STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Ostatecznie dla należycie zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek nowej wielkiej przygody." - A. Dumbledore

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Inne » Harry Potter i Czara Ognia » Na obóz z Harrym Potterem
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Na obóz z Harrym Potterem

Wielu z Was zapewne spędziło kilka dni tych wakacji na różnorodnych obozach, campingach czy zorganizowanych koloniach. Ale czy ktoś miał przyjemność uczestniczyć w potterowym obozie? Goldstream Provincial Park na wyspie Vancouver zorganizowało wielkie czarodziejskie kolonie. Ich uczestnicy biorą udział w ciekawych zajęciach i dowiadują się rozmaitych rzeczy o nietoperzach, sowach, ropuchach, pająkach, wężach i ich naturalnych zwyczajach.

To zabawna impreza skierowana do całych rodzin, mówi naturalistka z Goldstream Park, pani Nicole Polet. Harry Potter dociera i do dzieci, i do dorosłych, więc bardzo poszerza nam się krąg potencjalnych uczestników obozu. Rodzice mogą zachęcić do kolonii swoje dzieci i vice versa.

Im więcej dowiemy się o zwyczajach leśnych (i nie tylko) stworzeń, tym bardziej zrozumiemy, dlaczego ochrona owych zwyczajów jest taka ważna.


Organizatorzy przewidują upominki dla zwycięzców obozowych konkursów: darmowe kopie Deathly Hallows.

Autor: Agunia | 2007-08-18 09:33:51


Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Marta_Evans dnia 18-08-2007 o godz. 10:44:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ale ekstra... Też bym chciała na takie coś pojechać!



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: ginny_00 dnia 18-08-2007 o godz. 11:33:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ale świetne...;D ja też bym chciała :(



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Temcia dnia 18-08-2007 o godz. 11:37:19
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Obóz rzeczywiście zapowiada się ceikawie:) Ja słyszałm też o typowo potterowych obozach. Takich z lekcjami magii i strojami czarodzieji... to dopiero musi byc coś wspaniałego...XD XD



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Bobcia dnia 18-08-2007 o godz. 11:51:43
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Teraz to już można wszystko!Nawet obóz potterowy!:) Na pewno wielu by chciało się tam znaleźć...



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: adamek dnia 18-08-2007 o godz. 12:33:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super !!! Pojechałbym sobie gdybym mógł !



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Nadia dnia 18-08-2007 o godz. 12:40:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Czadowy musi być taki obóz :D Wybrałabym się... Ale darmowe DH? Ułaa, fajnie mają zwycięzcy tych konkursów :)



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Hermiona3201 dnia 18-08-2007 o godz. 12:54:09
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://joasia.xihalife.com
Super! Szkoda, że to nie w Polsce, a co tu myśleć o moim województwie...eh :(


  • Re: Na obóz z Harrym Potterem
    Autor: Marietta 18-08-2007 o godz. 14:30:37

    Wieeeeelka szkoda:( Ja nie rozumiem dlaczego w Polsce nie organizuja rzeczy związanych z Harrym Potterem...:(
  • Re: Na obóz z Harrym Potterem
    Autor: donia 19-08-2007 o godz. 18:02:42

    Ech, ludzie ludzie, wystarczy sie rozejrzeć! W Polsce także są organizowane takie obozy! Ja chciałam jechać na Letnią Szkołe Magii... Zimowa wersja też jest. Zajrzyjcie: www.czarodzieje.pl :)

Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Marietta dnia 18-08-2007 o godz. 14:28:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
O świetnie!!xP Super było by pojechać na taki 'potterowy obóz'...xD I ta nagroda;P Kopie DH...:) Tez tak chce!!;]



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Aniaaa dnia 18-08-2007 o godz. 15:05:33
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jak zwykle pozostaje mi ponarzekać. Nie na fakt, że nie byłam w tym roku na żadnym obozie. Na fakt, że nie miałabym nawet szansy uczestniczenia w obozie czarodziejskim. Dlaczego my, Polacy, musimy być zawsze poszkodowani?



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Czesio dnia 18-08-2007 o godz. 15:49:32
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Może kiedyś namówie rodziców na ten obóz.



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: baku_k dnia 18-08-2007 o godz. 16:18:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
byłoby fajnie na coś takiego pojechać ale zanim to będzie w polsce... :)



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: potteromaniaczka dnia 18-08-2007 o godz. 18:22:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super pomysł!!! Też bym chciała wybrać się na coś takiego!!!!



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: nimfa_dora dnia 18-08-2007 o godz. 19:38:06
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No pojechać to raczej nie miałabym szans, bo jak się zdaje to jest w Kanadzie (choć nie jestem pewna). Niech w końcu zorganizują coś takiego w Polsce ;////



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Loony dnia 18-08-2007 o godz. 20:42:38
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super! Szkoda, że nie ma takich w Polsce ;(



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: margolcia1992 dnia 18-08-2007 o godz. 21:05:57
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
fajnie byloby wybrac sie na taki oboz:) Oboz z Harrym potterem.... wielu by chcialo:)



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Smoczyca dnia 18-08-2007 o godz. 23:02:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Też bym pojechała na taki obóz...



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: 04beata dnia 19-08-2007 o godz. 09:20:06
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajny pomysł z tym obozem. Fajnie że jest on dla całych rodzin by rodzice nie martwili się o swoje pociechy.



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Adziorra (adziorra@interia.pl) dnia 19-08-2007 o godz. 15:36:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://adziorra.xx.pl
A w Polsce są takie obozy? Chętnie bym się wybrała.



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Rita dnia 19-08-2007 o godz. 17:28:06
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajnie by było znaleśc sie na takim obozie :D



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: donia (dodogoc@interia.pl) dnia 19-08-2007 o godz. 18:06:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
WWW.CZARODZIEJE.PL - oto obóz z HP, kto wie, czy nie lepszy od tego opisanego :)



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Anna_16 dnia 20-08-2007 o godz. 09:02:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://hermionaa-granger.blog.onet.pl/
Potterowski obóz to by było extra



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: gibol1412 dnia 11-04-2008 o godz. 13:30:24
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jestem na to za stary:)


 
Zobacz także:
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
· Występ Daniela w programie Conan O'Brien


Najpopularniejszy news na ten temat::
Premiera filmu w internecie!

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.68
Głosów: 16


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

PROFI CREDIT Międzyrzec Podlaski i okolice
Pożyczka na dowolny cel.w firmie pożyczkowe...

Kredyt na start?
Czy ktoś orientuje się, na bazie jakich kryteriów...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 75 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.