STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Pokłoń się śmierci, Harry..." - Lord Voldemort

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Harry Potter i Zakon Feniksa » "Zakon" nominowany za kostiumy
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

"Zakon" nominowany za kostiumy

Film Harry Potter i Zakon Feniksa otrzymał nominację do kolejnej nagrody, tym razem od Costume Designers Gild w kategorii „Film Fantasty”. W piątym filmie kostiumy stworzyła Jany Temime. Pozostałe filmy nominowane w tej kategorii to: Zaczarowana, Złoty Kompas, Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata i 300. Ceremonia rozdania nagród odbędzie się 19 lutego w Los Angeles.

Autor: Angel | 2008-01-17 14:58:35


Re:
Autor: Lina dnia 17-01-2008 o godz. 14:16:18
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mam nadzieję, że nie dostanie tej nagrody, bo te kostiumy w ZF to kolejna porażka. Aż dziwne jakim cudem zdobył nominację, a reszta filmów na tej liście ma zdecydowanie lepsze kostiumy.



Re:
Autor: Lina dnia 17-01-2008 o godz. 14:16:27
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Mam nadzieję, że nie dostanie tej nagrody, bo te kostiumy w ZF to kolejna porażka. Aż dziwne jakim cudem zdobył nominację, a reszta filmów na tej liście ma zdecydowanie lepsze kostiumy.



Re:
Autor: plum-plum dnia 17-01-2008 o godz. 14:18:53
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
matko ile tych nominacji sie posypalo:D trzymam kciuki;)



Re:
Autor: ginny_00 dnia 17-01-2008 o godz. 15:26:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gratuluję nominacji :) ostatnio coś duzo ich :P



Re:
Autor: Mary dnia 17-01-2008 o godz. 15:49:22
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Mam nadzieje że dostanie tą nagrodę;) Wsumie każdy film mugłby ja dostać ale ten najbardziej lubię;)



Re:
Autor: asia93 dnia 17-01-2008 o godz. 17:27:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
"300" dostało nomanację za kostiumy? Ich do reszty pogibało? Przecież tam był kawałek czerwonej szmaty i jakieś tam gacie! No, możśe te niektóre zbroje były fajne, i tarcze Spartan, ale nic więcej! Piraci z Karaibów - spoko. Nad tym zawsze muszą się trochę pomęczyć, a film zajebiaszczy. "Zakonu" akurat nie oglądałam, ale jeśli jest tak dobry, a nawet lepszy niż poprzednie części, to z całego serca życzę im wygranej.



Re:
Autor: Elomi (elomi@interia.eu) dnia 18-01-2008 o godz. 07:03:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Faktycznie, ostatnio Zakon jest ciągle nominowany. Chociaż kostiumy nie były fantastyczne, to można żyzczyć "Zakonowi" powodzenia. Ale i tak wolałabym, żeby wygrali "Piraci z Karaibów"^^



Re:
Autor: lemonia dnia 18-01-2008 o godz. 13:18:58
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
kostiumy normalne inne filmy mają chyba lepsze no cóż ....



Re:
Autor: 04beata dnia 19-01-2008 o godz. 07:23:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wow kolejna nominacja. Mam nadzieję że Zakon otrzyma tą nagrodę, choć ma mocnych konkurentów.



Re:
Autor: Agacik dnia 12-03-2008 o godz. 19:24:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://kolo-czarownic.blog.onet.pl. LUB xxxwariatkixxx.blog.onet.pl
ale sie posypalo tych nominacji, i trzymam mocno kciuki ;) i fajne sa te kostium i przestancie z tymi porazkami a szczegolnie ty l...!!! jak ci nie pasuje to nie ogladaj filmow i tyle bo sie za bardzo stresujesz!!



Re:
Autor: Kiniulaaa dnia 15-07-2008 o godz. 20:57:31
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Kolejne nominacje XD No ale gratuluję :)


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
"Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.21
Głosów: 14


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Bogaty POMOŻE osobie z Warszawy tel. 887-252-897
Milioner pomoże w spłacie zadłużenia. Tylko osoby...

UDZIELĘ POŻYCZKI PRYWATNEJ DO 10000ZŁ
JESTEM PRYWATNYM INWESTOREM W WIELU SERWISACH KTÓ...

udzielam prywatnych pożyczek
Udzielam prywatnych pożyczek bez przedpłat osobom...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 40 gość(ci) i 1 użytkownik(ów) online.