STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Kiedy po oddaniu pierwszej części przygód 'Harry'ego Pottera' spotkałam się z wydawcą, byłam przerażona, bo nie poprosił o ciąg dalszy. A miałam w planie siedem książek i pudła pełne materiałów!" - J.K. Rowling

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » HP News » Wywiady » Helen o Narcyzie w HP i KP
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Helen o Narcyzie w HP i KP

W nowym wywiadzie dla Times Online Helen McCrory opowiada o różnych rolach, jakie miała okazję zagrać, W wywiadzie zawarła także krótką wzmiankę na temat swojej roli jako Narcyza Malfoy w „Harry Potter i Książę Półkrwi”. Helen mówi o strojach swojej bohaterki w 6 filmie o Harrym.

„Gdybym powiedziała Ci, coś nosiłam, prawdopodobnie musiałabym Cię zabić [do dziennikarza]. (...) Mój kostium to wyjątkowe i wyrafinowane krawiectwo z pięknie zarysowanym profilem sylwetki. Kostiumy zaprojektowała moja francuska przyjaciółka. Oczywiście jej styl został zmaltretowany już w dzieciństwie”.

Widać, że aktorka jest bardzo wyluzowana i zabawna. W wywiadzie na temat Narcyzy powiedziała niewiele, ale za to wzbudziła wśród fanów duże zainteresowanie swoją postacią.

Autor: Leva | 2008-04-16 19:43:11


Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: Lina dnia 16-04-2008 o godz. 19:58:31
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wygląda na fajną.


  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: gosia44 17-04-2008 o godz. 14:05:23

    Lino, pisałaś niedawno, że HPiWA to dla Ciebie najgorsza część (oczywiście film). Jestem ciekawa, jak oceniasz postać Syriusza w 3?
  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: gibol1412 17-04-2008 o godz. 16:46:20

    No dołączam się do tego pytanka:)
  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: Lina 18-04-2008 o godz. 20:05:12

    Szczerze? OK. Mam świadomość, że to co napisze może się co poniektórym niezbyt spodobać, ale co tam. Do rzeczy. Uważam, że filmowy Syriusz wybitnie nie przypomina książkowego Syriusza. Po pierwsze: wygląd, jak ja bym chciała by reżyser choć SPOJRZAŁ na jego opis, czy tak trudno przeczytać tych kilka linijek? Widocznie niektórym sprawia to trudność. Włosy, powinny być do pasa, czarne, brudne i splątane, filmowe, to były „czyściutkie” loczki do ramion, a ich poziom czarności też bym negowała. Jego ubranie, też wyobrażałam sobie w całkiem inny sposób, myślałam, że będzie to coś w formie postrzępionej szaty czarodzieja, co było każdy widział. I te jego tatuaże, co to ma niby być? Nadinterpretacja? I jeszcze, może zbyt się czepiam, jego wzrost. Syriusz był wysokim mężczyzną, a gdy oglądam jak jego filmowa wersja stoi przy filmowej wersji Lupina (oj gdybyście zapytali mnie o zdanie na jego temat to byście się nasłuchali), to mimowolnie wybucham śmiechem. Po drugie: zachowanie. Również totalnie mi do niego nie pasuje (przekonywujący jest tylko w chwili, gdy pyta Harry’ego, czy chciałby z nim zamieszkać), zachowuje się jak niezrównoważony wariat, owszem, pobyt w Azkabanie, zrobił swoje, ale odniosłam wrażenie, że chodziło tu jednak o „inny rodzaj” szaleństwa (i znów mówię w sposób mało zrozumiały). No i mówiąc o Syriuszu trzeba wspomnieć o wielkim czarnym psie w jakiego się zamieniał… no właśnie… WIELKIM, może to ja nie wiem co znaczy słowo „wielki”, ale zgodnie z moim zrozumieniem tego słowa, filmowy Syriusz – pies, wcale nie był wielki, ba nie był nawet duży, był trochę mniejszy od przeciętnego psa, a mi to nie wystarcza, miał być ogromny, postury niedźwiedzia, no cóż nie był nawet wielkości wilka, nie warto wspominać o niedźwiedziu. Dobra kończę ten wywód bo wyszła mi jakaś charakterystyka porównawcza (biorąc pod uwagę, że we wtorek mam humanistyczny test gimnazjalny, może to i dobrze, że poćwiczyłam xD) Syriusza „książkowego” i Syriusza „filmowego”. Podsumowując: uważam, że wybór aktora to roli Syriusza był JEDNYM (nie zapominajmy o Remusie !!!) z najbardziej nietrafionych wyborów reżysera trójki. A i jeszcze jedno gosia44, dziękuję, że zaznaczyłaś, że chodzi Ci o film, bo tak się składa, że książka HPiWA jest zaraz po HPiIŚ moją ulubioną częścią sagi „Harry Potter”.
  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: gibol1412 19-04-2008 o godz. 13:57:46

