STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Śmiesz używać przeciw mnie moich własnych zaklęć, Potter? To ja je wymyśliłem... ja, Książę Półkrwi! A ty chciałbyś zwrócić moje wynalazki przeciw mnie... jak twój plugawy tatuś, tak? O, nie, nie sądzę... NIE!" - Severus Snape

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Harry Potter i Zakon Feniksa » "Zakon" nominowany za kostiumy
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

"Zakon" nominowany za kostiumy

Film Harry Potter i Zakon Feniksa otrzymał nominację do kolejnej nagrody, tym razem od Costume Designers Gild w kategorii „Film Fantasty”. W piątym filmie kostiumy stworzyła Jany Temime. Pozostałe filmy nominowane w tej kategorii to: Zaczarowana, Złoty Kompas, Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata i 300. Ceremonia rozdania nagród odbędzie się 19 lutego w Los Angeles.

Autor: Angel | 2008-01-17 14:58:35


Re:
Autor: Lina dnia 17-01-2008 o godz. 15:16:18
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mam nadzieję, że nie dostanie tej nagrody, bo te kostiumy w ZF to kolejna porażka. Aż dziwne jakim cudem zdobył nominację, a reszta filmów na tej liście ma zdecydowanie lepsze kostiumy.



Re:
Autor: Lina dnia 17-01-2008 o godz. 15:16:27
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mam nadzieję, że nie dostanie tej nagrody, bo te kostiumy w ZF to kolejna porażka. Aż dziwne jakim cudem zdobył nominację, a reszta filmów na tej liście ma zdecydowanie lepsze kostiumy.



Re:
Autor: plum-plum dnia 17-01-2008 o godz. 15:18:53
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
matko ile tych nominacji sie posypalo:D trzymam kciuki;)



Re:
Autor: ginny_00 dnia 17-01-2008 o godz. 16:26:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gratuluję nominacji :) ostatnio coś duzo ich :P



Re:
Autor: Mary dnia 17-01-2008 o godz. 16:49:22
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Mam nadzieje że dostanie tą nagrodę;) Wsumie każdy film mugłby ja dostać ale ten najbardziej lubię;)



Re:
Autor: asia93 dnia 17-01-2008 o godz. 18:27:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
"300" dostało nomanację za kostiumy? Ich do reszty pogibało? Przecież tam był kawałek czerwonej szmaty i jakieś tam gacie! No, możśe te niektóre zbroje były fajne, i tarcze Spartan, ale nic więcej! Piraci z Karaibów - spoko. Nad tym zawsze muszą się trochę pomęczyć, a film zajebiaszczy. "Zakonu" akurat nie oglądałam, ale jeśli jest tak dobry, a nawet lepszy niż poprzednie części, to z całego serca życzę im wygranej.



Re:
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 18-01-2008 o godz. 08:03:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Faktycznie, ostatnio Zakon jest ciągle nominowany. Chociaż kostiumy nie były fantastyczne, to można żyzczyć "Zakonowi" powodzenia. Ale i tak wolałabym, żeby wygrali "Piraci z Karaibów"^^



Re:
Autor: lemonia dnia 18-01-2008 o godz. 14:18:58
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
kostiumy normalne inne filmy mają chyba lepsze no cóż ....



Re:
Autor: 04beata dnia 19-01-2008 o godz. 08:23:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wow kolejna nominacja. Mam nadzieję że Zakon otrzyma tą nagrodę, choć ma mocnych konkurentów.



Re:
Autor: Agacik dnia 12-03-2008 o godz. 20:24:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://kolo-czarownic.blog.onet.pl. LUB xxxwariatkixxx.blog.onet.pl
ale sie posypalo tych nominacji, i trzymam mocno kciuki ;) i fajne sa te kostium i przestancie z tymi porazkami a szczegolnie ty l...!!! jak ci nie pasuje to nie ogladaj filmow i tyle bo sie za bardzo stresujesz!!



Re:
Autor: Kiniulaaa dnia 15-07-2008 o godz. 21:57:31
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Kolejne nominacje XD No ale gratuluję :)


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
"Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.21
Głosów: 14


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

PROFI CREDIT Międzyrzec Podlaski i okolice
Pożyczka na dowolny cel.w firmie pożyczkowe...

Kredyt na start?
Czy ktoś orientuje się, na bazie jakich kryteriów...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 45 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.