam takie przedsięwzięcia bardzo pozytywnie i liczę, że i w Polsce kiedyś coś takiego będzie i będę miała możliwość przeżyć taką zapewne niezwykłą i niezapomniana imprezę :D



Re: Blitz129
Autor: KlamPinokioKlam dnia 01-11-2008 o godz. 00:04:47
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
toyota 4runner sr5 rear wheel seal [435.4crh4u.az.pl] | nissan sunny gtr i [857.9znhij.az.pl] | nissan titan se 4x4 [738.4jbl1s.az.pl] | buy used 1999 fwd nissan skyline r34 v-spec [365.9znhij.az.pl] | 1985 toyota supra suspension [47.2o31dm.az.pl] | fast and furious toyota supra wallpaper pictures [540.r07ng1.az.pl] | automatic clutch kit for


 
Zobacz także:
· Dołącz do redakcji!
· Nowa ankieta!
· Konkurs na najlepszego fan ficka
· HPNews-owe gadu-gadu!
· Pomoc HPnews


Najpopularniejszy news na ten temat::
Konkurs na najlepszego fan ficka

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.92
Głosów: 14


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 199 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.