    No to jest ciekawa odpowiedź, ja mam inne zdanie na ten temat, napiszę krótko: podobało mi się jak Gary Oldman zagrał Syriusza w obu filmach:) Nawet jego charakteryzacja:) Jak czytam HP to każdą postać widzę taką jaka była w filmach:) Pozdrawiam i życzę powodzenia w egzaminach;)
  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: gosia44 29-04-2008 o godz. 14:45:41

    Lino, podziękowałam Ci w komentarzach do imprezy Emmy.

Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: Ella_ dnia 16-04-2008 o godz. 20:09:00
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Tak wydaje się fajna i myślę że dobrze zagra Narcyzę!!



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 17-04-2008 o godz. 06:07:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Postać Narcyzy jest bardzo ciekawa, rozwija się w siódmym tomie. Mam nadzieję, że scenarzyści zbyt jej nie okroją.
A ja wiem, jaki miała strój!^^ Na tych zdjęciach z planu zrobionych komórką było goi bardzo dobrze widać. Koleżanka ma talent.


  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: gosia44 17-04-2008 o godz. 13:52:21

    Masz rację. Na zdjęciach z planu nie widać dobrze stroju.

Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: gibol1412 dnia 17-04-2008 o godz. 13:11:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No to pozostaje tylko czekać na ten film:)



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: gosia44 dnia 17-04-2008 o godz. 13:51:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Na pewno będzie z niej dobra Narcyza. Ciekawa jestem tych strojów.



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: Ginny00 dnia 17-04-2008 o godz. 15:53:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://andreaskofler.com
Sadze, ze bedzie dobrą Narcyzą:)



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: Mary dnia 17-04-2008 o godz. 19:16:21
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Hm jestem ciekawa jak zagra Narcyzę.



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: Wolf11 dnia 17-04-2008 o godz. 19:19:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
wyglada na spoko!!



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: julias10 (juliasabiniarz@gmail.com) dnia 18-04-2008 o godz. 14:13:35
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
A czemu obok artykułu jest rysunek przedstawiający Rite Skeeter? Tu mowa o Narcyzie Malfloy a nie o tej wrednej dziennikarce, która pisze dla "Proroka"!


  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: Ella_ 18-04-2008 o godz. 15:19:12

    Domyślam się iż to dlatego że to było o wywiadzie (a wiadomo że rita lubiała robićwywiady):D
  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: Leva 19-04-2008 o godz. 12:07:54

    Tak, dlatego właśnie.

Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: joka13 dnia 18-04-2008 o godz. 15:07:16
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Bardzo interesują mnie losy szóstego filmu... ciekawe jak wypadnie Narcyza (Helen McCrory)??? ;)



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: ginnyhermiona12 dnia 18-04-2008 o godz. 16:42:10
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
no ładnie powiedziane nie!!



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: Chinmoku-no-Meshia dnia 18-04-2008 o godz. 18:01:48
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ciekawe jak te ciuchy wyglądają :D muszę zobaczyć ^^ Ciekawa jestem.



Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
Autor: Nadia dnia 19-04-2008 o godz. 17:28:10
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wydaje się całkiem fajna - mam nadzieję, że spełni równieą nasze oczekiwania jako postać Narcyzy Malfoy... Oby, oby :) Moze nie jest to postać pierwszoplanowa, ale jednak dość ważna.


  • Re: Helen o Narcyzie w HP i KP
    Autor: wika22 19-09-2008 o godz. 12:07:21

    Narcyza jest super
 
Zobacz także:
· Dołącz do redakcji!
· Nowa ankieta!
· Konkurs na najlepszego fan ficka
· HPNews-owe gadu-gadu!
· Pomoc HPnews


Najpopularniejszy news na ten temat::
Zakończenie Pottera? Autorka zdradza, co dzieje się dalej! - wywiad z JKR

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.75
Głosów: 16


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 59 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.