STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Och, wspaniale Potter. Tak, teraz widać, że prawie sześć lat magicznej edukacji w twoim przypadku nie poszło na marne, Potter. Duchy są przezroczyste..." - Severus Snape

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Gry » Harry Potter i Książę Półkrwi » Gra HPiKP
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Gra HPiKP

EA Games niedawno opublikowało w sieci nową informację na temat gry „Harry Potter i Książę Półkrwi”. Gra nie tylko zostanie wypuszczona na rynek w tym samym czasie co film, ale także będzie opowiadać tę samą historię.

W grze „Harry Potter i Książę Półkrwi”, gracze będą mogli powrócić do Hogwartu, aby pomóc Harry’emu przeżyć na obfitującym w niebezpieczeństwa szóstym roku nauki. Będą mieli także szanse brać udział w ekscytujących pojedynkach czarodziejów, mieszać i warzyć eliksiry i unieść się w powietrze, aby zdobyć dla Gryffindoru Puchar Quidditcha. Uwagę graczy mogą odwracać miłosne podboje Rona, w czasie gdy będą podróżować ku dramatycznemu punktowi kulminacyjnemu i odkrywać tożsamość Księcia Półkrwi.

Jak mówi vice prezes Bisness Development Warner Bros:
Pracując z EA, chcemy zaoferować fanom emocjonującą grę o Harrym Potterze, która będzie zawierać ekscytującą fabułę i wysoką jakość wizualną, jak w filmie. Dorastanie poziomem do wysokiego fantasy jest znakiem firmowym Pottera, fani doświadczą najprawdziwszej i najlepszej gry wśród całej serii.

Gra będzie dostępna na Wii, PS2, PS3, PC, MAC, X360, i DS.

Autor: Leva | 2008-04-23 07:00:33


Re: Gra HPiKP
Autor: Magdalena (brzudal88@poczta.fm) dnia 23-04-2008 o godz. 07:54:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.interia.pl
Mi się podoba ta gra nawet teraz kiedy jej jeszcze nie widziałam, ale będzie super. Oni wiedzą jak zainteresować nas nie tylko książkami, ale filmami i grami o Harrym i to mi się w szczególności podoba.



Re: Gra HPiKP
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 23-04-2008 o godz. 09:23:43
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Nie ukrywam, że chciałabym kupić tę grę, ale pewnie na 'chceniu' i 'zamierzaniu' się skończy, jak zwykle zresztą. A gra pewnie będzie dobra (albo chociaż przeciętna); opis mnie zaciekawił.


  • Re: Gra HPiKP
    Autor: Lina 24-04-2008 o godz. 13:18:40

    Skąd ja to znam, u mnie też zwykle kończy się na "chceniu" i "zamierzaniu".

Re: Gra HPiKP
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 23-04-2008 o godz. 12:37:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Najpierw bym musiał pomyśleć o lepszym PC lub konsoli:)



Re: Gra HPiKP
Autor: Ginny00 dnia 23-04-2008 o godz. 13:38:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://andreaskofler.com
Ja chcialabym bardzo miec tą grę, bo opis rzeczywiscie jest zachecajacy:D


  • Re: Gra HPiKP
    Autor: Lina 24-04-2008 o godz. 13:21:21

    No opis jest fajny.

Re: Gra HPiKP
Autor: Mary dnia 23-04-2008 o godz. 15:03:59
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Czekam, aż ja wypuszczą....



Re: Gra HPiKP
Autor: julias10 (juliasabiniarz@gmail.com) dnia 23-04-2008 o godz. 15:09:01
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
Fajnie by było mieć taką gre! Obecnie mam gre HPiCO. A ciekawe czy zadania też są na czas jak w HPiZF?



Re: Gra HPiKP
Autor: nati dnia 23-04-2008 o godz. 16:58:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Pewnie będzie super! Już będę zbierać kasę na tą grę!



Re: Gra HPiKP
Autor: nati dnia 23-04-2008 o godz. 16:59:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja z gier HP mam HPiKT, HPiWZ i HPiZF (tylko że Zakon Feniksa jest strasznie trudną grą)



Re: Gra HPiKP
Autor: ginnyhermiona12 dnia 23-04-2008 o godz. 17:29:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
super!!!!!napewno ja kupie jak bedzie taka exstra!!!!



Re: Gra HPiKP
Autor: Lina dnia 24-04-2008 o godz. 13:24:33
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Tak, gra zapowiada się fajnie, tylko ja (to dziwne) nie lubię grać w takie gry, lubię (to jeszcze dziwniejsze) patrzyć jak ktoś w nie gra i mogę to robić godzinami, ale sama grać... nieee. No i jeszcze szkoda mi kasy, wolę wydawać ją na nowe książki.



Re: Gra HPiKP
Autor: Syrkius dnia 26-04-2008 o godz. 13:37:22
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://paradisus-virgula.blog.onet.pl
Oby nie była za łatwa :p I długa, lecz nie nudna. Ja na pewno kupię :D



Re: Gra HPiKP
Autor: Anna_16 dnia 08-05-2008 o godz. 19:09:31
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://hermionaa-granger.blog.onet.pl/
nie sądziłam, że gra zostanie wypuszczona na rynek w tym samym czasie co film, ale to fajnie. Chciałabym ją mieć:)


 
Gry

Kamień Filozoficzny:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Komnata Tajemnic:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Więzień Azkabanu:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Czara Ognia:
 » Informacje
 » Screeny
 » Wymagania
 » Recenzja

Zakon Feniksa:
 » Informacje

Quidditch World Cup:
 » Recenzja Syriusza
 » Recenzja Boryska
Zobacz także:
· Screeny z gry
· Wywiad z Jonathanem Bunneyem
· Filmik o grze
· Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
· Oficjalna strona gry!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Tajemniczy R.A.B.

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.61
Głosów: 13


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 30 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.