STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Czasem dostaję bardzo dziwne oferty... Wyobraźcie sobie, że pewna wytwórnia margaryny chciała umieścić Harry'ego na swoim wyrobie..." - J.K. Rowling

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Inne » J.K. Rowling » Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg

Nasza ukochana pisarka, J. K. Rowling, zostanie uhonorowana w szczególny sposób przez władze miasta Edynburg (Szkocja). Możliwym jest, że na cześć autorki nada się jej imię ulicy bądź budynkowi. Przypomnijmy, że Edynburg to rodzinne miasto naszej pisarki: miasto, w którym napisała większość uwielbianych przez nas dzieł o Potterze. The Scotsman podaje, że pisarce należy się coś, co upamiętni jej niepodważalne zasługi dla literatury i promowanie miasta Edynburg na skalę światową.

Burmistrz miasta, pan George Grubb, mówi: J. K. Rowling wielce zasłużyła się dla literatury, a Edynburg odnotował same zyski z rozgłosu, jakiego przysporzyła mu na całym świecie. Popieram sugestię, że jej wyczyny powinny być upamiętnione i nagrodzone przez miasto.

Inna szkocka i edynburska szycha, pan Ben Carter, komentuje: Łączność J. K. Rowling z Edynburgiem przysporzyła miastu uwagę milionów fanów Harry'ego Pottera z całego świata. Pisarka jest niepodważalnie wyjątkową ambasadorką miasta i reszty Szkocji.

To podziękowanie dla niej za to, że gorączka Harry'ego Pottera nie opuściła szkockiego miejsca jego urodzenia.

Autor: Agunia | 2007-08-20 20:31:16


Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: Rita dnia 20-08-2007 o godz. 20:37:10
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
JKR zasłużyła na tego typu wyróżnienie. Nic więcej nie mam do dodania :)



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: adamek dnia 20-08-2007 o godz. 20:40:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No jasne że powinno się nazwać ulicę jej nazwiskiem !!! Lepiej ulicę niż budynek. Babka sobie zasłużyła. A nie wiecie przypadkiem czy ona ma swoją figurę w Muzeum figur woskowych w Londynie ? Przydałoby się ! :)



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: Loony dnia 20-08-2007 o godz. 21:34:48
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jakby nazwali jej nazwiskiem ulicę, to byłoby super :) To się nazywa podziękowanie ;P



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: Miszczuniu dnia 20-08-2007 o godz. 21:38:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Rowling zasłużyła sobie aby jej nazwiskiem nadano ulicy lub budynkowi imię. Nie ma co już dawno powinna być tak uhonorowana.



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: Smoczyca dnia 20-08-2007 o godz. 21:52:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zasłużyła sobie na takie wyróznienie.



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: ginny_00 dnia 20-08-2007 o godz. 22:19:16
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No figura woskowa tez by się przydała:) gratuluję, należy jej sie;D



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: Bobcia dnia 21-08-2007 o godz. 00:24:28
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wspaniale!Jo należy się to wyróznienie!Gdyby nie ona nigdy nie poznalibyśmy Harrego Pottera!:]



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: Mary dnia 21-08-2007 o godz. 00:54:53
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://smallperson.blog.onet.pl
Ulica z jej nazwiskiem? Super pomysł, szkoda, że w Polsce czegoś takiego nie zrobią;(.



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: 04beata dnia 21-08-2007 o godz. 08:03:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Bardzo się cieszę że Rowling będzie wyróżniona. Zasłóżyła na to. Cieszę się że ją docenili.



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: baku_k dnia 21-08-2007 o godz. 08:05:38
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Moim zdaniem już dawno powinni to zrobić...wow J.K. Rowling street - fajnie to brzmi. Super



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: potteromaniaczka dnia 21-08-2007 o godz. 08:18:00
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Uważam że zasłużyła :D Gratulacje dla Jo!!!



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: Czesio dnia 21-08-2007 o godz. 09:43:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No i dobrze.



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: Marietta dnia 21-08-2007 o godz. 09:46:43
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No i tak ma być!!!!xD Jo zasłuzyła sobie na to jak żaden inny Szkot;P Fajnie by było jak nazwali by ulice jej imieniem, bo budynek to tak jakoś dziwnie:) Gratulacje Jo!;D Jesteś wieeelka;]



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: Adziorra (adziorra@interia.pl) dnia 21-08-2007 o godz. 14:01:06
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://adziorra.xx.pl
Też bym chciała mieć ulicę nazwaną moim nazwiskiem, albo całe miasto.



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: margolcia1992 dnia 21-08-2007 o godz. 21:03:47
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajnie by bylo gdyby Jo zostala uchoronowana w taki sposob:) Trzymam kciuki:)



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: Temcia dnia 22-08-2007 o godz. 10:37:09
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
I bardzo dobrze! Uważma, że jej się to w 100% należy!



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: Anna_16 dnia 22-08-2007 o godz. 12:14:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://hermionaa-granger.blog.onet.pl/
Zasłużyła, gratuluję :-)



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: Aniaaa dnia 22-08-2007 o godz. 13:55:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No, takie uhonorowanie należy się Rowling. Już nie tylko ze względu na popularność HP, ale dlatego, że nie wypięła się na stare zakątki. xD Gratulacje dla władz Edynburga za dobrą decyzję oraz dla Rowling za takie wyróżnienie.



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: AnneBlack dnia 22-08-2007 o godz. 17:24:26
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No i bardzo dobrze. Za takie rozsławienie miasta, za to, że dla nas tak pisze, to się jej należy, jak najbardziej :D



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: Nadia dnia 24-08-2007 o godz. 11:58:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
W pełni na to zasłużyła! Ja byłabym dumna, gdybym mieszkała na ulicy upamiętniającej Rowling - duzo zrobiła dla ludzi na całym świecie :)



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: nimfa_dora dnia 27-08-2007 o godz. 20:05:22
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No pewnie, że Jo powinna właśnie tak zostać uhonorowana. Chyba nikt inny w Szkocji, a nawet w całej Wielkiej Brytanii w literaturze nie zasłużył sobie na taką nagrodę jak właśnie ona. Tym bardziej, że pozostała wierna swojemu rodzinnemu miastu :)))



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: nimfa_dora dnia 27-08-2007 o godz. 20:11:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No pewnie, że JKR powinna zostać uhonorowana przez Edynburg. Chyba nikt inny nie zrobił tyle dla literatury jak właśnie ona. Tymbardziej, że pozostała wierna swojemu rodzinnemu miastu :)))



Re: Rowling zostanie uhonorowana przez Edynburg
Autor: gibol1412 dnia 10-04-2008 o godz. 18:02:09
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ta Pani zasłużyła na wszelkie wyróżnienia:0


 
Zobacz także:
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
· Występ Daniela w programie Conan O'Brien


Najpopularniejszy news na ten temat::
Wywiad z J.K. Rowling

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.95
Głosów: 21


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Bogaty POMOŻE osobie z Warszawy tel. 887-252-897
Milioner pomoże w spłacie zadłużenia. Tylko osoby...

UDZIELĘ POŻYCZKI PRYWATNEJ DO 10000ZŁ
JESTEM PRYWATNYM INWESTOREM W WIELU SERWISACH KTÓ...

udzielam prywatnych pożyczek
Udzielam prywatnych pożyczek bez przedpłat osobom...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 59 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.