STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Śmiesz używać przeciw mnie moich własnych zaklęć, Potter? To ja je wymyśliłem... ja, Książę Półkrwi! A ty chciałbyś zwrócić moje wynalazki przeciw mnie... jak twój plugawy tatuś, tak? O, nie, nie sądzę... NIE!" - Severus Snape

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Harry Potter i Zakon Feniksa » Szansa na Hugo Award
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Szansa na Hugo Award

Film „Harry Potter i Zakon Feniksa” ma szansę na kolejne wyróżnienie. Tym razem został nominowany do Hugo Award – nagrody przyznawanej filmom science-fiction i fantasy.

Ekranizacja Davida Yatesa może zdobyć statuetkę w kategorii „Najlepsza prezentacja dramatyczna – filmy długie”. Inne filmy nominowane w tej kategorii to „Stardust”, „Enchanted”, „Złoty kompas” oraz telewizyjna produkcja „Heros”.

Zwycięzców poznamy dopiero za kilka miesięcy – 9 sierpnia podczas uroczystości w Denver (USA). W przypadku wygranej, nagrodę wspólnie będą mogli odebrać David Yates oraz scenarzysta Michael Goldenberg.

Autor: Lipa | 2008-03-25 21:39:17


Re: Szansa na Hugo Award
Autor: gosia44 dnia 26-03-2008 o godz. 09:04:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mam nadzieję, że Zakon dostanie tę statuetkę. Ekranizacja może i nie była najlepsza (w porównianiu z książką), ale to miłe, gdy film o Potterze zdobywa nagrody.



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Black-Wand dnia 26-03-2008 o godz. 09:15:02
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Powodzenia :) oby chociaz jedna byla :P



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: nicholaswatson (nicholas.c.watson@gmail.com) dnia 26-03-2008 o godz. 10:47:37
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
I tak to cud że ten film ma w ogóle jakieś nominacje


  • Re: Szansa na Hugo Award
    Autor: Lina 26-03-2008 o godz. 14:33:01

    Tak, to istny cud, a może raczej ślepota tych, co mu te nominacje przydzielają?

Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Chinmoku-no-Meshia dnia 26-03-2008 o godz. 12:13:13
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Niby za co ta nagroda?! Za ten KICZ?! Chociaż... Film jest długi i rzeczywiście prezentuje się DRAMATYCZNIE. Ale raczej nie w ten sposób.


  • Re: Szansa na Hugo Award
    Autor: Lina 26-03-2008 o godz. 14:31:16

    Zgadzam się, zgadzam się w 100%.
  • Re: Szansa na Hugo Award
    Autor: Elomi 27-03-2008 o godz. 05:46:56

    Ciekawe spojrzenie na sprawę. Masz zupełną rację^^

Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Ginny00 dnia 26-03-2008 o godz. 12:44:02
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://andreaskofler.com
Mimo wszystko gratuluje zdobycia nominacji:)



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Ella_ dnia 26-03-2008 o godz. 13:12:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Trzymam kciuki za to żeby im się udało!!


  • Re: Szansa na Hugo Award
    Autor: gosia44 26-03-2008 o godz. 14:02:48

    Ja również.

Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Ella_ dnia 26-03-2008 o godz. 13:14:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Trzymam kciuki za to żeby im się udało!!



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Ella_ dnia 26-03-2008 o godz. 13:14:21
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Trzymam kciuki za to żeby im się udało!!



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Lina dnia 26-03-2008 o godz. 14:30:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Trzymam kciuki za... "Złoty kompas" , to się nazywa DOBRY film.



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: tonks222 dnia 26-03-2008 o godz. 16:19:51
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.hogwart-dom-pottera.blog.onet.pl
To cód że ten film ma wogóle jakieś dominacje.



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Mary dnia 26-03-2008 o godz. 17:10:22
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Mam nadzieję, że Zakon dostanie tę statuetkę. Bardzo mi się podobał i nie wiem dlaczego niektórzy nazywają go kiczowatym (chyba nie wiedzą co to znaczy)


  • Re: Szansa na Hugo Award
    Autor: Lina 26-03-2008 o godz. 19:36:55

    Ja nazywam ten film (w najłagodniejszej formie) "kiczowatym", ale zapewniam Cię, że wiem co to znaczy.
  • Re: Szansa na Hugo Award
    Autor: Elomi 27-03-2008 o godz. 05:43:15

    Tak, ludzie nazywają ten film 'kiczem' (ja do nich również się zaliczam) z bardzo prostego powodu: film im się nie podoba. A dlaczego? Bo ludzie mają różne gusta. I nie wszystkim 'Zakon' musi się podobać.

Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 27-03-2008 o godz. 05:46:16
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Wypadałoby pogratulować, więc gratuluję. Wprawdzie film mi się nie podobał i moim zdaniem nie powinien dostać nawet nominacji, ale ją dostał (ciekawe, czemu? Co ludzie w nim widzą?).
A z innych nominowanych filmów nie oglądałam tego telewizyjnego 'Heros' i 'Złotego kompasu'. 'Stardust' był fajny^^



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Agacik dnia 29-03-2008 o godz. 12:31:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://kolo-czarownic.blog.onet.pl. LUB xxxwariatkixxx.blog.onet.pl
Powodzenia i mam nadzieje ze sie uda....fajnie jak filmy o HP zdobywaja nagrody...



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: gibol1412 dnia 31-03-2008 o godz. 14:55:22
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
W sumie był trochę dramat:0


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
"Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.5
Głosów: 12


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

PROFI CREDIT Międzyrzec Podlaski i okolice
Pożyczka na dowolny cel.w firmie pożyczkowe...

Kredyt na start?
Czy ktoś orientuje się, na bazie jakich kryteriów...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 59 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.