STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Nie mam zamiaru ani chęci żyć wyłącznie z zasiłku. Nic tak bardzo nie niszczy duszy. Nie chcę dramatyzować, lecz bywały takie wieczory kiedy Jessica jadła, a ja nie." - J.K. Rowling

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Fan Zone » Fan Fiction » FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały

Aktualizacja w naszym dziale Fan Fiction: dodaliśmy nowe rozdziały opowieści pt. „Akademia Vernex” autorstwa Alexisa Blacka.

Zapraszamy do czytania: rozdziały 1-4 | rozdziały 5-8 | rozdziały 9-12

Przypominamy też, że więcej opowiadań znajdziecie w naszym dziale Fan Fiction. Miłej lektury!

Autor: Lipa | 2008-02-22 15:18:20


Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Karo dnia 22-02-2008 o godz. 16:32:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To może być ciekawe. Może się skuszę aby to przeczytać!


  • Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
    Autor: nicholaswatson 22-02-2008 o godz. 16:34:43

    a ja nie przeczytałem połowę tego "czegoś" z nadzieją że trafię na coś ciekawego i nic

Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Marta_Evans dnia 22-02-2008 o godz. 17:46:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ojej ile to czasu minęło ;] Pamiętam ten FF. Czytałam go. Ale żebym teraz mogła czytać dalej musiałabym sobie przypomnieć. Dawno nie był aktualizowany ten dział!



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: ala200 dnia 22-02-2008 o godz. 17:50:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Moze przeczytam...



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Black-Wand dnia 22-02-2008 o godz. 19:16:16
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jak bede mial czas to chetnie do tego zajrze :p pozdro for ALL



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Ginny00 dnia 22-02-2008 o godz. 20:22:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://andreaskofler.com
Z chęcia przeczytam ;D lubię czytać FF ;P a ten może być ciekawy ;]



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: lemonia dnia 22-02-2008 o godz. 20:58:27
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jeszcze nigsdy tego nie czytałam ale zaraz nadrobię!!



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Lina dnia 22-02-2008 o godz. 22:47:03
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
A ja nie przeczytam. Nie lubię Ff i ich nie czytam.



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: gibol1412 dnia 23-02-2008 o godz. 15:42:43
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Kto wie?;-)



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: aniaM14 dnia 23-02-2008 o godz. 16:05:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Bardzo lubię dział Fan Fiction na pewno przeczytam!



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Alexis_Black (pawel9401@wp.pl) dnia 23-02-2008 o godz. 16:16:01
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Tą moją 'powieść' piszę od 3 lat z małymi przerwami :D Zainspirowany jestem historią mojej Akademii Magii I Czarodziejstwa Vernex im. 5 Mistrzów :) Wciąż ją piszę, i dopiero w dodanych ostatnio rozdziałach nawiązuje się właściwa fabuła i akcja ;) Niestety teraz, gdy działaność HPNews wisi na włosku, możliwe, że kolejne rozdziały nie będą dodawane... :( Na szczęście powieść publikuję też na stronie internetowej ;D



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Mary dnia 25-02-2008 o godz. 15:25:28
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
muszę sobie przeczytać



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 27-02-2008 o godz. 15:08:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Fan fiction bywają ciekawe. Kiedy nie będę miała co robić, z chęcią przeczytam. Chyba, że zapomnę. Lubię czytać takie historie^^



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Agacik dnia 29-02-2008 o godz. 21:00:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://kolo-czarownic.blog.onet.pl. LUB xxxwariatkixxx.blog.onet.pl
jeszcze tego nie czytalam ale szybciutko to odrobie....;)



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: tonks222 dnia 03-03-2008 o godz. 20:22:47
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.hogwart-dom-pottera.blog.onet.pl
GDY ZNAJDĘ CZAS NA PEWNO Z WIELKĄ CHĘCIA DO TEGO ZAJRZĘ.MAM NADZIEJE ŻE JEST TO CIEKAWE.



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: ginnyhermiona12 (ginnyashlie12@interia.pl) dnia 18-03-2008 o godz. 16:53:51
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
hmm.....moze byc ciekawie!!!



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Hermi_Mara dnia 22-03-2008 o godz. 09:48:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super bo nie mogłam się doczekać dalszych rozdziałów



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Hermi_Mara dnia 22-03-2008 o godz. 09:48:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super bo nie mogłam się doczekać dalszych rozdziałów



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Wolf11 dnia 28-03-2008 o godz. 17:46:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
chetnie przeczytam jak bede mial czas :P



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Angie dnia 11-05-2008 o godz. 00:04:47
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Może być ciekawe...



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: ginnyhermiona12 dnia 02-07-2008 o godz. 12:22:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
ciekawe!!


 
Fan Zone
 » Fan Zone News
 » Twoje konto
 » Ranking fanów
 » Wasze listy
 » Fan Fiction
 » E-kartki
 » PW
 » Quizy
 » Psychotesty
 » K. Recenzentów
 » Fan Miesiąca
 » Download
 » Galeria zdjęć
 » Dowcipy
 » Linki
 » Wyślij newsa
 » Dołącz do nas!
Zobacz także:
· Nowe figurki
· Jim Dale przemawia na Portus 2008
· Nowe figurki
· Park Harry'ego Potter'a - nowe doniesienia
· Portus 2008 wystartował - pierwsze zdjęcia


Najpopularniejszy news na ten temat::
Ile wiesz o Harrym Potterze? - krzyżówki

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.37
Głosów: 16


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

POtzrebuje Pożyczki, zarobki na poziomie 2000zł
Potrzebuje pożyczki - kredytu - wysokość 10.000

SOHO
Jedno wielkie ZŁODZIEJSTWO. Nie polecam !!! Konta...

Szukam prywatnej pożyczki
Witam szukam prywatnej pożyczki gdyż jestem w bar...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 29 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.