STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Myślę, że możemy się po panu spodziewać wielkich rzeczy, panie Potter... Ostatecznie Ten, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać dokonywał wielkich rzeczy... strasznych, to prawda, ale wielkich." - Ollivander

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Filmy » Harry Potter i Czara Ognia » HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

HPiKF w TVN, HPiCO w HBO

15 sierpnia na kanale TVN o godz. 20:15 zostanie wyemitowany film Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Następnego dnia na HBO o godz. 15:10 zostanie wyemitowany film HP i Czara Ognia. Także dnia 16 i 17 sierpnia o godz. 14:45 (16) i 15:15 (17) kanał HBO pokaże program Na planie filmu "Harry Potter i Czara Ognia". Zapraszamy do oglądania!


Wiadomość nadesłały: dorotka i Smoczyca. Dziękujemy za info!

Autor: Agunia | 2007-08-09 20:16:19


Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: Rita dnia 09-08-2007 o godz. 20:22:19
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajnie, że TVN puści Kamień Filozoficzny. Zresztą chyba już był kiedyś na TVN-ie...



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: ginny_00 dnia 09-08-2007 o godz. 20:48:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Na pewno obejrzę;) fajnie, że będzie :D



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: Jago dnia 09-08-2007 o godz. 21:17:54
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
NApewno obejrze!;]



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: Ala dnia 09-08-2007 o godz. 22:24:58
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Szkoda, że na tvn`ie nie będzie wyemitowana HPiCO... Bo `kamień filozoficzny` juz dużo razy był na tvn`ie... A HBO niestety nie mam... :/



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: Marta_Evans dnia 09-08-2007 o godz. 22:39:48
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Na planie CO? Szkoda, że nie ZF. no ale też warto zobaczyć, stare ale można ;] Mam nadzieję, że nie zapomnę. Ojej, pierwszy film puszczają, to się pośmieję z aktorów xD



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: margolcia1992 dnia 09-08-2007 o godz. 23:48:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No niestety jestem teraz za granica i nie mam polskiej tv:( Ale wlasnie przed chwila na angielskim kanale 'sky movies' leciala 4 czesc i sobie ja ogladnelam^^ :D



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: Elomi dnia 10-08-2007 o godz. 11:02:33
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://seyla-kirthia.mylog.pl
Pewnie nie obejrzę, bo wtedy będę na kolonii, ale wielkie dzięki za info;) No i bardzo bym chciała zobaczyć Na planie filmu "Harry Potter i Czara Ognia".



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: kajtek1991 dnia 10-08-2007 o godz. 12:07:19
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Fajnie że będzie HPiKF, mam nadzieje że tydzień po nim będzie HPiKT a później HPiWA :) bo na HPiCO w tvn nie ma co liczyć ;/ może za 2 lata........



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: Aniaaa dnia 10-08-2007 o godz. 12:34:18
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
O. Kamień. Jeśli będę miała sposobność, to może popatrzę. Szkoda tylko, że będzie to wersja z dubbingiem. Ale Czary nie zobaczę, bo nie posiadam HBO. Ale, mam te filmy na płytach, więc nie wszystko stracone. xD



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: hermiona23111991 dnia 10-08-2007 o godz. 12:43:33
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
HPiKF mam na kasecie i mogę oglądać kiedy chce ;p;p. Szkoda tylko, że nie mam HBO bo bardzo chętnie obejrzałabym HPiCO...



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: Anna_16 dnia 10-08-2007 o godz. 13:29:28
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://hermionaa-granger.blog.onet.pl/
Super znowu obejrzę te superowe filmy :-)



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: DySs dnia 10-08-2007 o godz. 15:13:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Nie dziekuje :) mam na DVD o wiele lepsza jakosc niz z TV



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: matik dnia 10-08-2007 o godz. 17:02:40
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
extra! na pewno oglądnę :) już chyba kilka razy Harry w TVN był :) i w HBO też.



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: nimfa_dora dnia 10-08-2007 o godz. 20:11:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super!!! Uwielbiam oglądać HP w telewizji, bo to jest zupełnie inne oglądanie niż w kinie czy na kompie. Tylko najbardziej mi przeszkadzają te okropnie długie reklamy na TVN-ie, bo na HBO nie ma w ogóle reklam. :)))



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: Hermiona15 dnia 10-08-2007 o godz. 20:50:54
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
nareszczcie czekałam kilka lat żeby obejrzeć na TVN Kamień filozoficzny


  • Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
    Autor: margolcia1992 12-08-2007 o godz. 22:02:56

    Przeciez pierwsza czesc byla w tvn-ie juz kilka razy!!! :)

Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: Hermiona15 dnia 10-08-2007 o godz. 20:53:10
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
ostatnio była na HBO Czara ognia jakiś tydzień temu



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: Hermiona15 dnia 10-08-2007 o godz. 20:54:12
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
ostatnio była na HBO Czara ognia jakiś tydzień temu



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: potteromaniaczka dnia 10-08-2007 o godz. 22:38:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
TVN zawsze ma te najlepsze filmy. Ciekawa jestem jak oni to robią :P Nie miałam pojęcia, że 15 sierpnia jest HPiKF. Dzięki. Napewno będę oglądać.



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: baku_k dnia 11-08-2007 o godz. 18:13:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
znowu na TVNie Kamień Filozoficzny...mogli by kupić jakiś nowszy np. HPiWA albo HPICO


  • Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
    Autor: margolcia1992 12-08-2007 o godz. 22:07:01

    ja juz ogladalam na tvn-ie Wieznia Azkabanu... To chyba bylo jakos tak w swieta Bozego Narodzenia.... I sadze ze po jakims czasie tvn wyemituje HP i KT, a jeszcze pozniej HP i WA... A na Czare Ognia w tvn to sadze ze bedziemy musieli jeszcze troche poczekac...

Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: 04beata dnia 12-08-2007 o godz. 08:31:59
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Szkoda ze niemam HBO, ale Kamień w TVN obejrzę na pewno!



Re: HPiKF w TVN, HPiCO w HBO
Autor: gibol1412 dnia 12-04-2008 o godz. 12:31:06
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
A ja mam DVD pięciu filmów i mam gdzieś TV:)


 
Filmy

Kamień Filozoficzny:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Komnata Tajemnic:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Więzień Azkabanu:
 » Recenzja
 » Obsada aktorska
 » Niedociągnięcia
 » Zdjęcia

Czara Ognia:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Zdjęcia
 » Mike Newell
 » Ostatnie newsy
 » Obsada aktorska
 » Kronika wydarzeń

Zakon Feniksa:
 » Dział specjalny
 » Informacje
 » Reżyser
 » Muzyka
 » Wywiady
 » Obsada aktorska
 » Sławomir Idziak
 » Scenarzysta
 » Zdjęcia z filmu
Zobacz także:
· "Zakon Feniksa" walczy o People's Choice Award
· "Książę Półkrwi" prowadzi w sondażach
· Plagiat Harry'ego Pottera?
· "Książe Półkrwi" powodem przesunięcia premiery Bonda
· Nominacja dla Ralph'a Fiennes'a!


Najpopularniejszy news na ten temat::
Premiera filmu w internecie!

Ocena newsa
Wynik głosowania: 4.66
Głosów: 12


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000z...

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 53 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.