STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Nie musisz się wstydzić tego, co teraz czujesz. Przeciwnie... to, że odczuwasz taki ból, jest twoją największą siłą." - A. Dumbledore

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Fan Zone » Fan Fiction » FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały

Aktualizacja w naszym dziale Fan Fiction: dodaliśmy nowe rozdziały opowieści pt. „Akademia Vernex” autorstwa Alexisa Blacka.

Zapraszamy do czytania: rozdziały 1-4 | rozdziały 5-8 | rozdziały 9-12

Przypominamy też, że więcej opowiadań znajdziecie w naszym dziale Fan Fiction. Miłej lektury!

Autor: Lipa | 2008-02-22 15:18:20


Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Karo dnia 22-02-2008 o godz. 16:32:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
To może być ciekawe. Może się skuszę aby to przeczytać!


  • Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
    Autor: nicholaswatson 22-02-2008 o godz. 16:34:43

    a ja nie przeczytałem połowę tego "czegoś" z nadzieją że trafię na coś ciekawego i nic

Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Marta_Evans dnia 22-02-2008 o godz. 17:46:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ojej ile to czasu minęło ;] Pamiętam ten FF. Czytałam go. Ale żebym teraz mogła czytać dalej musiałabym sobie przypomnieć. Dawno nie był aktualizowany ten dział!



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: ala200 dnia 22-02-2008 o godz. 17:50:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Moze przeczytam...



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Black-Wand dnia 22-02-2008 o godz. 19:16:16
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jak bede mial czas to chetnie do tego zajrze :p pozdro for ALL



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Ginny00 dnia 22-02-2008 o godz. 20:22:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://andreaskofler.com
Z chęcia przeczytam ;D lubię czytać FF ;P a ten może być ciekawy ;]



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: lemonia dnia 22-02-2008 o godz. 20:58:27
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jeszcze nigsdy tego nie czytałam ale zaraz nadrobię!!



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Lina dnia 22-02-2008 o godz. 22:47:03
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
A ja nie przeczytam. Nie lubię Ff i ich nie czytam.



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: gibol1412 dnia 23-02-2008 o godz. 15:42:43
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Kto wie?;-)



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: aniaM14 dnia 23-02-2008 o godz. 16:05:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Bardzo lubię dział Fan Fiction na pewno przeczytam!



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Alexis_Black (pawel9401@wp.pl) dnia 23-02-2008 o godz. 16:16:01
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Tą moją 'powieść' piszę od 3 lat z małymi przerwami :D Zainspirowany jestem historią mojej Akademii Magii I Czarodziejstwa Vernex im. 5 Mistrzów :) Wciąż ją piszę, i dopiero w dodanych ostatnio rozdziałach nawiązuje się właściwa fabuła i akcja ;) Niestety teraz, gdy działaność HPNews wisi na włosku, możliwe, że kolejne rozdziały nie będą dodawane... :( Na szczęście powieść publikuję też na stronie internetowej ;D



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Mary dnia 25-02-2008 o godz. 15:25:28
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
muszę sobie przeczytać



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 27-02-2008 o godz. 15:08:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Fan fiction bywają ciekawe. Kiedy nie będę miała co robić, z chęcią przeczytam. Chyba, że zapomnę. Lubię czytać takie historie^^



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Agacik dnia 29-02-2008 o godz. 21:00:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://kolo-czarownic.blog.onet.pl. LUB xxxwariatkixxx.blog.onet.pl
jeszcze tego nie czytalam ale szybciutko to odrobie....;)



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: tonks222 dnia 03-03-2008 o godz. 20:22:47
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.hogwart-dom-pottera.blog.onet.pl
GDY ZNAJDĘ CZAS NA PEWNO Z WIELKĄ CHĘCIA DO TEGO ZAJRZĘ.MAM NADZIEJE ŻE JEST TO CIEKAWE.



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: ginnyhermiona12 (ginnyashlie12@interia.pl) dnia 18-03-2008 o godz. 16:53:51
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
hmm.....moze byc ciekawie!!!



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Hermi_Mara dnia 22-03-2008 o godz. 09:48:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super bo nie mogłam się doczekać dalszych rozdziałów



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Hermi_Mara dnia 22-03-2008 o godz. 09:48:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super bo nie mogłam się doczekać dalszych rozdziałów



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Wolf11 dnia 28-03-2008 o godz. 17:46:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
chetnie przeczytam jak bede mial czas :P



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: Angie dnia 11-05-2008 o godz. 00:04:47
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Może być ciekawe...



Re: FF: Akademia Vernex, nowe rozdziały
Autor: ginnyhermiona12 dnia 02-07-2008 o godz. 12:22:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
ciekawe!!


 
Fan Zone
 » Fan Zone News
 » Twoje konto
 » Ranking fanów
 » Wasze listy
 » Fan Fiction
 » E-kartki
 » PW
 » Quizy
 » Psychotesty
 » K. Recenzentów
 » Fan Miesiąca
 » Download
 » Galeria zdjęć
 » Dowcipy
 » Linki
 » Wyślij newsa
 » Dołącz do nas!
Zobacz także:
· Nowe figurki
· Jim Dale przemawia na Portus 2008
· Nowe figurki
· Park Harry'ego Potter'a - nowe doniesienia
· Portus 2008 wystartował - pierwsze zdjęcia


Najpopularniejszy news na ten temat::
Ile wiesz o Harrym Potterze? - krzyżówki

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.37
Głosów: 16


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 70 gość(ci) i 2 użytkownik(ów) online.