STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Jeśli pod koniec mojego życia okaże się, że wydawałam wyłącznie książki dla dzieci, absolutnie nie będę uważała tego za porażkę. Nie czuję potrzeby, żeby pisać poważne książki dla dorosłych." - J.K. Rowling

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Fan Zone » Harry Potter i Insygnia Śmierci » Co trzeci z nas kupił na premierze
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Co trzeci z nas kupił na premierze

Blisko 38 proc. fanów Harry’ego Pottera kupiło siódmy tom podczas nocnej premiery – wynika z naszej ankiety, przeprowadzonej w minionym tygodniu.

Ponad połowa z tych osób – 21 proc. wszystkich ankietowanych – wybrała się na imprezę do Empiku. Nieco mniej, bo 14 proc., wolało udać się do tradycyjnej księgarni. Do tego doszli fani, którzy wybrali biblioteki, albo też do samego końca nie wiedzieli, gdzie spędzą premierę.

Co ciekawe jednak, aż 40 proc. uczestników ankiety kupiło siódmy tom dopiero w sobotę rano, a kolejne 17 proc. – dopiero kilka dni po premierze. Z kolei co dwudziesty spośród naszych czytelników zadeklarował, że w ogóle nie kupi „Insygniów Śmierci” – przynajmniej w wersji polskiej.

Tymczasem zachęcamy Was już do udziału w nowej ankiecie, w której pytanie brzmi: Jak oceniasz siódmy tom? Ankietę znajdziecie tam, gdzie zawsze – w menu po prawej stronie, na dole. Zapraszamy do głosowania.

Autor: Lipa | 2008-02-02 20:33:59


Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: Ginny00 dnia 03-02-2008 o godz. 07:50:26
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://andreaskofler.com
Ja byłam w tych 21 %, czyli w Empiku;D i już zagłosowałam w nowej ankiecie;p



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: lemonia dnia 03-02-2008 o godz. 10:18:18
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
ja kupiłam w premiere w innej ksiegarni;0



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: plum-plum dnia 02-02-2008 o godz. 23:57:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja nie kupilam i nie zamierzam. Bark srodkow finansowych;/;/ Wyporzyczylam w bibliotece.



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: aniaM14 dnia 03-02-2008 o godz. 15:43:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja byłam niestety jedną z tych, którym 7 tom wpadł w ręce jeszcze przed premierą, niestety nie mogłam powstrzymać się od czytania kiedy mój brat przyniósł mi książkę :(



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: ala200 dnia 03-02-2008 o godz. 17:10:34
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Powiem jedynie ze niebylo mnie w tych co dwudziestych ktorzy nie kupi „Insygniów Śmierci”



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: Pscolka dnia 03-02-2008 o godz. 19:49:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja kupiłam w sobotę rano w biedronce :D Wstałam wraz z kolegą przed 7, to był niemalże cud :D :D :D



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: Mary dnia 04-02-2008 o godz. 15:51:33
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
dobry wynik;)



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: Lina dnia 04-02-2008 o godz. 19:00:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jestem w 14 procentach.



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: Karo dnia 07-02-2008 o godz. 17:50:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja kupiłam o północy w jedynej otwartej księgarni w moim mieście! Było super!



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: Black-Wand dnia 09-02-2008 o godz. 20:54:23
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja bylem w sobote rano bo akurat mama byla na imprezie w czasie premiery :P troche sie na nią zlosciłem ale osobiscie uważam że książka jest super :)



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: 04beata dnia 18-02-2008 o godz. 18:21:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
U mnie w mieście nie było premiery więc nie miłam wyboru i kupiłam Insygnia w sobotę rano.



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: gibol1412 dnia 25-02-2008 o godz. 22:50:06
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja mam z marketu:) Brak funduszy, a promocja była:)



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: Agacik dnia 29-02-2008 o godz. 20:58:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://kolo-czarownic.blog.onet.pl. LUB xxxwariatkixxx.blog.onet.pl
ja bylam w innej ksiegarni...heh...lepiej



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: tonks222 dnia 29-02-2008 o godz. 21:52:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.hogwart-dom-pottera.blog.onet.pl
Ja kupiłam Harrego dopiero w sobotę rano, chociarz wcale nie miałam takiego zamiaru...Zdecydowałam się na to dopiero gdy zobaczyłam kolejkę przed sprzedawcą na premierze w empiku.



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: lilyevans dnia 08-03-2008 o godz. 22:01:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
ja byłam na premierze w empiku



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: ziompal dnia 15-03-2008 o godz. 14:27:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
ja kupiłem w księgarni!! ;)



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: julias10 dnia 22-03-2008 o godz. 09:18:49
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
Ja kupiłam w pierwszy poniedziałek po premierze w markecie za małą sumkę



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: Wolf11 dnia 28-03-2008 o godz. 17:44:28
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
7 tom tej ksiazki to chyba najlepszy jaki czytalem:D a czytalem wszystkie:D



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: Mr_D dnia 13-04-2008 o godz. 18:34:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.mojageneracja.pl/7488126/
Ja kupiłem siódmy tom przed premierą :D. Czytałem do ranka :D. Mi Insygnia Śmierci upasowały się na 3 miejscu "najfajniejszych Książek". Moja lista wygląda tak: 1. Zakon Feniksa 2. Książę Półkrwi 3. Insygnia Śmierci 4. Czara Ognia 5. Komnata Tajemnic 6. Więzień Azkabanu 7. Kamień Filozoficzny. A jak wygląda wasza lista?


  • Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
    Autor: elka 19-04-2008 o godz. 13:41:20

    Ja nie kupiłam na premierze tylko kilka dni po niej i przeczytałam w 3 dni całą książkeę.

Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: julias10 (juliasabiniarz@gmail.com) dnia 24-04-2008 o godz. 16:05:31
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
ja sie zaliczam do tych 17%- dopiero kilka dni po premierze a tak naj ogólniej w pierwszy poniedziałek po premierze



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: Angie dnia 02-06-2008 o godz. 21:14:26
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja zaliczam się do tych 40% :)



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: ginnyhermiona12 dnia 28-06-2008 o godz. 12:57:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
no ja tez byłam w tych 21%:)



Re: Co trzeci z nas kupił na premierze
Autor: ginnyhermiona12 dnia 02-07-2008 o godz. 12:21:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
ja kupiłam:)


 
Fan Zone
 » Fan Zone News
 » Twoje konto
 » Ranking fanów
 » Wasze listy
 » Fan Fiction
 » E-kartki
 » PW
 » Quizy
 » Psychotesty
 » K. Recenzentów
 » Fan Miesiąca
 » Download
 » Galeria zdjęć
 » Dowcipy
 » Linki
 » Wyślij newsa
 » Dołącz do nas!
Zobacz także:
· Nowe figurki
· Jim Dale przemawia na Portus 2008
· Nowe figurki
· Park Harry'ego Potter'a - nowe doniesienia
· Portus 2008 wystartował - pierwsze zdjęcia


Najpopularniejszy news na ten temat::
Czarna Seria

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.72
Głosów: 18


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

PROFI CREDIT Międzyrzec Podlaski i okolice
Pożyczka na dowolny cel.w firmie pożyczkowe...

Kredyt na start?
Czy ktoś orientuje się, na bazie jakich kryteriów...

Bogaty POMOŻE osobie z Warszawy tel. 887-252-897
Milioner pomoże w spłacie zadłużenia. Tylko osoby...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 70 gość(ci) i 2 użytkownik(ów) online.