STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Nie musisz się wstydzić tego, co teraz czujesz. Przeciwnie... to, że odczuwasz taki ból, jest twoją największą siłą." - A. Dumbledore

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Gry » Harry Potter i Książę Półkrwi » O grze raz jeszcze
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

O grze raz jeszcze

Wczoraj opublikowaliśmy pierwsze informacje na temat gry „Harry Potter i Książę Półkrwi”. Jednak w sieci można już znaleźć pierwszy screenshot z gry! Klikajcie pod więcej.

Aby zobaczyć obrazek, wchodźcie TUTAJ.

Nas screenshocie widać pojedynek pomiędzy dwoma uczniami, najprawdopodobniej w Wielkiej Sali. Gra zapowiada się coraz ciekawiej...

Autor: Leva | 2008-04-23 23:28:31


Re: O grze raz jeszcze
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 24-04-2008 o godz. 04:38:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gry są realistyczne, filmy oddają prawie magię książek, jednak to książki zawsze pobudzają moją wyobraźnię i wyzwalają mnóstwo emocji. Za to uwielbiam najbardziej czytać:)



Re: O grze raz jeszcze
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 24-04-2008 o godz. 05:40:34
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
To wygląda jak scena z drugiej części - Klub Pojedynków (w każdym razie podobnie była ona przedstawiona w filmie).^^ Ciekawe, kiedy gra wejdzie na rynek.


  • Re: O grze raz jeszcze
    Autor: Lina 24-04-2008 o godz. 13:02:54

    Dokładnie o tym samym pomyślałam.
  • Re: O grze raz jeszcze
    Autor: Ginny00 24-04-2008 o godz. 13:04:46

    Ja tez o tym pomyslalam. Nie moge sie doczekac, az wejdzie na rynek.
  • Re: O grze raz jeszcze
    Autor: julias10 24-04-2008 o godz. 14:35:12

    No a ja to napisałam w komentarzu.

Re: O grze raz jeszcze
Autor: Lina dnia 24-04-2008 o godz. 13:04:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No, no jestem pod wrażeniem, z gier o hp grałam tylko w 1, więc zaskoczeniem jest dla mnie jak bardzo realistycznie wyglądają te gry.



Re: O grze raz jeszcze
Autor: julias10 (juliasabiniarz@gmail.com) dnia 24-04-2008 o godz. 14:34:26
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
Ale to było w 2 części! "Klub pojedynków" Lockharta. Poznaje po tych księżycach. Wtedy zmieżyli sie ze sobom Harry i Drako.


  • Re: O grze raz jeszcze
    Autor: Rita 24-04-2008 o godz. 17:13:15

    Ten screenshot wygląda za dobrze na 2. część. Poza tym, może to być pojedynek na lekcji u Snape'a, kiedy ćwiczyli zaklęcia niewerbalne.
  • Re: O grze raz jeszcze
    Autor: Wolf11 24-04-2008 o godz. 19:01:12

    julia!!!!! masz racje!!!
  • Re: O grze raz jeszcze
    Autor: Magdalena 24-04-2008 o godz. 19:44:00

    Ja też stawiam że to jest z cz. 2.
  • Re: O grze raz jeszcze
    Autor: Angie 10-05-2008 o godz. 23:14:48

    I ja również.

Re: O grze raz jeszcze
Autor: ginnyhermiona12 dnia 24-04-2008 o godz. 16:47:53
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
nie moge sie tej gey doczekac!!



Re: O grze raz jeszcze
Autor: nati dnia 24-04-2008 o godz. 17:16:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Już po obrazku widzę że będzie super gra!!! Mam nadzieję że będzie taka realistyczna jak w grze HPiZF. Pozdro dla wszystkich co dodali komentarze xD



Re: O grze raz jeszcze
Autor: Wolf11 dnia 24-04-2008 o godz. 18:59:49
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
ej!!!!!! w 2 tez byly pojedynki!!!! i prawie takie sama podloga!!!!! troche przesada... ale poczekamy zobaczymy...



Re: O grze raz jeszcze
Autor: Mileeeenka_1992 dnia 24-04-2008 o godz. 22:09:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Hmm.. poczekamy, zobaczymy ;d



Re: O grze raz jeszcze
Autor: gosia44 dnia 25-04-2008 o godz. 09:27:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Bardzo mi się podoba. Super! Nie mogę się doczekać.



Re: O grze raz jeszcze
Autor: Mary dnia 25-04-2008 o godz. 14:47:13
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
No cóż chciałabym zagrać w tę gre, ale jeśli znowu będzie nieziemsko droga to mi się nie uda;(



Re: O grze raz jeszcze
Autor: tonks222 dnia 26-04-2008 o godz. 10:09:38
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.hogwart-dom-pottera.blog.onet.pl
Zapowiada się dosyć ciekawie.Chciałabym muc zagrać w tę grę o ile nie będzie aż tak droga...



Re: O grze raz jeszcze
Autor: Syrkius dnia 26-04-2008 o godz. 13:42:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://paradisus-virgula.blog.onet.pl
Realistyczna grafa i super efekty! Będzie super gierka :D Ciekawi mnie jakie będą zaklęcia do użycia. Może Sectumsempra i Levikorpus? Na pewno :D



Re: O grze raz jeszcze
Autor: Chinmoku-no-Meshia dnia 26-04-2008 o godz. 14:31:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Już po screenie widać, że gra na mojego kompa nie wejdzie...



Re: O grze raz jeszcze
Autor: ziompal dnia 27-04-2008 o godz. 14:11:48
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
ja doprawdy jeszcze nie grałem pełne wersje gry HP grałem tylko demo ale tez były fajne!!!!!



Re: O grze raz jeszcze
Autor: Draco_123 dnia 01-05-2008 o godz. 13:56:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Już zacieram ręce. Sądząc po screenie grafika będzie naprawdę niesamowita! Ale tą scenę to już gdzieś widziałem.


 
Gry

Kamień Filozoficzny:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Komnata Tajemnic:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Więzień Azkabanu:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Czara Ognia:
 » Informacje
 » Screeny
 » Wymagania
 » Recenzja

Zakon Feniksa:
 » Informacje

Quidditch World Cup:
 » Recenzja Syriusza
 » Recenzja Boryska
Zobacz także:
· Screeny z gry
· Wywiad z Jonathanem Bunneyem
· Filmik o grze
· Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
· Oficjalna strona gry!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Tajemniczy R.A.B.

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.42
Głosów: 14


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 29 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.