STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Jeśli się zgodzą, wyślij zaraz Świnkę z odpowiedzią, a my przyjedziemy po ciebie w niedzielę o piątej. Jeśli się nie zgodzą, wyślij zaraz Świnkę, a my i tak przyjedziemy po ciebie w niedzielę o piątej." - Ron Weasley

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Inne » Harry Potter i Czara Ognia » Rock z Harrym Potterem
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Rock z Harrym Potterem

Zapewne znane już są Wam niektóre czarodziejskie zespoły rockowe. Trzy z nich: The Whomping Willows, The Parselmouths i The Hermione Crookshanks Experience mają zamiar pojawić się na wielkim festiwalu rockowym Wizard Rock-apalooza Megaconcert, który odbędzie się w Clark County Library Main Theater (Las Vegas) w poniedziałek, 27 sierpnia 2007. Wejście na imprezę jest bezpłatne i wolne dla osób w każdym wieku. Jak podają organizatorzy:

To pierwszy raz, kiedy w Las Vegas grają trzy takie zespoły, a biblioteka spodziewa się pełnej sali gości.

Życzymy miłej zabawy słuchaczom czarodziejskiego rocka!

Autor: Agunia | 2007-08-16 21:06:47


Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Loony dnia 16-08-2007 o godz. 22:13:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajny pomysł taki koncert. Szkoda, że nie mogę tam być, na pewno było by to czarodziejskie przeżycie :D



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Hermiona3201 dnia 16-08-2007 o godz. 23:46:31
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://joasia.xihalife.com
Jakbym mogła to bym skoczyła na taka imprezkę. Mogłoby być fajnie. Na pewno to coś nowego. Kto wie może nowa pasja by była a tak... o rany czemu ja tutaj mieszkam?? :((



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: adamek dnia 17-08-2007 o godz. 10:44:10
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No super że bezpłatne, ale jakbym chciał iść to za bilet do samolotu bym chyba zapłacił........dużo.



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: baku_k dnia 17-08-2007 o godz. 12:33:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
super ze ktoś pomyślał o takim koncercie mam nadzieję że zakończy się on sukcesem :D



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Marietta dnia 17-08-2007 o godz. 13:16:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ooo fajnie:) Ludzie to maja pomysły;] Szkoda że nie bedę mogła się ybrać na taki koncert:( Może w Polsce też by w końcu coś zorganizowali...?;/



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: ginny_00 dnia 17-08-2007 o godz. 13:40:09
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Koncert na pewno będzie extra;P chciałabym go zobaczyć;P



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Aniaaa dnia 17-08-2007 o godz. 13:55:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Poziom artystyczny niektórych zespołów jest iście zatrważający. ^^ No, ale jeżeli występują i dobzi wykonawcy, to można z przyjemnością posłuchać.



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Nadia dnia 17-08-2007 o godz. 19:23:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
O bogowie, czarodziejski rock... :P Nie no, fajnie, sama bym chętnie na taki koncert poszła :D



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: nimfa_dora dnia 17-08-2007 o godz. 21:01:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Uwielbiam Rocka!!! I love rock, zwłaszcza tego czarodziejskiego. Na pewno poszłabym na taki koncert i to jeszcze bezpłatny :))) A nam pozostaje obejść się smakiem..... Może by ktoś w końcu o Polsce pomyślał :////



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Smoczyca dnia 17-08-2007 o godz. 23:23:15
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajnie byłoby pójść na taki koncert. Pomarzyć dobra rzecz... :-/



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: margolcia1992 dnia 18-08-2007 o godz. 02:30:53
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gratuluje pomyslu.... Ale do Las Vegas raczej sie nie wybieram;P



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Rita dnia 18-08-2007 o godz. 09:42:58
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ciekawy pomysł! No, nie ukrywam, ale chciałabym sie tam znaleść.



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Czesio dnia 18-08-2007 o godz. 16:56:15
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ciekawe czy też w innych dniach odbędą się takie koncerty.



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: potteromaniaczka dnia 18-08-2007 o godz. 19:46:19
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Niezły pomysł!!!



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: 04beata dnia 18-08-2007 o godz. 21:53:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ciekawe na jaki temat sa ich piosenki... Zapowiada się super zabawa.



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Anna_16 dnia 19-08-2007 o godz. 13:27:10
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://hermionaa-granger.blog.onet.pl/
Świetny pomysł,dobrze by było tam być



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: gibol1412 dnia 11-04-2008 o godz. 19:23:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super sprawa dla fanów muzyki i Harre'go włącznie:)


 
Zobacz także:
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
· Występ Daniela w programie Conan O'Brien


Najpopularniejszy news na ten temat::
Premiera filmu w internecie!

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.61
Głosów: 18


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Szukam prywatnej pożyczki
Witam szukam prywatnej pożyczki gdyż jestem w bar...

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 89 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.