STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"- Mugole? - powtórzył Stan z pogradą - Mugole nic nie kumają. Nie potrafią słuchać. Nie potrafią patrzyć. To tumany." - Stan Shunpike

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Gry » Harry Potter i Książę Półkrwi » Gra HPiKP
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Gra HPiKP

EA Games niedawno opublikowało w sieci nową informację na temat gry „Harry Potter i Książę Półkrwi”. Gra nie tylko zostanie wypuszczona na rynek w tym samym czasie co film, ale także będzie opowiadać tę samą historię.

W grze „Harry Potter i Książę Półkrwi”, gracze będą mogli powrócić do Hogwartu, aby pomóc Harry’emu przeżyć na obfitującym w niebezpieczeństwa szóstym roku nauki. Będą mieli także szanse brać udział w ekscytujących pojedynkach czarodziejów, mieszać i warzyć eliksiry i unieść się w powietrze, aby zdobyć dla Gryffindoru Puchar Quidditcha. Uwagę graczy mogą odwracać miłosne podboje Rona, w czasie gdy będą podróżować ku dramatycznemu punktowi kulminacyjnemu i odkrywać tożsamość Księcia Półkrwi.

Jak mówi vice prezes Bisness Development Warner Bros:
Pracując z EA, chcemy zaoferować fanom emocjonującą grę o Harrym Potterze, która będzie zawierać ekscytującą fabułę i wysoką jakość wizualną, jak w filmie. Dorastanie poziomem do wysokiego fantasy jest znakiem firmowym Pottera, fani doświadczą najprawdziwszej i najlepszej gry wśród całej serii.

Gra będzie dostępna na Wii, PS2, PS3, PC, MAC, X360, i DS.

Autor: Leva | 2008-04-23 07:00:33


Re: Gra HPiKP
Autor: Magdalena (brzudal88@poczta.fm) dnia 23-04-2008 o godz. 07:54:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.interia.pl
Mi się podoba ta gra nawet teraz kiedy jej jeszcze nie widziałam, ale będzie super. Oni wiedzą jak zainteresować nas nie tylko książkami, ale filmami i grami o Harrym i to mi się w szczególności podoba.



Re: Gra HPiKP
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 23-04-2008 o godz. 09:23:43
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Nie ukrywam, że chciałabym kupić tę grę, ale pewnie na 'chceniu' i 'zamierzaniu' się skończy, jak zwykle zresztą. A gra pewnie będzie dobra (albo chociaż przeciętna); opis mnie zaciekawił.


  • Re: Gra HPiKP
    Autor: Lina 24-04-2008 o godz. 13:18:40

    Skąd ja to znam, u mnie też zwykle kończy się na "chceniu" i "zamierzaniu".

Re: Gra HPiKP
Autor: gibol1412 (gibol1412@wp.pl) dnia 23-04-2008 o godz. 12:37:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Najpierw bym musiał pomyśleć o lepszym PC lub konsoli:)



Re: Gra HPiKP
Autor: Ginny00 dnia 23-04-2008 o godz. 13:38:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://andreaskofler.com
Ja chcialabym bardzo miec tą grę, bo opis rzeczywiscie jest zachecajacy:D


  • Re: Gra HPiKP
    Autor: Lina 24-04-2008 o godz. 13:21:21

    No opis jest fajny.

Re: Gra HPiKP
Autor: Mary dnia 23-04-2008 o godz. 15:03:59
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Czekam, aż ja wypuszczą....



Re: Gra HPiKP
Autor: julias10 (juliasabiniarz@gmail.com) dnia 23-04-2008 o godz. 15:09:01
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
Fajnie by było mieć taką gre! Obecnie mam gre HPiCO. A ciekawe czy zadania też są na czas jak w HPiZF?



Re: Gra HPiKP
Autor: nati dnia 23-04-2008 o godz. 16:58:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Pewnie będzie super! Już będę zbierać kasę na tą grę!



Re: Gra HPiKP
Autor: nati dnia 23-04-2008 o godz. 16:59:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja z gier HP mam HPiKT, HPiWZ i HPiZF (tylko że Zakon Feniksa jest strasznie trudną grą)



Re: Gra HPiKP
Autor: ginnyhermiona12 dnia 23-04-2008 o godz. 17:29:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
super!!!!!napewno ja kupie jak bedzie taka exstra!!!!



Re: Gra HPiKP
Autor: Lina dnia 24-04-2008 o godz. 13:24:33
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Tak, gra zapowiada się fajnie, tylko ja (to dziwne) nie lubię grać w takie gry, lubię (to jeszcze dziwniejsze) patrzyć jak ktoś w nie gra i mogę to robić godzinami, ale sama grać... nieee. No i jeszcze szkoda mi kasy, wolę wydawać ją na nowe książki.



Re: Gra HPiKP
Autor: Syrkius dnia 26-04-2008 o godz. 13:37:22
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://paradisus-virgula.blog.onet.pl
Oby nie była za łatwa :p I długa, lecz nie nudna. Ja na pewno kupię :D



Re: Gra HPiKP
Autor: Anna_16 dnia 08-05-2008 o godz. 19:09:31
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://hermionaa-granger.blog.onet.pl/
nie sądziłam, że gra zostanie wypuszczona na rynek w tym samym czasie co film, ale to fajnie. Chciałabym ją mieć:)


 
Gry

Kamień Filozoficzny:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Komnata Tajemnic:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Więzień Azkabanu:
 » Opis
 » Kody
 » Screeny

Czara Ognia:
 » Informacje
 » Screeny
 » Wymagania
 » Recenzja

Zakon Feniksa:
 » Informacje

Quidditch World Cup:
 » Recenzja Syriusza
 » Recenzja Boryska
Zobacz także:
· Screeny z gry
· Wywiad z Jonathanem Bunneyem
· Filmik o grze
· Zdjęcia i figurki oraz wiadomość od WB
· Oficjalna strona gry!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Tajemniczy R.A.B.

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.61
Głosów: 13


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

udzielam prywatnych pożyczek
Udzielam prywatnych pożyczek bez przedpłat osobom...

Oszczędzanie pieniędzy na IKE
Czy ktoś z Was oszczędza swoje pieniądze na indyw...

Trzeci filar emerytalny - opinie
Co sądzicie na temat trzeciego filaru emerytalneg...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 51 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.