STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Nie ma zabawy bez ryzyka." - James Potter

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » HP News » Wywiady » Helen o Narcyzie w HP i KP
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Helen o Narcyzie w HP i KP

W nowym wywiadzie dla Times Online Helen McCrory opowiada o różnych rolach, jakie miała okazję zagrać, W wywiadzie zawarła także krótką wzmiankę na temat swojej roli jako Narcyza Malfoy w „Harry Potter i Książę Półkrwi”. Helen mówi o strojach swojej bohaterki w 6 filmie o Harrym.

„Gdybym powiedziała Ci, coś nosiłam, prawdopodobnie musiałabym Cię zabić [do dziennikarza]. (...) Mój kostium to wyjątkowe i wyrafinowane krawiectwo z pięknie zarysowanym profilem sylwetki. Kostiumy zaprojektowała moja francuska przyjaciółka. Oczywiście jej styl został zmaltretowany już w dzieciństwie”.

Widać, że aktorka jest bardzo wyluzowana i zabawna. W wywiadzie na temat Narcyzy powiedziała niewiele, ale za to wzbudziła wśród fanów duże zainteresowanie swoją postacią.

Autor: Leva | 2008-04-16 19:43:11


Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: Lina dnia 16-04-2008 o godz. 20:58:31
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wygląda na fajną.


  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: gosia44 17-04-2008 o godz. 15:05:23

    Lino, pisałaś niedawno, że HPiWA to dla Ciebie najgorsza część (oczywiście film). Jestem ciekawa, jak oceniasz postać Syriusza w 3?
  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: gibol1412 17-04-2008 o godz. 17:46:20

    No dołączam się do tego pytanka:)
  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: Lina 18-04-2008 o godz. 21:05:12

    Szczerze? OK. Mam świadomość, że to co napisze może się co poniektórym niezbyt spodobać, ale co tam. Do rzeczy. Uważam, że filmowy Syriusz wybitnie nie przypomina książkowego Syriusza. Po pierwsze: wygląd, jak ja bym chciała by reżyser choć SPOJRZAŁ na jego opis, czy tak trudno przeczytać tych kilka linijek? Widocznie niektórym sprawia to trudność. Włosy, powinny być do pasa, czarne, brudne i splątane, filmowe, to były „czyściutkie” loczki do ramion, a ich poziom czarności też bym negowała. Jego ubranie, też wyobrażałam sobie w całkiem inny sposób, myślałam, że będzie to coś w formie postrzępionej szaty czarodzieja, co było każdy widział. I te jego tatuaże, co to ma niby być? Nadinterpretacja? I jeszcze, może zbyt się czepiam, jego wzrost. Syriusz był wysokim mężczyzną, a gdy oglądam jak jego filmowa wersja stoi przy filmowej wersji Lupina (oj gdybyście zapytali mnie o zdanie na jego temat to byście się nasłuchali), to mimowolnie wybucham śmiechem. Po drugie: zachowanie. Również totalnie mi do niego nie pasuje (przekonywujący jest tylko w chwili, gdy pyta Harry’ego, czy chciałby z nim zamieszkać), zachowuje się jak niezrównoważony wariat, owszem, pobyt w Azkabanie, zrobił swoje, ale odniosłam wrażenie, że chodziło tu jednak o „inny rodzaj” szaleństwa (i znów mówię w sposób mało zrozumiały). No i mówiąc o Syriuszu trzeba wspomnieć o wielkim czarnym psie w jakiego się zamieniał… no właśnie… WIELKIM, może to ja nie wiem co znaczy słowo „wielki”, ale zgodnie z moim zrozumieniem tego słowa, filmowy Syriusz – pies, wcale nie był wielki, ba nie był nawet duży, był trochę mniejszy od przeciętnego psa, a mi to nie wystarcza, miał być ogromny, postury niedźwiedzia, no cóż nie był nawet wielkości wilka, nie warto wspominać o niedźwiedziu. Dobra kończę ten wywód bo wyszła mi jakaś charakterystyka porównawcza (biorąc pod uwagę, że we wtorek mam humanistyczny test gimnazjalny, może to i dobrze, że poćwiczyłam xD) Syriusza „książkowego” i Syriusza „filmowego”. Podsumowując: uważam, że wybór aktora to roli Syriusza był JEDNYM (nie zapominajmy o Remusie !!!) z najbardziej nietrafionych wyborów reżysera trójki. A i jeszcze jedno gosia44, dziękuję, że zaznaczyłaś, że chodzi Ci o film, bo tak się składa, że książka HPiWA jest zaraz po HPiIŚ moją ulubioną częścią sagi „Harry Potter”.
  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: gibol1412 19-04-2008 o godz. 14:57:46

