STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"- Ostatnio nie byłem sobą - rzekł Hagrid, głaszcząc Kła jedną ręką, a drugą ocierając sobie twarz. - Martwiłem się Hardodziobem...i że nikt nie lubi moich lekcji...
- My je lubimy! - skłamała natychmiast Hermiona.
- Tak, są fantastyczn! - dodał Ron krzyżując palce pod stołem. - Ee...jak się mają gumochłony?"
- Hagrid / Hermiona / Ron

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Inne » Harry Potter i Czara Ognia » Na obóz z Harrym Potterem
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Na obóz z Harrym Potterem

Wielu z Was zapewne spędziło kilka dni tych wakacji na różnorodnych obozach, campingach czy zorganizowanych koloniach. Ale czy ktoś miał przyjemność uczestniczyć w potterowym obozie? Goldstream Provincial Park na wyspie Vancouver zorganizowało wielkie czarodziejskie kolonie. Ich uczestnicy biorą udział w ciekawych zajęciach i dowiadują się rozmaitych rzeczy o nietoperzach, sowach, ropuchach, pająkach, wężach i ich naturalnych zwyczajach.

To zabawna impreza skierowana do całych rodzin, mówi naturalistka z Goldstream Park, pani Nicole Polet. Harry Potter dociera i do dzieci, i do dorosłych, więc bardzo poszerza nam się krąg potencjalnych uczestników obozu. Rodzice mogą zachęcić do kolonii swoje dzieci i vice versa.

Im więcej dowiemy się o zwyczajach leśnych (i nie tylko) stworzeń, tym bardziej zrozumiemy, dlaczego ochrona owych zwyczajów jest taka ważna.


Organizatorzy przewidują upominki dla zwycięzców obozowych konkursów: darmowe kopie Deathly Hallows.

Autor: Agunia | 2007-08-18 09:33:51


Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Marta_Evans dnia 18-08-2007 o godz. 10:44:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ale ekstra... Też bym chciała na takie coś pojechać!



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: ginny_00 dnia 18-08-2007 o godz. 11:33:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ale świetne...;D ja też bym chciała :(



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Temcia dnia 18-08-2007 o godz. 11:37:19
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Obóz rzeczywiście zapowiada się ceikawie:) Ja słyszałm też o typowo potterowych obozach. Takich z lekcjami magii i strojami czarodzieji... to dopiero musi byc coś wspaniałego...XD XD



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Bobcia dnia 18-08-2007 o godz. 11:51:43
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Teraz to już można wszystko!Nawet obóz potterowy!:) Na pewno wielu by chciało się tam znaleźć...



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: adamek dnia 18-08-2007 o godz. 12:33:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super !!! Pojechałbym sobie gdybym mógł !



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Nadia dnia 18-08-2007 o godz. 12:40:11
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Czadowy musi być taki obóz :D Wybrałabym się... Ale darmowe DH? Ułaa, fajnie mają zwycięzcy tych konkursów :)



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Hermiona3201 dnia 18-08-2007 o godz. 12:54:09
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://joasia.xihalife.com
Super! Szkoda, że to nie w Polsce, a co tu myśleć o moim województwie...eh :(


  • Re: Na obóz z Harrym Potterem
    Autor: Marietta 18-08-2007 o godz. 14:30:37

    Wieeeeelka szkoda:( Ja nie rozumiem dlaczego w Polsce nie organizuja rzeczy związanych z Harrym Potterem...:(
  • Re: Na obóz z Harrym Potterem
    Autor: donia 19-08-2007 o godz. 18:02:42

    Ech, ludzie ludzie, wystarczy sie rozejrzeć! W Polsce także są organizowane takie obozy! Ja chciałam jechać na Letnią Szkołe Magii... Zimowa wersja też jest. Zajrzyjcie: www.czarodzieje.pl :)

Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Marietta dnia 18-08-2007 o godz. 14:28:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
O świetnie!!xP Super było by pojechać na taki 'potterowy obóz'...xD I ta nagroda;P Kopie DH...:) Tez tak chce!!;]



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Aniaaa dnia 18-08-2007 o godz. 15:05:33
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jak zwykle pozostaje mi ponarzekać. Nie na fakt, że nie byłam w tym roku na żadnym obozie. Na fakt, że nie miałabym nawet szansy uczestniczenia w obozie czarodziejskim. Dlaczego my, Polacy, musimy być zawsze poszkodowani?



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Czesio dnia 18-08-2007 o godz. 15:49:32
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Może kiedyś namówie rodziców na ten obóz.



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: baku_k dnia 18-08-2007 o godz. 16:18:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
byłoby fajnie na coś takiego pojechać ale zanim to będzie w polsce... :)



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: potteromaniaczka dnia 18-08-2007 o godz. 18:22:20
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super pomysł!!! Też bym chciała wybrać się na coś takiego!!!!



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: nimfa_dora dnia 18-08-2007 o godz. 19:38:06
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No pojechać to raczej nie miałabym szans, bo jak się zdaje to jest w Kanadzie (choć nie jestem pewna). Niech w końcu zorganizują coś takiego w Polsce ;////



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Loony dnia 18-08-2007 o godz. 20:42:38
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super! Szkoda, że nie ma takich w Polsce ;(



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: margolcia1992 dnia 18-08-2007 o godz. 21:05:57
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
fajnie byloby wybrac sie na taki oboz:) Oboz z Harrym potterem.... wielu by chcialo:)



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Smoczyca dnia 18-08-2007 o godz. 23:02:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Też bym pojechała na taki obóz...



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: 04beata dnia 19-08-2007 o godz. 09:20:06
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajny pomysł z tym obozem. Fajnie że jest on dla całych rodzin by rodzice nie martwili się o swoje pociechy.



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Adziorra (adziorra@interia.pl) dnia 19-08-2007 o godz. 15:36:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://adziorra.xx.pl
A w Polsce są takie obozy? Chętnie bym się wybrała.



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Rita dnia 19-08-2007 o godz. 17:28:06
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajnie by było znaleśc sie na takim obozie :D



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: donia (dodogoc@interia.pl) dnia 19-08-2007 o godz. 18:06:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
WWW.CZARODZIEJE.PL - oto obóz z HP, kto wie, czy nie lepszy od tego opisanego :)



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: Anna_16 dnia 20-08-2007 o godz. 09:02:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://hermionaa-granger.blog.onet.pl/
Potterowski obóz to by było extra



Re: Na obóz z Harrym Potterem
Autor: gibol1412 dnia 11-04-2008 o godz. 13:30:24
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jestem na to za stary:)


 
Zobacz także:
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
· Występ Daniela w programie Conan O'Brien


Najpopularniejszy news na ten temat::
Premiera filmu w internecie!

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.68
Głosów: 16


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

POtzrebuje Pożyczki, zarobki na poziomie 2000zł
Potrzebuje pożyczki - kredytu - wysokość 10.000

SOHO
Jedno wielkie ZŁODZIEJSTWO. Nie polecam !!! Konta...

Szukam prywatnej pożyczki
Witam szukam prywatnej pożyczki gdyż jestem w bar...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 40 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.