STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Możesz mi powiedzieć, Potter, co twoja głowa robiła w Hogsmeade? Twojej głowie nie wolno przebywać w Hogsmaede. Żadna częsć twojego ciała nie ma pozwolenia na przebywanie w Hogsmeade. " - Severus Snape

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Inne » Harry Potter i Czara Ognia » Rock z Harrym Potterem
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Rock z Harrym Potterem

Zapewne znane już są Wam niektóre czarodziejskie zespoły rockowe. Trzy z nich: The Whomping Willows, The Parselmouths i The Hermione Crookshanks Experience mają zamiar pojawić się na wielkim festiwalu rockowym Wizard Rock-apalooza Megaconcert, który odbędzie się w Clark County Library Main Theater (Las Vegas) w poniedziałek, 27 sierpnia 2007. Wejście na imprezę jest bezpłatne i wolne dla osób w każdym wieku. Jak podają organizatorzy:

To pierwszy raz, kiedy w Las Vegas grają trzy takie zespoły, a biblioteka spodziewa się pełnej sali gości.

Życzymy miłej zabawy słuchaczom czarodziejskiego rocka!

Autor: Agunia | 2007-08-16 21:06:47


Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Loony dnia 16-08-2007 o godz. 22:13:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajny pomysł taki koncert. Szkoda, że nie mogę tam być, na pewno było by to czarodziejskie przeżycie :D



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Hermiona3201 dnia 16-08-2007 o godz. 23:46:31
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://joasia.xihalife.com
Jakbym mogła to bym skoczyła na taka imprezkę. Mogłoby być fajnie. Na pewno to coś nowego. Kto wie może nowa pasja by była a tak... o rany czemu ja tutaj mieszkam?? :((



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: adamek dnia 17-08-2007 o godz. 10:44:10
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No super że bezpłatne, ale jakbym chciał iść to za bilet do samolotu bym chyba zapłacił........dużo.



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: baku_k dnia 17-08-2007 o godz. 12:33:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
super ze ktoś pomyślał o takim koncercie mam nadzieję że zakończy się on sukcesem :D



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Marietta dnia 17-08-2007 o godz. 13:16:45
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ooo fajnie:) Ludzie to maja pomysły;] Szkoda że nie bedę mogła się ybrać na taki koncert:( Może w Polsce też by w końcu coś zorganizowali...?;/



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: ginny_00 dnia 17-08-2007 o godz. 13:40:09
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Koncert na pewno będzie extra;P chciałabym go zobaczyć;P



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Aniaaa dnia 17-08-2007 o godz. 13:55:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Poziom artystyczny niektórych zespołów jest iście zatrważający. ^^ No, ale jeżeli występują i dobzi wykonawcy, to można z przyjemnością posłuchać.



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Nadia dnia 17-08-2007 o godz. 19:23:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
O bogowie, czarodziejski rock... :P Nie no, fajnie, sama bym chętnie na taki koncert poszła :D



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: nimfa_dora dnia 17-08-2007 o godz. 21:01:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Uwielbiam Rocka!!! I love rock, zwłaszcza tego czarodziejskiego. Na pewno poszłabym na taki koncert i to jeszcze bezpłatny :))) A nam pozostaje obejść się smakiem..... Może by ktoś w końcu o Polsce pomyślał :////



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Smoczyca dnia 17-08-2007 o godz. 23:23:15
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajnie byłoby pójść na taki koncert. Pomarzyć dobra rzecz... :-/



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: margolcia1992 dnia 18-08-2007 o godz. 02:30:53
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Gratuluje pomyslu.... Ale do Las Vegas raczej sie nie wybieram;P



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Rita dnia 18-08-2007 o godz. 09:42:58
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ciekawy pomysł! No, nie ukrywam, ale chciałabym sie tam znaleść.



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Czesio dnia 18-08-2007 o godz. 16:56:15
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ciekawe czy też w innych dniach odbędą się takie koncerty.



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: potteromaniaczka dnia 18-08-2007 o godz. 19:46:19
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Niezły pomysł!!!



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: 04beata dnia 18-08-2007 o godz. 21:53:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ciekawe na jaki temat sa ich piosenki... Zapowiada się super zabawa.



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: Anna_16 dnia 19-08-2007 o godz. 13:27:10
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://hermionaa-granger.blog.onet.pl/
Świetny pomysł,dobrze by było tam być



Re: Rock z Harrym Potterem
Autor: gibol1412 dnia 11-04-2008 o godz. 19:23:04
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super sprawa dla fanów muzyki i Harre'go włącznie:)


 
Zobacz także:
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
· Występ Daniela w programie Conan O'Brien


Najpopularniejszy news na ten temat::
Premiera filmu w internecie!

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.61
Głosów: 18


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

PROFI CREDIT Międzyrzec Podlaski i okolice
Pożyczka na dowolny cel.w firmie pożyczkowe...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 42 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.