STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"- Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?"
- Molly Weasley/George Weasley

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Fan Zone » HP News » Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają

Przypominamy wszystkim, którzy nie są jeszcze wtajemniczeni, że w tym roku, dokładnie 21 czerwca w Płocku odbędzie się Dzień Harry’ego Pottera w ramach Festiwalu Zawodów Filmowych Cinemagic.pl! Na razie nie mamy dla Was żadnych nowych wieści. Festiwal jest w trakcie przygotowań, trwają rozmowy z Warner Brothers.

Impreza odbędzie się tuż po zakończeniu roku szkolnego, w sobotę 21 czerwca na Starym Rynku w Płocku. Wstęp wolny. Przewidziano wiele atrakcji (m.in. koncerty, konkursy, przedstawienia i seanse). Organizatorzy Festiwalu Cinemagic.pl planują zaprosić największe gwiazdy z serii o Potterze. Szczegóły w najbliższych tygodniach.

Aby dowiedzieć się, jak i Wy możecie pomóc w promocji imprezy, wejdźcie pod „więcej...”.

Jeśli już teraz chcecie pomóc przy promocji Dnia HP, przedstawiamy Wam profile i wydarzenia, do których możecie dołączyć oraz promować wśród w swoich znajomych w serwisach społecznościowych:

Fotka.pl
http://www.fotka.pl/imprezy/impreza.php?id=54797
Wszyscy użytkownicy zarejestrowani w portalu Fotka.pl pod tym adresem znajdą imprezę, do której mogą dołączyć i promować ją wśród przyjaciół z Fotki.

Grono.net
W serwisie Grono.net użytkownicy mogą zapraszać do znajomych profil promujący naszą imprezę.
http://grono.net/users/1697025/

A także mogą dołączyć do specjalnie na tę okazję przygotowanego grona dyskusyjnego:
http://grono.net/forum/1849096/0/

Zapraszamy do dyskusji oraz propozycji nowych atrakcji Dnia HP.

Nasza-klasa.pl
Zapewne większość z Was ma już konto także w serwisie Nasza-klasa.pl. Tam też jesteśmy i promujemy nasz Dzień Harry’ego Pottera! Zapraszajcie i pomóżcie nam promować tę imprezę!
http://nasza-klasa.pl/profile/9726148

Autor: Lipa | 2008-02-22 23:21:05


Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Marta_Evans dnia 23-02-2008 o godz. 00:02:06
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jeśli przyjechaliby zagraniczni aktorzy to chętnie bym poszła :D Czekam na jakieś dalsze wieści.



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Ginny00 dnia 23-02-2008 o godz. 10:24:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://andreaskofler.com
Mnie raczej się nie uda tam pojechać... ;/ a szkoda;(



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Magdalena (brzudal88@poczta.fm) dnia 23-02-2008 o godz. 13:05:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.interia.pl
Ja też żałuje że mnie tam też nie będzie:(


  • Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
    Autor: Angie 02-06-2008 o godz. 16:18:45

    I ja też:(

Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Pscolka dnia 23-02-2008 o godz. 13:40:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Szkoda że nie bliżej ta impreza... Albo we wszystkich miastach :( znowu odczuwam niemiły ból związany z małą sławą mojego misteczka ;(


  • Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
    Autor: Lina 23-02-2008 o godz. 21:16:16

    Oj, jak ja dobrze znam ten ból.

Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: aniaM14 dnia 23-02-2008 o godz. 16:14:22
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Kurczę... Marzę o uczestniczeniu w czymś takim... Nie no zrobię wszystko żeby tam pojechać! Fajne że mogłam wspomóc-zaprosiłam na grono



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Black-Wand dnia 23-02-2008 o godz. 16:24:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
niestety mnie tam raczej nie bedzie :( pozdro for ALL



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: lemonia dnia 23-02-2008 o godz. 16:34:33
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
w płocku/??czemu nie w zachodniopomorskim??? jak przyjadą gwiazdy to będzie super!!



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Smoczyca dnia 23-02-2008 o godz. 19:20:19
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
brzmi bardzo zachęcająco :)



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: nicholaswatson (nicholas.c.watson@gmail.com) dnia 23-02-2008 o godz. 20:33:18
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Miałem zamiar odwiedzić płock



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: ala200 dnia 23-02-2008 o godz. 21:11:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Czemu w Plocku?


  • Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
    Autor: Lina 23-02-2008 o godz. 21:18:56

    Właśnie, czemu to zawsze musi być tak daleko ode mnie.

Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Lina dnia 23-02-2008 o godz. 21:14:48
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
I tak nie będę mogła pójść, ale cieszę się, że coś takiego jest organizowane (i to w Polsce !!!), niesamowite.



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Lina dnia 23-02-2008 o godz. 21:14:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
I tak nie będę mogła pójść, ale cieszę się, że coś takiego jest organizowane (i to w Polsce !!!), niesamowite.



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Karo dnia 24-02-2008 o godz. 14:38:18
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mam nadzieję, że uda mi się tam pojechać! Może uda mi się namówić kilka osób! Byłoby super gdyby się udało pojechać!



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Mary dnia 25-02-2008 o godz. 15:31:06
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Bardzo chętnie pojdę;););)



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Slawek dnia 26-02-2008 o godz. 12:25:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zorganizowanie takiej imprezy jest wielkim przedsięwzięciem. Kiedy jeszcze do tego przyjadą gwiazdy związane ze Światem Harry'ego Pottera to już będzie coś. Mam zamiar tam pojechać. Będę starał się promować tą imprezę wśród znajomych.



