STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Nie mam zamiaru ani chęci żyć wyłącznie z zasiłku. Nic tak bardzo nie niszczy duszy. Nie chcę dramatyzować, lecz bywały takie wieczory kiedy Jessica jadła, a ja nie." - J.K. Rowling

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Harry Potter i Zakon Feniksa » Szansa na Hugo Award
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Szansa na Hugo Award

Film „Harry Potter i Zakon Feniksa” ma szansę na kolejne wyróżnienie. Tym razem został nominowany do Hugo Award – nagrody przyznawanej filmom science-fiction i fantasy.

Ekranizacja Davida Yatesa może zdobyć statuetkę w kategorii „Najlepsza prezentacja dramatyczna – filmy długie”. Inne filmy nominowane w tej kategorii to „Stardust”, „Enchanted”, „Złoty kompas” oraz telewizyjna produkcja „Heros”.

Zwycięzców poznamy dopiero za kilka miesięcy – 9 sierpnia podczas uroczystości w Denver (USA). W przypadku wygranej, nagrodę wspólnie będą mogli odebrać David Yates oraz scenarzysta Michael Goldenberg.

Autor: Lipa | 2008-03-25 21:39:17


Re: Szansa na Hugo Award
Autor: gosia44 dnia 26-03-2008 o godz. 10:04:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mam nadzieję, że Zakon dostanie tę statuetkę. Ekranizacja może i nie była najlepsza (w porównianiu z książką), ale to miłe, gdy film o Potterze zdobywa nagrody.



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Black-Wand dnia 26-03-2008 o godz. 10:15:02
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Powodzenia :) oby chociaz jedna byla :P



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: nicholaswatson (nicholas.c.watson@gmail.com) dnia 26-03-2008 o godz. 11:47:37
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
I tak to cud że ten film ma w ogóle jakieś nominacje


  • Re: Szansa na Hugo Award
    Autor: Lina 26-03-2008 o godz. 15:33:01

    Tak, to istny cud, a może raczej ślepota tych, co mu te nominacje przydzielają?

Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Chinmoku-no-Meshia dnia 26-03-2008 o godz. 13:13:13
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Niby za co ta nagroda?! Za ten KICZ?! Chociaż... Film jest długi i rzeczywiście prezentuje się DRAMATYCZNIE. Ale raczej nie w ten sposób.


  • Re: Szansa na Hugo Award
    Autor: Lina 26-03-2008 o godz. 15:31:16

    Zgadzam się, zgadzam się w 100%.
  • Re: Szansa na Hugo Award
    Autor: Elomi 27-03-2008 o godz. 06:46:56

    Ciekawe spojrzenie na sprawę. Masz zupełną rację^^

Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Ginny00 dnia 26-03-2008 o godz. 13:44:02
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://andreaskofler.com
Mimo wszystko gratuluje zdobycia nominacji:)



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Ella_ dnia 26-03-2008 o godz. 14:12:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Trzymam kciuki za to żeby im się udało!!


  • Re: Szansa na Hugo Award
    Autor: gosia44 26-03-2008 o godz. 15:02:48

    Ja również.

Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Ella_ dnia 26-03-2008 o godz. 14:14:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Trzymam kciuki za to żeby im się udało!!



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Ella_ dnia 26-03-2008 o godz. 14:14:21
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Trzymam kciuki za to żeby im się udało!!



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Lina dnia 26-03-2008 o godz. 15:30:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Trzymam kciuki za... "Złoty kompas" , to się nazywa DOBRY film.



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: tonks222 dnia 26-03-2008 o godz. 17:19:51
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.hogwart-dom-pottera.blog.onet.pl
To cód że ten film ma wogóle jakieś dominacje.



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Mary dnia 26-03-2008 o godz. 18:10:22
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Mam nadzieję, że Zakon dostanie tę statuetkę. Bardzo mi się podobał i nie wiem dlaczego niektórzy nazywają go kiczowatym (chyba nie wiedzą co to znaczy)


  • Re: Szansa na Hugo Award
    Autor: Lina 26-03-2008 o godz. 20:36:55

    Ja nazywam ten film (w najłagodniejszej formie) "kiczowatym", ale zapewniam Cię, że wiem co to znaczy.
  • Re: Szansa na Hugo Award
    Autor: Elomi 27-03-2008 o godz. 06:43:15

    Tak, ludzie nazywają ten film 'kiczem' (ja do nich również się zaliczam) z bardzo prostego powodu: film im się nie podoba. A dlaczego? Bo ludzie mają różne gusta. I nie wszystkim 'Zakon' musi się podobać.

Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 27-03-2008 o godz. 06:46:16
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Wypadałoby pogratulować, więc gratuluję. Wprawdzie film mi się nie podobał i moim zdaniem nie powinien dostać nawet nominacji, ale ją dostał (ciekawe, czemu? Co ludzie w nim widzą?).
A z innych nominowanych filmów nie oglądałam tego telewizyjnego 'Heros' i 'Złotego kompasu'. 'Stardust' był fajny^^



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: Agacik dnia 29-03-2008 o godz. 13:31:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://kolo-czarownic.blog.onet.pl. LUB xxxwariatkixxx.blog.onet.pl
Powodzenia i mam nadzieje ze sie uda....fajnie jak filmy o HP zdobywaja nagrody...



Re: Szansa na Hugo Award
Autor: gibol1412 dnia 31-03-2008 o godz. 15:55:22
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
W sumie był trochę dramat:0


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
"Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.5
Głosów: 12


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Bogaty POMOŻE osobie z Warszawy tel. 887-252-897
Milioner pomoże w spłacie zadłużenia. Tylko osoby...

UDZIELĘ POŻYCZKI PRYWATNEJ DO 10000ZŁ
JESTEM PRYWATNYM INWESTOREM W WIELU SERWISACH KTÓ...

udzielam prywatnych pożyczek
Udzielam prywatnych pożyczek bez przedpłat osobom...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 75 gość(ci) i 2 użytkownik(ów) online.