    No to jest ciekawa odpowiedź, ja mam inne zdanie na ten temat, napiszę krótko: podobało mi się jak Gary Oldman zagrał Syriusza w obu filmach:) Nawet jego charakteryzacja:) Jak czytam HP to każdą postać widzę taką jaka była w filmach:) Pozdrawiam i życzę powodzenia w egzaminach;)
  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: gosia44 29-04-2008 o godz. 15:45:41

    Lino, podziękowałam Ci w komentarzach do imprezy Emmy.

Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: Ella_ dnia 16-04-2008 o godz. 21:09:00
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Tak wydaje się fajna i myślę że dobrze zagra Narcyzę!!



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 17-04-2008 o godz. 07:07:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Postać Narcyzy jest bardzo ciekawa, rozwija się w siódmym tomie. Mam nadzieję, że scenarzyści zbyt jej nie okroją.
A ja wiem, jaki miała strój!^^ Na tych zdjęciach z planu zrobionych komórką było goi bardzo dobrze widać. Koleżanka ma talent.


  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: gosia44 17-04-2008 o godz. 14:52:21

    Masz rację. Na zdjęciach z planu nie widać dobrze stroju.

Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: gibol1412 dnia 17-04-2008 o godz. 14:11:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No to pozostaje tylko czekać na ten film:)



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: gosia44 dnia 17-04-2008 o godz. 14:51:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Na pewno będzie z niej dobra Narcyza. Ciekawa jestem tych strojów.



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: Ginny00 dnia 17-04-2008 o godz. 16:53:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://andreaskofler.com
Sadze, ze bedzie dobrą Narcyzą:)



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: Mary dnia 17-04-2008 o godz. 20:16:21
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Hm jestem ciekawa jak zagra Narcyzę.



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: Wolf11 dnia 17-04-2008 o godz. 20:19:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
wyglada na spoko!!



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: julias10 (juliasabiniarz@gmail.com) dnia 18-04-2008 o godz. 15:13:35
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
A czemu obok artykułu jest rysunek przedstawiający Rite Skeeter? Tu mowa o Narcyzie Malfloy a nie o tej wrednej dziennikarce, która pisze dla "Proroka"!


  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: Ella_ 18-04-2008 o godz. 16:19:12

    Domyślam się iż to dlatego że to było o wywiadzie (a wiadomo że rita lubiała robićwywiady):D
  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: Leva 19-04-2008 o godz. 13:07:54

    Tak, dlatego właśnie.

Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: joka13 dnia 18-04-2008 o godz. 16:07:16
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Bardzo interesują mnie losy szóstego filmu... ciekawe jak wypadnie Narcyza (Helen McCrory)??? ;)



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: ginnyhermiona12 dnia 18-04-2008 o godz. 17:42:10
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
no ładnie powiedziane nie!!



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: Chinmoku-no-Meshia dnia 18-04-2008 o godz. 19:01:48
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ciekawe jak te ciuchy wyglądają :D muszę zobaczyć ^^ Ciekawa jestem.



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: Nadia dnia 19-04-2008 o godz. 18:28:10
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wydaje się całkiem fajna - mam nadzieję, że spełni równieą nasze oczekiwania jako postać Narcyzy Malfoy... Oby, oby :) Moze nie jest to postać pierwszoplanowa, ale jednak dość ważna.


  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: wika22 19-09-2008 o godz. 13:07:21

    Narcyza jest super
 
Zobacz także:
· Dołącz do redakcji!
· Nowa ankieta!
· Konkurs na najlepszego fan ficka
· HPNews-owe gadu-gadu!
· Pomoc HPnews


Najpopularniejszy news na ten temat::
Zakończenie Pottera? Autorka zdradza, co dzieje się dalej! - wywiad z JKR

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.75
Głosów: 16


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

PROFI CREDIT Międzyrzec Podlaski i okolice
Pożyczka na dowolny cel.w firmie pożyczkowe...

Kredyt na start?
Czy ktoś orientuje się, na bazie jakich kryteriów...

Bogaty POMOŻE osobie z Warszawy tel. 887-252-897
Milioner pomoże w spłacie zadłużenia. Tylko osoby...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 44 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.