STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Możesz mi powiedzieć, Potter, co twoja głowa robiła w Hogsmeade? Twojej głowie nie wolno przebywać w Hogsmaede. Żadna częsć twojego ciała nie ma pozwolenia na przebywanie w Hogsmeade. " - Severus Snape

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Harry Potter i Zakon Feniksa » Dziewięć nominacji dla Zakonu
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Dziewięć nominacji dla Zakonu

Szykuje się grad nagród dla „Zakonu Feniksa”. Film Davida Yatesa został nominowany do tegorocznych Saturnów aż w dziewięciu kategoriach!

Najważniejsza z nich to Najlepszy Film Fantasy. Oprócz tego „Zakon Feniksa” ma szansę na wygraną w następujących kategoriach: Najlepsza Rola Drugoplanowa (Imelda Staunton), Najlepszy Młody Aktor (Daniel Radcliffe), Najlepsza Reżyseria (David Yates), Najlepszy Scenariusz (Michael Goldenberg), Najlepsza Muzyka (Nicholas Hooper), Najlepsze Kostiumy, Najlepsza Charakteryzacja, Najlepsze Efekty Specjalne.

Na ogłoszenie wyników poczekamy jednak jeszcze kilka miesięcy. Nastąpi bowiem dopiero 24 czerwca w Universal City w Kalifornii.

Autor: Lipa | 2008-02-20 23:03:18


Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 21-02-2008 o godz. 06:17:51
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Pani Staunton zdecydowanie zasłużyła na nominację. W roli Umbridge była po prostu świetna, chociaż trochę podniosła poziom filmu. Muzyka - owszem, kostiumy też mogą być. Efekty specjalne były całkiem niezłe. Ale nominacja dla Yatesa i Goldenberga? A za co? Zepsuli ten film, takie jest moje zdanie. I tak gratulacje. Dziwne, że taki film dostaje tyle nominacji, naprawdę dziwne.


  • Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
    Autor: Lina 21-02-2008 o godz. 17:25:31

    No właśnie, za co te nominacje? Za zepsucie filmu?

Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: nicholaswatson (nicholas.c.watson@gmail.com) dnia 21-02-2008 o godz. 08:27:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
dobry film i doceniaja go ale mogl byc lepszy



Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: gosia44 dnia 21-02-2008 o godz. 08:58:59
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Cieszę się tymi nominacjami, choć w kilku przypadkach można mieć wątpliwości.


  • Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
    Autor: Lina 21-02-2008 o godz. 17:31:50

    Oj, nie tylko w kilku, ale właściwie we wszystkich (no może poza najlepszą rolą drugoplanową).

Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: Ginny00 dnia 21-02-2008 o godz. 09:54:54
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://andreaskofler.com
Na początku wypada pogratulować :) więc gratuluję nominacji w aż 9 kategoriach:D Wg mnie nagorda powinna powędrować do Pani Staunton za najlepszą rolę drugoplanową, była świetna!;] Muzyka była całkiem całkiem, kostiumy też;P a reszta to nie wiem jak to będzie;p


  • Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
    Autor: Lina 21-02-2008 o godz. 17:35:57

    Pani Staunton była świetna, zgadzam się, muzyka, też może być (ewentualnie) co do reszty no coment.

Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: lemonia dnia 21-02-2008 o godz. 10:18:16
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Film mogl być fajniejszy ale zly nie byl, nominacji sporo czesc trafna a reszta nieee, mogliby wreszcie docenic Ruperta


  • Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
    Autor: milena-milka2 21-02-2008 o godz. 15:39:48

    popieram. Rupert jest świetnym aktorem

Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: gibol1412 dnia 21-02-2008 o godz. 10:53:43
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja tam nie narzekam, aż tak na ten film, ale mogli chociaż dołożyć tych 20 min. do filmu. Jakoś "HP i Komnata Tajemnic" trwała z napisami ponad 150 min., tak samo "HP i Czara Ognia". Dlatego nie rozumiem czemu "Hp i Zakon Feniksa" trwał tylko 137 min. jeśli się nie mylę? Pozatym to znacznie dłuższa książka niż poprzednie. A 20 min. dla filmu to bardzo dużo. pozostaje mieć tylko nadzieję, że "HP i Książę Półkrwi" nie zostanie tak brutalnie pocięty i zmieniony. Ale boję się, że tak będzie:(


  • Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
    Autor: Lina 21-02-2008 o godz. 17:38:19

    Niestety, jestem niemalże pewna, że tak się jednak stanie.

Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: aniaM14 dnia 21-02-2008 o godz. 12:05:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ne żywię do ekranizacji "Zakonu" tak negatywnych emocji jak większość fanów, jednak ja również uważam że film nie zasługuje na wszystkie nagrody, nie zgodziłabym się np. co do najlepszego scenariusza. Reszta nominacji raczej się należy.



Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: milena-milka2 dnia 21-02-2008 o godz. 15:31:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
jeeaaa xD gratuluję ;)



Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: Black-Wand dnia 21-02-2008 o godz. 16:12:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Życze powodzenia i niech chociaz w jednej wygra :D:D:D Pozdro for ALL



Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: Lina dnia 21-02-2008 o godz. 17:41:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
A ja nie życzę powdzenia, mam nadzieję, że nie wygra żadnej z tych nagród bo nie zasłużył.



Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: Karo dnia 21-02-2008 o godz. 18:15:48
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Film nie zasłużył na te wszystkie nagrody. Jedynie pani Staunton się należy, była świetna! Ale reszta? Najlepsza Reżyseria? Czy tam ktoś oszalał? I Najlepszy Scenariusz? No na to, to już w ogóle nie mam słów!


  • Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
    Autor: Lina 22-02-2008 o godz. 17:35:51

    Zgadzam się, za co te nominacje?

Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: ala200 dnia 22-02-2008 o godz. 17:51:03
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
GARTULACJE!



Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: ala200 dnia 22-02-2008 o godz. 17:51:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
GARTULACJE!



Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: ala200 dnia 22-02-2008 o godz. 17:51:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
GRATULACJE!



Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: Mary dnia 25-02-2008 o godz. 15:20:09
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Gratulacje!!!!! Trzymam kciuki



Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: tonks222 dnia 15-03-2008 o godz. 21:41:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.hogwart-dom-pottera.blog.onet.pl
Po co te nominacje?Za co?Chyba za zepsucie filmu no nie?Był do kity.



Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: Hermionima345 dnia 28-03-2008 o godz. 14:25:34
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zasługują na te nagrody!HPZF jest mojm ulubionym filmem,a zwłaszcza ten kawałek w Ministerstwie Magi=D



Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: Potterka dnia 05-07-2008 o godz. 17:35:26
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wow, dziewięć nominacji!!! Kto by się spodziewał, że aż tyle... To jednak o czymś świadczy....Efekty specjalne, charakteryzacja, muzyka, kostiumy -, aktorzy - co jak co, ale te kategorie zasługują na takie pochwały i nagrody :D



Re: Dziewięć nominacji dla Zakonu
Autor: Kiniulaaa dnia 14-07-2008 o godz. 19:26:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No to super :D


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
"Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.42
Głosów: 14


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Szukam prywatnej pożyczki
Witam szukam prywatnej pożyczki gdyż jestem w bar...

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 41 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.