STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Tu nie chodzi o jakieś tam rozdawanie autografów czy robienie sobie zdjęć. Jeśli chcesz być sławny, musisz być przygotowany na długą, ciężką orkę." - Gilderoy Lockhart

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Gry » Harry Potter i Książę Półkrwi » O grze raz jeszcze
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

O grze raz jeszcze

Wczoraj opublikowaliśmy pierwsze informacje na temat gry „Harry Potter i Książę Półkrwi”. Jednak w sieci można już znaleźć pierwszy screenshot z gry! Klikajcie pod więcej.

Aby zobaczyć obrazek, wchodźcie TUTAJ.

Nas screenshocie widać pojedynek pomiędzy dwoma uczniami, najprawdopodobniej w Wielkiej Sali. Gra zapowiada się coraz ciekawiej...

Autor: Leva | 2008-04-23 23:28:31


Re: O grze raz jeszcze
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 24-04-2008 o godz. 04:38:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gry są realistyczne, filmy oddają prawie magię książek, jednak to książki zawsze pobudzają moją wyobraźnię i wyzwalają mnóstwo emocji. Za to uwielbiam najbardziej czytać:)



Re: O grze raz jeszcze
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 24-04-2008 o godz. 05:40:34
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
To wygląda jak scena z drugiej części - Klub Pojedynków (w każdym razie podobnie była ona przedstawiona w filmie).^^ Ciekawe, kiedy gra wejdzie na rynek.


  • Re: O grze raz jeszcze
    Autor: Lina 24-04-2008 o godz. 13:02:54

    Dokładnie o tym samym pomyślałam.
  • Re: O grze raz jeszcze
    Autor: Ginny00 24-04-2008 o godz. 13:04:46

    Ja tez o tym pomyslalam. Nie moge sie doczekac, az wejdzie na rynek.
  • Re: O grze raz jeszcze
    Autor: julias10 24-04-2008 o godz. 14:35:12

    No a ja to napisałam w komentarzu.

Re: O grze raz jeszcze
Autor: Lina dnia 24-04-2008 o godz. 13:04:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No, no jestem pod wrażeniem, z gier o hp grałam tylko w 1, więc zaskoczeniem jest dla mnie jak bardzo realistycznie wyglądają te gry.



Re: O grze raz jeszcze
Autor: julias10 (juliasabiniarz@gmail.com) dnia 24-04-2008 o godz. 14:34:26
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
Ale to było w 2 części! "Klub pojedynków" Lockharta. Poznaje po tych księżycach. Wtedy zmieżyli sie ze sobom Harry i Drako.


  • Re: O grze raz jeszcze
    Autor: Rita 24-04-2008 o godz. 17:13:15

    Ten screenshot wygląda za dobrze na 2. część. Poza tym, może to być pojedynek na lekcji u Snape'a, kiedy ćwiczyli zaklęcia niewerbalne.
  • Re: O grze raz jeszcze
    Autor: Wolf11 24-04-2008 o godz. 19:01:12

    julia!!!!! masz racje!!!
  • Re: O grze raz jeszcze
    Autor: Magdalena 24-04-2008 o godz. 19:44:00

    Ja też stawiam że to jest z cz. 2.
  • Re: O grze raz jeszcze
    Autor: Angie 10-05-2008 o godz. 23:14:48

    I ja również.

Re: O grze raz jeszcze
Autor: ginnyhermiona12 dnia 24-04-2008 o godz. 16:47:53
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
nie moge sie tej gey doczekac!!



Re: O grze raz jeszcze
Autor: nati dnia 24-04-2008 o godz. 17:16:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Już po obrazku widzę że będzie super gra!!! Mam nadzieję że będzie taka realistyczna jak w grze HPiZF. Pozdro dla wszystkich co dodali komentarze xD



Re: O grze raz jeszcze
Autor: Wolf11 dnia 24-04-2008 o godz. 18:59:49
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
ej!!!!!! w 2 tez byly pojedynki!!!! i prawie takie sama podloga!!!!! troche przesada... ale poczekamy zobaczymy...



Re: O grze raz jeszcze
Autor: Mileeeenka_1992 dnia 24-04-2008 o godz. 22:09:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Hmm.. poczekamy, zobaczymy ;d



Re: O grze raz jeszcze
Autor: gosia44 dnia 25-04-2008 o godz. 09:27:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Bardzo mi się podoba. Super! Nie mogę się doczekać.



Re: O grze raz jeszcze
Autor: Mary dnia 25-04-2008 o godz. 14:47:13
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
No cóż chciałabym zagrać w tę gre, ale jeśli znowu będzie nieziemsko droga to mi się nie uda;(



Re: O grze raz jeszcze
Autor: tonks222 dnia 26-04-2008 o godz. 10:09:38
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.hogwart-dom-pottera.blog.onet.pl
Zapowiada się dosyć ciekawie.Chciałabym muc zagrać w tę grę o ile nie będzie aż tak droga...



Re: O grze raz jeszcze
Autor: Syrkius dnia 26-04-2008 o godz. 13:42:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://paradisus-virgula.blog.onet.pl
Realistyczna grafa i super efekty! Będzie super gierka :D Ciekawi mnie jakie będą zaklęcia do użycia. Może Sectumsempra i Levikorpus? Na pewno :D



Re: O grze raz jeszcze
Autor: Chinmoku-no-Meshia dnia 26-04-2008 o godz. 14:31:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Już po screenie widać, że gra na mojego kompa nie wejdzie...



Re: O grze raz jeszcze
Autor: ziompal dnia 27-04-2008 o godz. 14:11:48
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
ja doprawdy jeszcze nie grałem pełne wersje gry HP grałem tylko demo ale tez były fajne!!!!!



Re: O grze raz jeszcze
Autor: Draco_123 dnia 01-05-2008 o godz. 13:56:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Już zacieram ręce. Sądząc po screenie grafika będzie naprawdę niesamowita! Ale tą scenę to już gdzieś widziałem.


 
Gry

Kamień Filozoficzny:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Komnata Tajemnic:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Więzień Azkabanu:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Czara Ognia:
 » Informacje
 » Screeny
 » Wymagania
 » Recenzja

Zakon Feniksa:
 » Informacje

Quidditch World Cup:
 » Recenzja Syriusza
 » Recenzja Boryska
Zobacz także:
· Screeny z gry
· Wywiad z Jonathanem Bunneyem
· Filmik o grze
· Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
· Oficjalna strona gry!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Tajemniczy R.A.B.

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.42
Głosów: 14


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 38 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.