STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Ron, jesteś najbardziej nieczułym draniem, jakiego miałam nieszczęście spotkać." - Hermiona Granger

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Harry Potter i Czara Ognia » Wszystkiego najlepszego, Mike!
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Wszystkiego najlepszego, Mike!

Wczoraj swoje urodziny obchodził Mike Newell, reżyser filmu "Harry Potter i Czara Ognia". Skończył już 66 lat (prawda że ładna liczba?).

Więc życzmy mu wszyscy wszystkiego najlepszego i jeszcze raz podziękujmy za "Czarę" - dzięęękuuujeeemyyy!

Autor: larwa | 2008-03-29 12:18:58


Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: Marta_Evans dnia 29-03-2008 o godz. 11:26:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No to spóźnione wszystkiego najlepszego!



Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: Agacik dnia 29-03-2008 o godz. 11:39:38
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://kolo-czarownic.blog.onet.pl. LUB xxxwariatkixxx.blog.onet.pl
no to spóźnione wszystkeiego naj naj!!! czara była super, dzieks....



Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: Ella_ dnia 29-03-2008 o godz. 13:35:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Tak... wszystkiego najlepszego!!



Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: Ginny00 dnia 29-03-2008 o godz. 14:02:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://andreaskofler.com
Wszystkiego najlepszego ;)



Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 29-03-2008 o godz. 14:39:43
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Najlepszego, panie Newell. 'Czara' nie była taka zła, chociaż nie mogę odżałować tego, że nie mogłam zobaczyć w filmie meczu qudditcha Bułgaria vs. Irlandia.



Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: Lina dnia 29-03-2008 o godz. 14:49:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Najlepszego, "Czara..." co prawda nie była najlepsza, lecz z pewnością lepsza od "Zakonu..." czy "Więźnia...", choć od tego ostatniego to wszystko jest lepsze.



Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: julias10 (juliasabiniarz@gmail.com) dnia 29-03-2008 o godz. 16:50:54
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
Wszystkiego najleprzego!!!!!!!!!!!!! Czara Ognia to mój ulubiony film z serii o Harrym Potterze!



Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: tonks222 dnia 29-03-2008 o godz. 16:58:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.hogwart-dom-pottera.blog.onet.pl
Wszystkiego naj naj naj lepszego!!!!!A mówiąc szczeże czara ognia to naprawde dobry film.Widać że się na przwdę starał przy reżyserii tego filmu.



Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: Paulina415 dnia 29-03-2008 o godz. 20:26:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wszystkiego najlepszego!



Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: Hermiona3201 dnia 30-03-2008 o godz. 10:34:18
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://joasia.xihalife.com
Happy Bithday!



Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: nicholaswatson (nicholas.c.watson@gmail.com) dnia 30-03-2008 o godz. 11:15:59
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No jego film był ok



Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: Mary dnia 30-03-2008 o godz. 11:32:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Spóźnione życzenia;)



Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: gosia44 dnia 31-03-2008 o godz. 08:45:54
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wszystkiego najlepszego! Dwie szóstki to całkiem słuszny wiek.



Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: gibol1412 dnia 31-03-2008 o godz. 15:49:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jak zwykle spóźnione naj:)



Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: Hermi_Mara dnia 31-03-2008 o godz. 17:31:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Sto lat, sto lat niech żyje żyje nam...



Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: Hermi_Mara dnia 31-03-2008 o godz. 17:31:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Sto lat, sto lat niech żyje żyje nam...



Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: joka13 dnia 04-04-2008 o godz. 14:31:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zdrowia, szczęścia, pomyślności... itd. ;)



Re: Wszystkiego najlepszego, Mike!
Autor: Kiniulaaa dnia 14-07-2008 o godz. 17:42:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Sto lat...


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Premiera filmu w internecie!

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.42
Głosów: 14


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 90 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.