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 27-02-2008 o godz. 15:05:22
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Znając życie, nie uda mi się tam dotrzeć. Ale miło słyszeć, że przygotowania trwają.



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Agacik dnia 29-02-2008 o godz. 21:04:07
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://kolo-czarownic.blog.onet.pl. LUB xxxwariatkixxx.blog.onet.pl
A moze tam pojde;) pewnie...czemu nie w zachodniopomorskim? to nie fer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: tonks222 dnia 03-03-2008 o godz. 20:32:54
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.hogwart-dom-pottera.blog.onet.pl
JA RACZEJ TAM NIE POJADE ALE MAM NADZIEJE ŻE CI KTÓRZ TAM BĘDA BEDA SIE SWIETNIE BAWIĆ.



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: lilyevans dnia 08-03-2008 o godz. 21:56:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
mam nadzieję że będę mogła tam być ale trzeba poczekać jeszcze pare miesięcy



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: ginnyhermiona12 (ginnyashlie12@interia.pl) dnia 18-03-2008 o godz. 17:12:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
exstra!!!!!!!!tylko że szkoda ze mnie tam nie bedzie:(:(:(:(



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: tonks222 dnia 19-03-2008 o godz. 18:35:49
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.hogwart-dom-pottera.blog.onet.pl
Hmmmmm...Akiedy to wogóle jest?Jak by ktoś był tak uprzejmy i wysłał mi odp. na e-mila byłabym bardzo wdzięczna:-)



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: julias10 dnia 21-03-2008 o godz. 20:13:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
Jak przyjadą aktorzy z Harrego Pottera to tylko wezme zeszyt do autografów i już mnie nie ma ;)



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Chinmoku-no-Meshia dnia 24-03-2008 o godz. 18:34:38
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Chętnie bym pojechała... Zobaczymy, zobaczymy, może się uda i pojadę i zobaczę ;)



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Robin (robin.power@autograf.pl) dnia 25-03-2008 o godz. 22:50:18
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Przysięgam że tam będe albo nie nazywam się Robin Scotefield. Tylko pytanie, stroje też mają być?



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Ginny2 dnia 31-03-2008 o godz. 17:46:53
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ach, żeby tak móc tam się znaleźć...



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Ginny2 dnia 31-03-2008 o godz. 17:47:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zanosi się na fajną imprezę..



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Ginny2 dnia 31-03-2008 o godz. 17:48:26
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Tylko dlaczego akurat w Płocku....


  • Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
    Autor: minaslimme 09-04-2008 o godz. 16:07:16

    nie wiem dlaczego te informacje sa tak ogólnikowe, blagam o więcej szczegółów

Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: harryija dnia 10-04-2008 o godz. 16:10:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Bardzo bym chciala tam pojechac, moze jest nawet cien nadziei ze tam bede, tylko ze ja do wroclawia pociagiem jade 1,5 godz, to co dopiero do plocka!! lepiej zeby to bylo naprawde cos bo nie chce wydawac tyle kasy na nic!! pozdrawiam.



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: krzysiupotter dnia 14-04-2008 o godz. 14:48:49
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
jade tam ssssssssssuuuuuuuuuppppppeeeerrrrrrrr



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: krzysiupotter dnia 14-04-2008 o godz. 14:48:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
jade tam ssssssssssuuuuuuuuuppppppeeeerrrrrrrr



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: harryija dnia 09-05-2008 o godz. 19:21:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
no to kiedy bedzie wiecej tych szczegolow?? :/ czekam czekam i jakos sie doczekac nie moge...



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Joanne_Rowling133 dnia 10-05-2008 o godz. 17:58:13
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harry-potter-fans.blog.onet.pl
Ja też żałuję,ale nie mogę tam ojechać.Szkoda...



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: szulcik92 dnia 21-05-2008 o godz. 16:47:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Bym sobie pojechał ale niestety nie mogę:(:(:(



Re: Polski Dzień Harry'ego Pottera: przygotowania trwają
Autor: Leila dnia 13-08-2008 o godz. 10:53:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Marzę o uczestniczeniu w czymś takim.Nie no zrobię wszystko żeby tam pojechać! najblirzej mnie imra chyba była fajna grał mój ulubiony zespuł "FELL" a ja oczywiście nie byłam a to w Nowym Sączu było!!! Tylko niecały kilometr od mojego domu. Ja w Siennej mieszkam!!!


 
Fan Zone
 » Fan Zone News
 » Twoje konto
 » Ranking fanów
 » Wasze listy
 » Fan Fiction
 » E-kartki
 » PW
 » Quizy
 » Psychotesty
 » K. Recenzentów
 » Fan Miesiąca
 » Download
 » Galeria zdjęć
 » Dowcipy
 » Linki
 » Wyślij newsa
 » Dołącz do nas!
Zobacz także:
· Nowe figurki
· Jim Dale przemawia na Portus 2008
· Nowe figurki
· Park Harry'ego Potter'a - nowe doniesienia
· Portus 2008 wystartował - pierwsze zdjęcia


Najpopularniejszy news na ten temat::
Konkurs na najlepszego fan ficka

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.73
Głosów: 23


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 29 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.